"Kwantowa rzeczywistość" - książka D. Adamskiej-Rutkowskiej i D.Dudzik (naszej forumowiczki)

Książki (również w formie e-book'ów) które warto przeczytać i mieć
robrep
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: sob kwie 27, 2013 10:25 am

Re: "Kwantowa rzeczywistość" - książka D. Adamskiej-Rutkowskiej i D.Dudzik (naszej forumowiczki)

Post autor: robrep »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="azor" data-cid="119084" data-time="1419546717">Danut osobiście w ''kosmitów'' nie wierze, bo to co nazywamy ufologią w zasadzie je neguje, ale sprawy innych rzeczywistości to zupełnie inna bajka i tam zauważam tych dziwacznych ''kosmitów''  i inne byty ;)</blockquote>A czemu nie wierzysz? sam się nad tym zastanawiam. Skoro wszechświat właściwie nie ma granic to czemu życie nie mogło by istnieć gdzieś indziej. Dla mnie właściwie nie istnienie życia w innych regionach wszechświata oznacza że nas świat nie jest realny, bo życie samo sobie nie wybierze że chce powstać tylko na tej planecie.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: "Kwantowa rzeczywistość" - książka D. Adamskiej-Rutkowskiej i D.Dudzik (naszej forumowiczki)

Post autor: azor »

Nie twierdzę, że gdzieś we Wszechświecie nie ma innych cywilizacji, bo na pewno tak jest, ale inteligencja ukrywająca się za UFO jak dla mnie nie ma żadnego związku z kosmitami o czym nie raz na forum poruszaliśmy tą kwestię.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: "Kwantowa rzeczywistość" - książka D. Adamskiej-Rutkowskiej i D.Dudzik (naszej forumowiczki)

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Maria" data-cid="119074" data-time="1419539694">danut ale ja nie pisze ze macie z ASem cos wspolnego, tylko tak sie dziwnie sklada ze jednak ta " postac" przewijala sie w czasie pisania o roznych rzeczywistosciach .I ten projekt sztucznej inteligencji jakos mi sie skojarzyl wlasnie z AS-em i jakims projektem w ktorym byc moze bierzemy wszyscy udzial....stad osoby majace podobne sny....wizje i takie tam fraktalne zdarzenia.A jesli nie chodzi o fraktale a raczej sugerowanie ze tym jest nasze zycie.....takie naprowadzanie w jednym---wiadomym tylko pewnym osobom kierunku....</blockquote>Tak mnie Mario zaintrygowałaś tą "sztuczną inteligencją", że znalazłam poniższą wypowiedź  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/stephen-hawking-przestrzega-przed-sztuczna-inteligencja,495166.html A poniższa debiutancka wypowiedź na fb prof. Hawkinga też jest ciekawa. Różnie można to zrozumieć.  "Bądźcie ciekawi. Ja wiem, że zawsze będę".
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: "Kwantowa rzeczywistość" - książka D. Adamskiej-Rutkowskiej i D.Dudzik (naszej forumowiczki)

Post autor: Arek 1973 »

Gratuluję książki. Na pewno zapiszę w kolejce do przeczytania
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: "Kwantowa rzeczywistość" - książka D. Adamskiej-Rutkowskiej i D.Dudzik (naszej forumowiczki)

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Katarzyna_1" data-cid="119104" data-time="1419615522"> Tak mnie Mario zaintrygowałaś tą "sztuczną inteligencją", że znalazłam poniższą wypowiedź  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/stephen-hawking-przestrzega-przed-sztuczna-inteligencja,495166.html A poniższa debiutancka wypowiedź na fb prof. Hawkinga też jest ciekawa. Różnie można to zrozumieć. "Bądźcie ciekawi. Ja wiem, że zawsze będę". </blockquote>Po tym poście miałam bardzo ciężką noc. Ale i tak dam rade :Oh:
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: "Kwantowa rzeczywistość" - książka D. Adamskiej-Rutkowskiej i D.Dudzik (naszej forumowiczki)

Post autor: danut »

Katarzyno - " ....który "uczy się" - na podstawie pracy mózgu - tego, o czym profesor myśli. Słowa, jakie Hawking "wypowiada" są niejako zasugerowane przez program, który próbuje je dopasować do "słownika" kryjącego się w głowie naukowca." Przeczytajcie to zdanie kilka razy, aby już więcej nie przekręcać go w sposób niewłaściwy, czytanie naszych myśli nie jest tworzeniem nam ich w głowie. Naprawdę nie wiem co za teorię wyznajecie tutaj w małej grupce osób, ja się nie boję, a nawet czekam na tę chwilę by móc odczytać komputerowo myśli, wrócić do ludzkich wspomnień, wyświetlić je jak na filmie, po co opierać się na ulotnej niesprawnej nieudolnej i często celowo zniekształconej pamięci w wypowiadanych kłamliwie słowach. Po co ubarwiać ją i retuszować, okrywać w celu zakłamania? W razie potrzeby pierwsza zgłaszam się do eksperymentu- czytajcie moje myśli, nie mam nic do ukrycia.. ;) Niech obejmie władzę prawda i tylko prawda. :)
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: "Kwantowa rzeczywistość" - książka D. Adamskiej-Rutkowskiej i D.Dudzik (naszej forumowiczki)

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="danut" data-cid="119120" data-time="1419701695">Katarzyno - " ....który "uczy się" - na podstawie pracy mózgu - tego, o czym profesor myśli. Słowa, jakie Hawking "wypowiada" są niejako zasugerowane przez program, który próbuje je dopasować do "słownika" kryjącego się w głowie naukowca." Przeczytajcie to zdanie kilka razy, aby już więcej nie przekręcać go w sposób niewłaściwy, czytanie naszych myśli nie jest tworzeniem nam ich w głowie. Naprawdę nie wiem co za teorię wyznajecie tutaj w małej grupce osób, ja się nie boję, a nawet czekam na tę chwilę by móc odczytać komputerowo myśli, wrócić do ludzkich wspomnień, wyświetlić je jak na filmie, po co opierać się na ulotnej niesprawnej nieudolnej i często celowo zniekształconej pamięci w wypowiadanych kłamliwie słowach. Po co ubarwiać ją i retuszować, okrywać w celu zakłamania? W razie potrzeby pierwsza zgłaszam się do eksperymentu- czytajcie moje myśli, nie mam nic do ukrycia.. :)</blockquote>Z wielką przyjemnością poczytam o Twoich zdarzeniach w książce. Natomiast mundruśc jak to się stałó nie dam rady.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: "Kwantowa rzeczywistość" - książka D. Adamskiej-Rutkowskiej i D.Dudzik (naszej forumowiczki)

Post autor: danut »

Dziękuję.  Jak to się stało, że dotarłam do tak szczegółowych wspomnień, skoro zaraz po ich zajściach odrzucałam je ze strachem, prawie całkowicie starałam się je wyprzeć i wymazać z pamięci?.. Tak, tu potrzeba by mądrości. Ze swojej strony starałyśmy się ująć to jak najdokładniej, tak by móc  jakoś zrozumieć. Sama podjęłam się tego wysiłku, gdyż naprawdę nic w tych sprawach nie było tak łatwe, aby je ugryźć i zrozumieć.
Ostatnio zmieniony sob gru 27, 2014 5:57 pm przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
Maria
Zaangażowany Infranin
Posty: 312
Rejestracja: wt cze 12, 2007 4:16 pm
Kontakt:

Re: "Kwantowa rzeczywistość" - książka D. Adamskiej-Rutkowskiej i D.Dudzik (naszej forumowiczki)

Post autor: Maria »

danut a jak poznałaś Panią Adamska_Rutkowską ? "W razie potrzeby pierwsza zgłaszam się do eksperymentu- czytajcie moje myśli, nie mam nic do ukrycia.."...--- bierzesz w tym udział
JAM JEST Światłością Serca - Saint Germain
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: "Kwantowa rzeczywistość" - książka D. Adamskiej-Rutkowskiej i D.Dudzik (naszej forumowiczki)

Post autor: danut »

Panią Adamską Rutkowską poznałam tutaj na forum :) A co do eksperymentów to widzę dla tej dziedziny nauki przyszłość.Nie twórzmy tylko wokół niej spiskowych teorii, mitów i różnych takich nietrzymających się kupy oskarżeń. Tak, gdy już stanie się ta technika popularna skorzystam i nawet na ochotnika gdy będzie się przeprowadzać próby, gdy tylko będzie taka możliwość zgłoszę się chętnie. 
Ostatnio zmieniony sob gru 27, 2014 8:03 pm przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „KSIĄŻKI”