TVN i Kuźniar bierze się za ''wyjaśnianie'' UFO

Ufologia, badania, obcy, kontakt i inne kontrowersyjne tematy.
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Re: TVN i Kuźniar bierze się za ''wyjaśnianie'' UFO

Post autor: Newsman »

Karol nie jest astronomem. Jest socjologiem. Zawsze zastanawiało mnie, dlaczego , mimo istnienia w kraju tylu astronomów znających się na rzeczy, właśnie on gości najczęściej w telewizji. Jakieś dziecię resortowe?
Ostatnio zmieniony wt sty 06, 2015 5:44 pm przez Newsman, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: TVN i Kuźniar bierze się za ''wyjaśnianie'' UFO

Post autor: azor »

Przemku zadałem mu w mailu kilka pytań, niestety nigdy na nie nie odpowiedział a były naprawdę proste w rzeczy samej. Cóż, takich ''talentów'' będziemy mieli coraz więcej, aby ogłupiali i tak już ogłupiony naród.
Ronin
Zaangażowany Infranin
Posty: 349
Rejestracja: pt mar 15, 2013 2:53 pm
Kontakt:

Re: TVN i Kuźniar bierze się za ''wyjaśnianie'' UFO

Post autor: Ronin »

Temat obalenia "mitu" ufo pojawia się co jakiś czas w internecie, tym razem podchwycił go TVN, stacja która ma w swych szeregach specjalistów od wszystkiego... A gęba pana Kuźniara (jakby co to chodziło mi o taką gombrowiczowską "gębe" :) ) przyprawia mnie o drżenie powieki i kącika ust... takiego tika nerwowego wtedy dostaję...
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: TVN i Kuźniar bierze się za ''wyjaśnianie'' UFO

Post autor: Przemekkk666 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Yan Polskee" data-cid="119412" data-time="1420566179">Karol nie jest astronomem. Jest socjologiem. Zawsze zastanawiało mnie, dlaczego , mimo istnienia w kraju tylu astronomów znających się na rzeczy, właśnie on gości najczęściej w telewizji. Jakieś dziecię resortowe?</blockquote> No i chyba słuszne podejrzenie :)  Ronin, mnie o tiki nerwowe przyprawia gęba Karola W., a jak jeszcze go zobaczę w roli eksperta od astronomii to chyba pieprznę na zawał jakiś. Ku.wa, socjolog może przyjść do tv i o kosmosie prawić...
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Re: TVN i Kuźniar bierze się za ''wyjaśnianie'' UFO

Post autor: Newsman »

Mnie zawsze najbardziej bawią komentarz tych astronomów-chałupników, kiedy przychodzi do komentowania jakiejś wyprawy kosmicznej. Często używają terminów "polecieliśmy", "dokonaliśmy"... Gdzie polecieliśmy? Gdzie dotarliśmy? Jakie "śmy"? "Śmy" to mogą jechać do Grójca albo Wąbrzeźna co najwyżej :D
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: TVN i Kuźniar bierze się za ''wyjaśnianie'' UFO

Post autor: arek »

Podoba mi sie odtajnienie 6 ,194 ,201 strony ,dużo treści . Polecam do przeczytania ;). Mozna stwierdzić że, nie ma nic ciekawego ,lub tekst wyczerniony nie zawiera szokujacej treśc,i a tylko nazwiska  agentów. Ale nawet tego nie wiemy bo tekst jest całkowicie zaczerniony, a agentem może być komandor gwiezdnej floty Asztar. W sumie nie wiemy dlaczego mamy nie wiedzieć co zostało zaczernione.od 63 roku minęlo 50 lat ,co jeszcze moze byc tajnego po tylu latach, loty U-2 ?
Ostatnio zmieniony śr sty 07, 2015 9:16 am przez arek, łącznie zmieniany 1 raz.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
charlie2tango
Infranin
Posty: 246
Rejestracja: ndz lis 10, 2013 7:53 am

Re: TVN i Kuźniar bierze się za ''wyjaśnianie'' UFO

Post autor: charlie2tango »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="arek" data-cid="119451" data-time="1420621737">

 W sumie nie wiemy dlaczego mamy nie wiedzieć co zostało zaczernione.od 63 roku minęlo 50 lat ,co jeszcze moze byc tajnego po tylu latach, loty U-2 ?</blockquote> Niektóre dane mogą pozostać utajnione ze względu na porozumienia z innymi państwami. Swoją drogą ośmieszanie zjawiska UFO z punktu amerykańskich służb wywiadowczych ma pewien sens. Jeśli tajny samolot zostaje wzięty przez np. pilota samolotu pasażerskiego za UFO, obserwacja nie jest zgłaszana przez wiarygodnego świadka z obawy o utratę pracy itd. Tajemnica idealna.
Pozdrawiam
c2t
"Na Księżycu się nie żyje / a na Ziemi ziemskie troski / Nikt nie mieszka na Księżycu / morsem nadał Pan Twardowski
 Ciekaw jestem gdzie jest E.T. i co robi dziś pies Łajka / Skąd się biorą ci kosmici w dobranockach snach i bajkach"  Akurat "Bajka o Księżycu"
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Re: TVN i Kuźniar bierze się za ''wyjaśnianie'' UFO

Post autor: Newsman »

Odnośnie problematyki UFO, wystarczyło zrobić krótki research, albo po prostu znaleźć artykuł jak ten: http://strefatajemnic.onet.pl/ufo/sa-kraje-gdzie-nadal-bada-sie-ufo/28xf7cJest tam wszystko łopatologicznie wyjaśnione. Ale oczywiście trzeba chcieć, a o nadzwyczajne zdolności intelektualne ludzi tam pracujących nie podejrzewam... Jedyna dobra strona tej hucpy jest taka, że pokazuje nam, iż oni WSZYSTKIE INFORMACJE opracowują w ten sposób - najczęściej po łebkach. Najlepiej też widać to kiedy reporterowi TVNu przychodzi mierzyć się z polską geografią. Wtedy już większość totalnie wysiada...
ODPOWIEDZ

Wróć do „UFOLOGIA I INNE ZAGADNIENIA”