"Kwantowa rzeczywistość" - książka D. Adamskiej-Rutkowskiej i D.Dudzik (naszej forumowiczki)

Książki (również w formie e-book'ów) które warto przeczytać i mieć
robertcb
Infranin
Posty: 270
Rejestracja: śr lis 11, 2009 6:52 pm
Kontakt:

Re: "Kwantowa rzeczywistość" - książka D. Adamskiej-Rutkowskiej i D.Dudzik (naszej forumowiczki)

Post autor: robertcb »

Danut - a jak Ty byś odpowiedziała na pytanie "skąd pochodzi treść naszych snów"?W książce z Panią Rutkowską nie podjęłyście próby wyjaśnienia pochodzenia tzw. marzeń sennych u ludzi.
Ostatnio zmieniony śr sty 07, 2015 4:22 pm przez robertcb, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: "Kwantowa rzeczywistość" - książka D. Adamskiej-Rutkowskiej i D.Dudzik (naszej forumowiczki)

Post autor: danut »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="robertcb" data-cid="119455" data-time="1420647441">Danut - a jak Ty byś odpowiedziała na pytanie "skąd pochodzi treść naszych snów"?W książce z panią Rutkowską nie podjęłyście próby wyjaśnienia pochodzenia tzw. marzeń sennych u ludzi.</blockquote>Tak, nie podejmowałyśmy tego tematu. Jest wiele źródeł pochodzenia marzeń sennych, plus wiele czynników wpływających na ich treść, od słynnego dźwięku budzika, czy chociażby alarmu organizmu na jakiś czynnik wewnętrzny, lub zewnętrzny. Jest czynnik będący odbiciem naszych mocnych przeżyć, doświadczeń dnia i dopiero są te, których pochodzenia nie daje się tak od razu wyjaśnić. Te, które mogłybyśmy podciągnąć pod treści słane nam z innych rzeczywistości.
Ostatnio zmieniony śr sty 07, 2015 4:28 pm przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
Maria
Zaangażowany Infranin
Posty: 312
Rejestracja: wt cze 12, 2007 4:16 pm
Kontakt:

Re: "Kwantowa rzeczywistość" - książka D. Adamskiej-Rutkowskiej i D.Dudzik (naszej forumowiczki)

Post autor: Maria »

Dobre pytanie na temat snow. Tresci slane nam z innych rzeczywistosci dotyczace naszej?Np dotyczce tego co ma dopiero zaistniec TU czy to jako zdarzenie, czy architekturze krajobrazu.Jaki jest sens ingerencji stamtad--TU ?
JAM JEST Światłością Serca - Saint Germain
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: "Kwantowa rzeczywistość" - książka D. Adamskiej-Rutkowskiej i D.Dudzik (naszej forumowiczki)

Post autor: danut »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Maria" data-cid="119457" data-time="1420648942">Dobre pytanie na temat snow. Tresci slane nam z innych rzeczywistosci dotyczace naszej?Np dotyczce tego co ma dopiero zaistniec TU czy to jako zdarzenie, czy architekturze krajobrazu.Jaki jest sens ingerencji stamtad--TU ?</blockquote>Istnienie w jednym systemie, gdzie wszystko jest wzajemnie od siebie uzależnione, wspólnie się tworzy, wpływa i istnieje.
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: "Kwantowa rzeczywistość" - książka D. Adamskiej-Rutkowskiej i D.Dudzik (naszej forumowiczki)

Post autor: Andrzej 58 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="danut" data-cid="119453" data-time="1420645886">Andrzeju 58 przestań się bawić w mojego ochroniarza i doszukiwać się wyssanych z palca podejrzeń na temat funkcjonowania naszej rzeczywistości oraz ludzi, którzy w niej istnieją. Jeśli zaś sprawa ma dotyczyć usera obcy 42 trudno mi jest nie przyjąć, że on odczytuje w jakiś sposób wiadomości przekraczające nasz czas i przestrzeń.</blockquote>Nie napisałem nic poza to co już ustaliliśmy w trakcie dyskusji.Żołnierz to nie mój wymysł.Proste pytanie ;"dlaczego potrzebna jest Ci ochrona" Potem pojawia się duch żołnierza.Przychodzi człowiek i udziela Ci informacji .Wspomina żołnierza rąbiącego drewno i mówi ,że zrobił na nim jakieś wrażenie.Po co Ci taka informacja.Dlaczego tak drążę ten element.Informacja o rąbaniu drewna znalazła się w zestawie informacji zawartym w zdekodowanym tekście czterowierszy.Żołnierze dwaj pojawili się też w historii opisanej kiedyś na forum podróży pociągiem.Prawie identyczny przebieg wypadków .Tylko w jednej wersji drugi żołnierz próbował stworzyć fałszywy dowód.Dziewczyna ta sama i dwóch żołnierzy.To zdarzenie jest potwierdzone przez moich informatorów i też znajduje się w tekście.Info mówi ,że tym drugim żołnierzem był nasz Hiszpan.Twój potakiwacz.Wielokrotnie jest o nim mowa.Jest określony jako trzeci.Jest informacja , w jaki sposób dokonuje się szpiegowania myśli i kiedy.Nie zwracasz uwagi , na to zostało napisane w temacie Obcego.Sam przyznał ,że nie jest Soudakiem i jest szantażowany.Dlatego próbował mnie straszyć z polecenia wiadomo kogo.Pisze co mu każą i a może tylko przesyła dalej te teksty.Dla mnie bardziej pasuje jako kozioł ofiarny niż prowodyr.Tobie Danusiu przeznaczono taką samą rolę jak dla obcego.Dlatego postanowiono dać Ci pomoc i ochronę.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: "Kwantowa rzeczywistość" - książka D. Adamskiej-Rutkowskiej i D.Dudzik (naszej forumowiczki)

Post autor: danut »

Nie rozumiem tego co napisałeś, więc nie będę komentować. Jakie zakodowane teksty czterowierszy, co ma do tego Nostradamus? :)
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: "Kwantowa rzeczywistość" - książka D. Adamskiej-Rutkowskiej i D.Dudzik (naszej forumowiczki)

Post autor: danut »

Czakrawartin ja tego nie wiem, lecz o książce ( biegnąc latami) usłyszałam najpierw od zmarłego, potem o pisaniu w telewizorze jak o koniecznym kontakcie ( tu chodziło o obcego, na pewno, bo było o zmuszeniu kogoś by ze mną pisał przez telewizor i przedstawiona osobowość jakiegoś mężczyzny) - te treści były jak widzicie na tamten czas aż śmieszne, by na końcu pan z podwórka przekazał mi szerszą wiadomość na ten temat o napisaniu książki z kontaktem przez komputer i  że będzie to jedna cześć książki mojej a drugą miał napisać ktoś inny i miała być pisana takim sposobem. Ja nie korzystałam wtedy z komputera, nie mieliśmy internetu, nie miałam o tym pojęcia więc zapytałam, czy będę komuś dyktować telefonicznie treść a on będzie pisał( pisać też nie umaiłam na komputerze), jak to będzie i nie mogłam sobie wyobrazić tego co własnie zaszło. Jeśli chodzi o mnie na pewno nie jestem tu przez przypadek. Zresztą przeczytajcie co napisała Pani Adamska - Rutkowska. Ona jak przyznała nie cierpi, nie bywa z zasady na żadnych forach a tutaj się pojawiła na jeden dzień i od razu trafiła na mnie. Nasze wypowiedzi się zbiegły w jednym temacie i nas połączyły na dalsze pisanie. A jeszcze co do fragmentu rozmowy ze zmarłym i zerwanego listka, czuję ze tam chodziło o jeszcze inna książkę( na starość), którą właśnie piszę.
Ostatnio zmieniony śr sty 07, 2015 9:16 pm przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
obcy42
Infrzak
Posty: 77
Rejestracja: pn paź 21, 2013 6:41 pm

Re: "Kwantowa rzeczywistość" - książka D. Adamskiej-Rutkowskiej i D.Dudzik (naszej forumowiczki)

Post autor: obcy42 »

Przekazami z ,,drugiej strony'', są też różne piosenki.Jeśli chodzi o Ciebie, to przekaz był zarówno w samym teledysku, jak i w przetłumaczonych słowach, które były idealnie dobrane.Jeśli chodzi o mnie, wyglądało to tak, że miałem bardzo intensywne natrętne myśli i samoistnie na tę piosenkę wszedłem.Z perspektywy patrząc był to przekaz telepatyczny, który po odbiorze uruchamiał pełne zrozumienie tego, co chciała przekazać ,,druga strona''.  <blockquote class="ipsBlockquote">( tu chodziło o obcego, na pewno, bo było o zmuszeniu kogoś by ze mną pisał przez telewizor i przedstawiona osobowość jakiegoś mężczyzny)</blockquote>To nie było takie proste, bo na samym początku muszę przyznać, że się bardzo przestraszyłem.Wielokrotnie chciałem zrezygnować i wątpiłem najzwyczajniej w świecie w to, co się działo, jednak nie dane mi było zawsze w to długo wątpić. Zawsze byłem utwierdzany w tym, co robię, na różne sposoby. To co mnie również przekonało, to zawarte w Twoich opisach, które zamieściłaś na forum nautilusa, dokładnie moje słowa, które bardzo często używałem, a których nie znałaś i nie znasz znaczenia do dzisiaj, bo były przeznaczone dla mnie.
Ostatnio zmieniony śr sty 07, 2015 9:42 pm przez obcy42, łącznie zmieniany 1 raz.
Maria
Zaangażowany Infranin
Posty: 312
Rejestracja: wt cze 12, 2007 4:16 pm
Kontakt:

Re: "Kwantowa rzeczywistość" - książka D. Adamskiej-Rutkowskiej i D.Dudzik (naszej forumowiczki)

Post autor: Maria »

Czakrawartin ja nie mialam zadnych zdarzen zbieznych z tym co opisywały panie: danut, katarzyna, kropka oraz jasny promyk.3 pierwsze panie sa z nautilusa--ja tam nie byłam . Nawet nie wiem w jaki sposob tu sie znalazły, pojawiły sie gdy ja juz nie pisalam a kilka razy pozniej cos tam napisalam w Ich temacie wspolnym.
JAM JEST Światłością Serca - Saint Germain
obcy42
Infrzak
Posty: 77
Rejestracja: pn paź 21, 2013 6:41 pm

Re: "Kwantowa rzeczywistość" - książka D. Adamskiej-Rutkowskiej i D.Dudzik (naszej forumowiczki)

Post autor: obcy42 »

<blockquote class="ipsBlockquote">Nawet nie wiem w jaki sposob tu sie znalazły</blockquote>Jesli chodzi o danut, to ja Ją na to forum ściągłem. Odnośnie Twojego wcześniejszego pytanie o bloga.Bardzo często jest tak, że z kimś piszę i cos napiszę co sie zgadza.Nie za bardzo pamiętam kiedy Ci to napisałem, bo dla mnie to mało istotna informacja. Odnośnie innej rzeczywistosci.Jest prawdziwa, to nie szkolny hologram, w której jesteśmy.Udzielasz się od długiego czasu na róznych forach, masz różne doświadczenia, dlatego wiem dokładnie, ze zdajesz sobie sprawę jaka ona jest i akurat Tobie nie musze jej opisywać ;)Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „KSIĄŻKI”