"Kwantowa rzeczywistość" - książka D. Adamskiej-Rutkowskiej i D.Dudzik (naszej forumowiczki)

Książki (również w formie e-book'ów) które warto przeczytać i mieć
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

"Kwantowa rzeczywistość" - książka D. Adamskiej-Rutkowskiej i D.Dudzik (naszej forumowiczki)

Post autor: Newsman »

Moi drodzy,Nakładem Studia Astropsychologiiukazała się książka "Kwantowa rzeczywistość. Naukowe wyjaśnienie zjawisk nadprzyrodzonych". Pozwolę sobie dodać, że autorkami są: Danuta Rutkowska-Adamska i Danuta Dudzik - nasza forumowiczka. O karierze naukowej pierwszej autorki można znaleźć więcej informacji w samej książce i w Internecie. Danut z pewnością znacie.O czym jest książka można dowiedzieć się z obszernego fragmentu udostępnionego przez wydawnictwo na ich stronie. Wystarczy kliknąć. Wiele kwestii wyjdzie pewnie w dyskusji, ale pozwolę sobie zostawić tutaj fragment wstępu pióra Danut. Znajdziecie go we wstępie, a może sama autorka będzie chciała go tutaj ujawnić. Zachęcam więc do komentowania książki, która stanowi rzecz unikalną na naszym rynku wydawniczym, gdzie dominują słabe pozycje zagraniczne.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: "Kwantowa rzeczywistość" - książka D. Adamskiej-Rutkowskiej i D.Dudzik (naszej forumowiczki)

Post autor: danut »

Dziękuję bardzo za rekomendację naszej książki. Jak już wiecie, zaczynając pisać tu na tym forum nie wierzyłam w to, że kiedykolwiek uda mi się wydać książkę i to właściwie dlatego, że nie wierzyłam w to zaczęłam pisać na forach, aby tą niepokojącą sprawą z kimś móc się podzielić. Chociaż książka była mi kilkakrotnie przepowiadana w dziwnych okolicznościach z zetknięciem się z osobami nie pochodzącymi już z naszego świata. Przepowiednia ta jednak spełniła się, podobnie jak wiele innych wcześniej, więc jest to jeszcze jedna cegiełka do uwiarygodnienia się tego wszystkiego z czym spotkałam się w swoim życiu. O tych wszystkich przygodach wspominałam tutaj na forum. Nie ma tu jednak tak dokładnych relacji z nich i często dyskutujący ze mną tutaj współtwórcy forum gubili się w nich nie znajdując odpowiedniego opisu o ich przebiegu, ani znaczeniu. Sami Admini namawiali mnie do dokładniejszych relacji, odpowiadałam wtedy, że nie jestem w stanie tego zrobić w poście ani  nawet jednym artykule, bo musiałabym napisać książkę, gdyż nie jest to tylko jeden incydentalny przypadek a następne są zaś z poprzednimi w jakiś sposób połączone,  wszystko jest ze sobą splątane, tak że krótki opis jednego z nich nic nowego nie wnosiłby do sprawy, nic nie wyjaśniał a stałby się tylko opowiastką, albo małą sensacją dla sensacji, czego ja bardzo chciałam uniknąć. O tym, że jedna zaprzyjaźniona osoba z forum ( soudak) cały czas wierzyła w to, że ona powstanie, a nawet co jakiś czas namawiała i przypominała mi o tym  - już pisałam. Ogólnie też jestem wdzięczna i innym, wszystkim osobom z tego forum, którzy wciągali mnie w dyskusję i dzięki, którym nie zapomniałam o tym temacie a nawet na poważnie się nad nim skupiałam. Dziękuję bardzo.
robrep
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: sob kwie 27, 2013 10:25 am

Re: "Kwantowa rzeczywistość" - książka D. Adamskiej-Rutkowskiej i D.Dudzik (naszej forumowiczki)

Post autor: robrep »

Ja zbieram się do czytania LAURENCE M. BEYNAM FIZYKA KWANTOWA l ZJAWISKA PARANORMALNE.  Jak ją przetrawię to wtedy mogę zabrac się za tą pozycję.
Awatar użytkownika
s_virus
Infrańczyk
Posty: 128
Rejestracja: pn kwie 15, 2013 9:12 pm
Kontakt:

Re: "Kwantowa rzeczywistość" - książka D. Adamskiej-Rutkowskiej i D.Dudzik (naszej forumowiczki)

Post autor: s_virus »

Przeczytałem dostępną online część wstępu i doznałem lekiego szoku. Czy aby na pewno pani Danuta Dudzik i nasza Danka to te same osoby? Wstęp ów czyta się z przyjemnością, wyważone zdania, coś tam o wymianie opinii, no nijak mi to nie pasuje do naszej Danki i jej stylu "ja wiem bo wiem". Nic to, zachęcony wstępem pozycję ową nabędę i przeczytam a refleksjami w odpowiednim czasie się podzielę.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: "Kwantowa rzeczywistość" - książka D. Adamskiej-Rutkowskiej i D.Dudzik (naszej forumowiczki)

Post autor: danut »

"Wiem bo wiem"? :) Nigdy tak nie pisałam, a książka powstała, właśnie po to, aby przybliżyć zainteresowanym to w jaki, sposób wyrobiłam sobie zapisane tu wnioski, skąd one się wzięły, w jakich zdarzeniach dawały się zaobserwować i o czym świadczyły. Czyli pisząc prościej - to skąd wiem o innych rzeczywistościach.
obcy42
Infrzak
Posty: 77
Rejestracja: pn paź 21, 2013 6:41 pm

Re: "Kwantowa rzeczywistość" - książka D. Adamskiej-Rutkowskiej i D.Dudzik (naszej forumowiczki)

Post autor: obcy42 »

Przeczytałem całą książkę, bardzo fajna.Gratuluję autorkom, które same doszły do tego wszystkiego, co w niej zostało zawarte.Pozdrawiam.
Maria
Zaangażowany Infranin
Posty: 312
Rejestracja: wt cze 12, 2007 4:16 pm
Kontakt:

Re: "Kwantowa rzeczywistość" - książka D. Adamskiej-Rutkowskiej i D.Dudzik (naszej forumowiczki)

Post autor: Maria »

Szukałam cos na temat pani Danuty Rutkowskiej i znalazłam Jej nazwisko na ciekawej stronie--niejako pokrewnej mojemu odbiorowi---sztucznej Inteligencji.http://www.alife.pl/gp/p/biblio.htmlCiekawe bo jak to zobaczyłam skojarzyło mi sie z Alefem Sternem /AS---sztuczna inteligencja/Ciekawe bo i AS przewijal sie w temacie Danusi.... To jest ciekawe:.."Maciej Komosiński jest współautorem projektu Framsticks – symulacji sztucznego życia rozwijanego w Instytucie Informatyki Politechniki Poznańskiej. „Sztuczne życie” brzmi interesująco i trochę przerażająco. Arleta Piwowarczyk poznaje motywacje i zastosowania tego typu badań, a także rozmawia o konsekwencjach szybkiego rozwoju możliwości komputerów. "http://www.alife.pl/articles/p/komosinski.html
Ostatnio zmieniony czw gru 25, 2014 8:22 pm przez Maria, łącznie zmieniany 1 raz.
JAM JEST Światłością Serca - Saint Germain
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: "Kwantowa rzeczywistość" - książka D. Adamskiej-Rutkowskiej i D.Dudzik (naszej forumowiczki)

Post autor: danut »

To muszę Ciebie Mario uspokoić nie mamy nic wspólnego z Alefem Sternem :) a kojarzyć, no cóż każdemu wolno.
robertcb
Infranin
Posty: 270
Rejestracja: śr lis 11, 2009 6:52 pm
Kontakt:

Re: "Kwantowa rzeczywistość" - książka D. Adamskiej-Rutkowskiej i D.Dudzik (naszej forumowiczki)

Post autor: robertcb »

Danut, odejrzewam że początkowy nakład wyczerpie się w krótkim czasie, czy będziecie go wtedy wznawiały?
Maria
Zaangażowany Infranin
Posty: 312
Rejestracja: wt cze 12, 2007 4:16 pm
Kontakt:

Re: "Kwantowa rzeczywistość" - książka D. Adamskiej-Rutkowskiej i D.Dudzik (naszej forumowiczki)

Post autor: Maria »

danut ale ja nie pisze ze macie z ASem cos wspolnego, tylko tak sie dziwnie sklada ze jednak ta " postac" przewijala sie w czasie pisania o roznych rzeczywistosciach .I ten projekt sztucznej inteligencji jakos mi sie skojarzyl wlasnie z AS-em i jakims projektem w ktorym byc moze bierzemy wszyscy udzial....stad osoby majace podobne sny....wizje i takie tam fraktalne zdarzenia.A jesli nie chodzi o fraktale a raczej sugerowanie ze tym jest nasze zycie.....takie naprowadzanie w jednym---wiadomym tylko pewnym osobom kierunku....
Ostatnio zmieniony czw gru 25, 2014 8:36 pm przez Maria, łącznie zmieniany 1 raz.
JAM JEST Światłością Serca - Saint Germain
ODPOWIEDZ

Wróć do „KSIĄŻKI”