"Kwantowa rzeczywistość" - książka D. Adamskiej-Rutkowskiej i D.Dudzik (naszej forumowiczki)

Książki (również w formie e-book'ów) które warto przeczytać i mieć
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: "Kwantowa rzeczywistość" - książka D. Adamskiej-Rutkowskiej i D.Dudzik (naszej forumowiczki)

Post autor: danut »

Racja Mario, każdemu może się zdarzyć, czego Andrzej naprawdę nie rozumie, łączy zdarzenia bardzo wybiórczo i bez logicznych skojarzeń.Podobnie jak wspomniane zdarzenie w pociągu Marii (kropki), a bo jechała pociągiem i podrywał ją w  nim jakiś żołnierz, i co z tego ? :) Ale Andrzej zdarzenie połączył z moją relacją zamiany postaci w dziwny sposób z nierozpoznaniem mojego przyjaciela z jakim jechałam.( opis w książce)
Ostatnio zmieniony śr sty 07, 2015 10:28 pm przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: "Kwantowa rzeczywistość" - książka D. Adamskiej-Rutkowskiej i D.Dudzik (naszej forumowiczki)

Post autor: Andrzej 58 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Maria" data-cid="119485" data-time="1420669459">Andrzej ale to kazdemu moze sie zdarzyc----tu nie ma satynowych gatek a  stroj robiony na szydelku , mojej produkcji  ja pisalam ze nie mam podobnych doswiadczen jak dziewczyny---tzn niby te same ale inaczej widziane...jako real, sen, wizja i takie tam kwantowe przepychanki</blockquote>Oj Marysiu.Po Twoim wpisie na MŻ dostałem od Kasi maila , gdzie opisała podobną sytuację na plaży , tylko za granicą.W Twojej relacji pojawił człowiek w dziwnych gatkach dlategoKasia nie chcąc być podejrzaną o podszywanie wysłała mi tą wiadomość mailem.
Maria
Zaangażowany Infranin
Posty: 312
Rejestracja: wt cze 12, 2007 4:16 pm
Kontakt:

Re: "Kwantowa rzeczywistość" - książka D. Adamskiej-Rutkowskiej i D.Dudzik (naszej forumowiczki)

Post autor: Maria »

niestety nie pamietam faceta w dziwnych gatkach, opalalam sie, oczy mialam zamkniete wiec nie patrzalam na ludzi, tylko oni na mnie--przechodzac.Chyba pomyliles cos, mnie sie wydaje ze Kasia pierwsza pisala o tym panu a ja napisalam o swoim pozniej.
Ostatnio zmieniony śr sty 07, 2015 10:44 pm przez Maria, łącznie zmieniany 1 raz.
JAM JEST Światłością Serca - Saint Germain
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: "Kwantowa rzeczywistość" - książka D. Adamskiej-Rutkowskiej i D.Dudzik (naszej forumowiczki)

Post autor: Andrzej 58 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="danut" data-cid="119486" data-time="1420669628">Racja Mario, każdemu może się zdarzyć, czego Andrzej naprawdę nie rozumie, łączy zdarzenia bardzo wybiórczo i bez logicznych skojarzeń.Podobnie jak wspomniane zdarzenie w pociągu Marii (kropki), a bo jechała pociągiem i podrywał ją w  nim jakiś żołnierz, i co z tego ? :) Ale Andrzej zdarzenie połączył z moją relacją zamiany postaci w dziwny sposób z nierozpoznaniem mojego przyjaciela z jakim jechałam.( opis w książce)</blockquote>Andrzej nie łączył Twojej Danusiu jazdy z chłopakiem a nawiązał do relacji Kropki z jej podróży do chłopaka w wojsku i tego co się wtedy wydarzyło.Przeprowadziliśmy wtedy śledztwo  i okazało się ,że to nie ten rejon kraju.Inną sprawą jest ,że to zdarzenie miało jeszcze drugie dno.Tego nie mogę napisać.Wtedy żołnierz(inny) próbował wycyganić od Kropki dedykacje.Imiona miały być- Danuta i Andrzej.Lunapark też znam , ale z innej pozycji(człowieka , który tam pracował).Kasi nic się nie zdawało.On tam rzeczywiście był.Maria - to wjazd na górę a potem wejście do czegość na szczycie.Trzeba było rozbić lód na jakimś strumieniu.W górze lustro z ruchomymi obrazami z przeszłości.Zamek i karoca.Ten zamek to Wyszehrad jak Marysia ustaliła.Moje zdarzenia z realu pominę(a byłoby co opisywać).Narazie skupiam się na "papugach"  i ich kozłach ofiarnych.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: "Kwantowa rzeczywistość" - książka D. Adamskiej-Rutkowskiej i D.Dudzik (naszej forumowiczki)

Post autor: danut »

Proszę nie łączcie takich zdarzeń po raz któryś. Andrzeju zapytaj milion osób o plaże i przygodę ze strojem kąpielowym :), o podróż pociągiem i podrywanie przez żołnierza, o prywatkę w latach 80- siątych z gitarą, o kupowanie czosnku w sklepie i każdy potwierdzi- ano tak miałem/-am takie zdarzenie na swoim koncie ze śmiechem, lecz nic z tego nie wynika, ani z satynowych gatków- sprawdź produkcje ile takich kupiono ile sprzedano za cały duży okres czasu i ktoś je ubrał. :)
Maria
Zaangażowany Infranin
Posty: 312
Rejestracja: wt cze 12, 2007 4:16 pm
Kontakt:

Re: "Kwantowa rzeczywistość" - książka D. Adamskiej-Rutkowskiej i D.Dudzik (naszej forumowiczki)

Post autor: Maria »

jesli chodzi o moje sny---bylo troche inaczej, ale to szczegol.Wyszehrad---tez sen ale w snie nie znalam nazwy gdzie sie znajduje, jadac do Budapesztu po prostu w realu poznalam miejsce ze snu choc zmienione bo wspolczesne . Zreszta o tym tez pisalam chyba nawet i tu, tylko nie podalam nazwy . Te wspomnienia moga byc zwiazane z pamiecia komorkowa......w koncu skaladamy sie w wiekszosci z wody a woda jest żywa / tez okreslenie ze snu o rozbicu lodu w skale ktorym przed zamrozniem plynela woda--żywa woda.
JAM JEST Światłością Serca - Saint Germain
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: "Kwantowa rzeczywistość" - książka D. Adamskiej-Rutkowskiej i D.Dudzik (naszej forumowiczki)

Post autor: danut »

Artykuł o wodzie autorstwa współautorki książki kiedyś czytałam i naprawde był świetny. Woda przenosi informacje, ale nie sądzę, aby zapisywała w nas wspomnienia z jej otoczenia, jakieś obrazy z przeszłości i tworzyła nam sny z cudzych doświadczeń.
obcy42
Infrzak
Posty: 77
Rejestracja: pn paź 21, 2013 6:41 pm

Re: "Kwantowa rzeczywistość" - książka D. Adamskiej-Rutkowskiej i D.Dudzik (naszej forumowiczki)

Post autor: obcy42 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="danut" data-cid="119475" data-time="1420667406">obcy 42 - Tak zgadza się :). Napiszę co jest najśmieszniejsze w naszym pisaniu, tylko znowu się nie obrażaj :). Otóż jak przyznałeś - czytałeś swoje słowa w moich tekstach, one przykuły Twoją uwagę, dlatego też zacząłeś pisać na forum, właśnie z tego powodu. Ja za bardzo nie wierzyłam w to, dopóki nie zaczęłam czytać w Twoich tekstach zdań o jakich wyżej napisałam,a było ich wiele więcej, choć na tę chwilę nie pamiętam już. A co jest śmieszne?  To  właśnie to poplątane twoje - moje, że zaczęło ci się mylić, kto ma tak uparty charakter i przekazy które kierowane były do Ciebie, a które do mnie :)</blockquote>Bo przy niektórych kwestiach upieram się.... bo muszę.Mam myśli, że tego jest znacznie więcej.Takie pytanie - ,,Time after time'', było skierowane do Ciebie, czy do mnie ?
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: "Kwantowa rzeczywistość" - książka D. Adamskiej-Rutkowskiej i D.Dudzik (naszej forumowiczki)

Post autor: danut »

obcy 42 - Do mnie też, ale może i do Ciebie również :). Gdy się nad tym człowiek zagłębi, to jest tego aż tak dużo, że nie da rady wszystkiego zapisać, nie zdąży się. Na ,"Time after time'', moja reakcja była identyczna jak opisałeś swoją i już mamy identyczne odczucia i można się kłócić potem, czyje powinny być :D .. Ja tak zareagowałam, gdy pewnego razu załączył ten teledysk syn, długo przed Tobą, gdy to powtórzyłeś.
Ostatnio zmieniony czw sty 08, 2015 12:00 am przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
obcy42
Infrzak
Posty: 77
Rejestracja: pn paź 21, 2013 6:41 pm

Re: "Kwantowa rzeczywistość" - książka D. Adamskiej-Rutkowskiej i D.Dudzik (naszej forumowiczki)

Post autor: obcy42 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="danut" data-cid="119496" data-time="1420675022">obcy 42 - Do mnie też, ale może i do Ciebie również :). Gdy się nad tym człowiek zgłębi, to jest tego aż tak dużo, że nie da rady wszystkiego zapisać, nie zdąży się.</blockquote>Miałem bardzo silny wtedy przekaz od W. i wiem, że było to skierowane do Ciebie.Zresztą córka też u Ciebie wskazywała na tę piosenkę, z tego co pisałaś.A pytałem, bo chciałem znać Twoje zdanie na ten temat.
ODPOWIEDZ

Wróć do „KSIĄŻKI”