Pytanie + krótka historia.

Ufologia, badania, obcy, kontakt i inne kontrowersyjne tematy.
Awatar użytkownika
Janek
Infrzak
Posty: 68
Rejestracja: wt gru 02, 2014 4:24 pm

Re: Pytanie + krótka historia.

Post autor: Janek »

Z tego co napisał to neguje ufologów z grupy tworzącej Ancient Aliens. Ma zreszta racje bo naciąganie faktów i pokazywanie ich według własnego "widzi mi się" to domena tego programu. Takie żerowanie na niewiedzy pokazuję etykę przekazywania informacji która jest niestety popularna w tych kręgach.
flectere si nequeo superos, Acheronta movebo
fonety91
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: ndz lip 20, 2014 8:11 am

Re: Pytanie + krótka historia.

Post autor: fonety91 »

rzeczywiscie ciekawe. zwlaszcza przypadek w kecksburgu i ten w belgii daje do myslenia. (w 2006 zdjecie obiektu okazalo sie niestety hoaxem) sprawdzalem tez swiatla w phoenix, sa pewne wytlumaczenia. waltonowi nie ufam. chetny slawy i publikacji.  http://en.wikipedia.org/wiki/Barney_and_Betty_Hill ta sprawa tez jest ciekawa ale wciaz brakuje tego czegos.  czyli dowodu, ponawiam pytanie po raz kolejny. ktos ma jakis link lub pamieta jakis, gdzie mozna wlasnymi galami zobaczyc, nie manipulowany material z ufo ? nie mowie tu oczywiscie o pomaranczowej kropce ktora sie gdzies tam porusza daleko na niebie.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Pytanie + krótka historia.

Post autor: Przemekkk666 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="fonety91" data-cid="121257" data-time="1424551275">czyli dowodu, ponawiam pytanie po raz kolejny. ktos ma jakis link lub pamieta jakis, gdzie mozna wlasnymi galami zobaczyc, nie manipulowany material z ufo ? nie mowie tu oczywiscie o pomaranczowej kropce ktora sie gdzies tam porusza daleko na niebie.</blockquote> Znaczy, że co? Chcesz obiektu z 5 metrów? Obecnie takich fotografii już nie ma (kiedyś, techniką analogową można było ustrzelić je z dość bliskiej odległości - publikowałem nawet niedawno część z nich na blogu). Z nowych udało mi się uchwycić taki tylko raz - jak wpiszesz "ufo w towarzystwie odrzutowców nad Warszawą" albo "świetliste ufo nad Magnezytami" to wyświetlą Ci się nie manipulowane zdjęcia. Ale nie licz na obiekt zasłaniający 1/3 kadru.Jeśli chodzi o dowody na spotkania z UFO, to jest tego sporo, wystarczy poczytać tu na forum czy w serwisie infra. Choćby przypadek z Chałup.
Ciekawski Jasiu
Infrańczyk
Posty: 195
Rejestracja: wt kwie 17, 2012 11:51 am
Kontakt:

Re: Pytanie + krótka historia.

Post autor: Ciekawski Jasiu »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Szczupak" data-cid="119885" data-time="1421428958">Sorry za offtopa, ale poszperałem trochę w necie na temat tych nagrań z Turcji i pewien użytkownik na zagranicznym forum przedstawił ciekawą analizę, że jeden z obiektów tam widzianych może być tak naprawdę częścia statku wycieczkowego. Łapcie link ze zdjęciami, całkiem przekonujące. To podważa wiarygodność tych obserwacji... http://www.thelivingmoon.com/forum1/index.php?topic=4109.0</blockquote>Ale że co, wycieczkowiec prędkością pokonowynia horyzontu będzie przypominał obiekt UFO??  Zwróć uwagę, że musi płynąć dziobem do ciebie, żeby jakieś takie halo powstało.......jaka prędkośc horyzontalna wtedy będzi, żadna.  Obiekt zfilmowany oprzez Turka poruszał się horyzontalnie. Rozumiem scemptyzm, ale  filmu Turka nie pomylę z wycieszkowcem.http://www.tvn24.pl/ciekawostki-michalki,5/zobacz-najwazniejszy-dowod-na-istnienie-ufo,75166.html Jesli widziecie na tym filmie wycieczkowiec to oświadczam, że ja na tym filmie pełnomorskiego statu pasażerskiego nie widzę. Widzę obiekt w kszałcie dysku. Jeśli ktoś zmontował ten film i robi mnie w balona to inna kwestia ale źródło podaje, że film zostął sprawdzony pod kątem montażu.  Jak chcecie jak Michalak zajrzeć pod spód i do środka to powodzenia, może się wam trafi gradka, tylko kto wam wtedy uwierzy???  Napewno wojsko nie potwierdzi waszych relacji a szpital psychiczny chetnie się zajmie delikwentem.
Ostatnio zmieniony pn lut 23, 2015 9:07 am przez Ciekawski Jasiu, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „UFOLOGIA I INNE ZAGADNIENIA”