"Przebłyski" z przeszłego życia i dziwne objawy. Pomocy

Duchy, Zjawy, Klątwy
Ronin
Zaangażowany Infranin
Posty: 349
Rejestracja: pt mar 15, 2013 2:53 pm
Kontakt:

Re: "Przebłyski" z przeszłego życia i dziwne objawy. Pomocy

Post autor: Ronin »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Didgeridoo" data-cid="120437" data-time="1422735120">Nie mniej jednak dziękuje osobom które wskazały mi kierunek ( choć nie wiem co to "czarny trębacz" ) ale dalej udam się jednak samotnie gdyż za dużo "wszechwiedzących błaznów" zabrałoby się przy okazji.</blockquote>Didgeridoo - czyli używasz nicka, którego znaczenia nie znasz ?
Didgeridoo
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: czw sty 29, 2015 6:07 pm

Re: "Przebłyski" z przeszłego życia i dziwne objawy. Pomocy

Post autor: Didgeridoo »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Ronin" data-cid="120440" data-time="1422737574">Didgeridoo - czyli używasz nicka, którego znaczenia nie znasz ?</blockquote>Taka trąba aborygenów.O Danut wiem tyle że miała podobne przeżycia i dużo może pomóc - od administratora czy moderatora ( przepraszam że nie zapamiętałem nicku ) który pomagał mi w założeniu tego tematu.Choć mam w planach nie zdążyłem zgłębić jej przypadku. P.S. Po zastanowieniu zaskoczyłem z tym "czarnym trębaczem" :)
Ostatnio zmieniony sob sty 31, 2015 9:12 pm przez Didgeridoo, łącznie zmieniany 1 raz.
Maria
Zaangażowany Infranin
Posty: 312
Rejestracja: wt cze 12, 2007 4:16 pm
Kontakt:

Re: "Przebłyski" z przeszłego życia i dziwne objawy. Pomocy

Post autor: Maria »

A moze ta biala bron to skojarzenie z celtami ?Tak jakos mi sie skojarzyło, moze tam szukaj podpowiedzi odnosnie tego znaku.
JAM JEST Światłością Serca - Saint Germain
Didgeridoo
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: czw sty 29, 2015 6:07 pm

Re: "Przebłyski" z przeszłego życia i dziwne objawy. Pomocy

Post autor: Didgeridoo »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Maria" data-cid="120442" data-time="1422739220">A moze ta biala bron to skojarzenie z celtami ?Tak jakos mi sie skojarzyło, moze tam szukaj podpowiedzi odnosnie tego znaku.</blockquote>Na tę chwilę to muszę zgłębić sformułowania typu "przeniesienie świadomości" itd bo są mi obce.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: "Przebłyski" z przeszłego życia i dziwne objawy. Pomocy

Post autor: danut »

Język niemiecki na niego działa - plus średniowiecze i konkretne miejsca.  To tutaj już nie szukajmy w innych okresach. Tak Didgeridoo miałam i takie przebłyski dotyczące dawnych czasów i miejsc, ale skąd Admin o tym wie, ja o tym specjalnie nie pisałam ani w książce ani na forum - raz może :) Autorze jak czujesz się z tymi doświadczeniami - pełniej bardziej sobą niż przedtem? Chcesz czegoś dociec, coś konkretnego odgadnąć?
Maria
Zaangażowany Infranin
Posty: 312
Rejestracja: wt cze 12, 2007 4:16 pm
Kontakt:

Re: "Przebłyski" z przeszłego życia i dziwne objawy. Pomocy

Post autor: Maria »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Andrzej 58" data-cid="120436" data-time="1422734836">Dla Ciebie Danusiu przygotowali podobny numer.W Twoim przypadku jest to bardzo niebezpieczne .Możesz w pewnym momencie stać się nieświadomie wrogiem publicznym.Na taki los nie zasługujesz dlatego zrobię wszystko ,żeby do tego nie dopuścić z Twoją zgodą lub bez.</blockquote>Andrzeju gdyby ktoś za mnie decydował w pewnych sprawach bez mojej o to prośby---wkurzyłabym się.Dlaczego zakładasz-prorokujesz ze danut bedzie wrogiem publicznym, toż to jakiś absurd.Co z tego ze ktos sugeruje, czy naprowadza kogos w jakims kierunku..jesli osoba naprowadzana ma swoj rozum i nie poddaje sie temu.Kazdy niech gra swoja role ale nie wplywajac na innych.Nikomu nie sa potrzebne matki boskie ani zadne krolowe...wiec co za znaczenie ma to slowo?
JAM JEST Światłością Serca - Saint Germain
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: "Przebłyski" z przeszłego życia i dziwne objawy. Pomocy

Post autor: danut »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Didgeridoo" data-cid="120443" data-time="1422739720">Na tę chwilę to muszę zgłębić sformułowania typu "przeniesienie świadomości" itd bo są mi obce.</blockquote>A już tłumaczę - ja uważam, ze gdzieś istnieje coś jak nasze źródło świadomości - osobiste. Jednak jest to nasza nad świadomość nasze wielkie Ja, które nie dotyczy tylko okresu naszego tu życia tego małego ja i naszego istnienia w tej jednej rzeczywistości. Zdobyłam bardzo ważne wiadomości, że nie jest też uwięzione w naszym ziemskim czasie, jest poza nim jakby obejmowało dużo więcej na raz - przeszłość, przyszłość, inne nasze istnienia. Ważne jest też że uważam że istnieje silne połączenie( wymiana informacji z "jadrem") i transfer danych do naszej świadomości i czasami jakieś albo zaburzenie, albo mocniejsze połączenie w danym punkcie robi nam takie przeniesienia informacji stamtąd do naszych głów.
Maria
Zaangażowany Infranin
Posty: 312
Rejestracja: wt cze 12, 2007 4:16 pm
Kontakt:

Re: "Przebłyski" z przeszłego życia i dziwne objawy. Pomocy

Post autor: Maria »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Didgeridoo" data-cid="120443" data-time="1422739720">Na tę chwilę to muszę zgłębić sformułowania typu "przeniesienie świadomości" itd bo są mi obce.</blockquote>jesli jest Ci to obce to bierz sie za to co jest blizsze a z czasem przyjdzie wieksze zrozumienie.Ja nigdy nie robie nic na sile....czekam i zawsze otrzymuje to czego oczekuje.Jeśli doświadczysz " przeniesienie świadomości" --zrozumiesz a potem bedziesz wiedział na czym polega ta GRA



<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="danut" data-cid="120446" data-time="1422740315">A już tłumaczę - ja uważam, ze gdzieś istnieje coś jak nasze źródło świadomości - osobiste. Jednak jest to nasza nad świadomość nasze wielkie Ja, które nie dotyczy tylko okresu naszego tu życia tego małego ja i naszego istnienia w tej jednej rzeczywistości. Zdobyłam bardzo ważne wiadomości, że nie jest też uwięzione w naszym ziemskim czasie, jest poza nim jakby obejmowało dużo więcej na raz - przeszłość, przyszłość, inne nasze istnienia. Ważne jest też że uważam że istnieje silne połączenie( wymiana informacji z "jadrem") i transfer danych do naszej świadomości i czasami jakieś albo zaburzenie, albo mocniejsze połączenie w danym punkcie robi nam takie przeniesienia informacji stamtąd do naszych głów.</blockquote>opisujesz MATRIX
JAM JEST Światłością Serca - Saint Germain
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: "Przebłyski" z przeszłego życia i dziwne objawy. Pomocy

Post autor: danut »

Nie Mario - nie opisuję żadnego Matrixa - wszystko jest logiczne i układa się w logiczny sposób gdy się temu przyjrzymy, chaos jest uporządkowany, samo życie nie powstało na chybił trafił, nic tak nie powstaje.
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: "Przebłyski" z przeszłego życia i dziwne objawy. Pomocy

Post autor: Andrzej 58 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Maria" data-cid="120445" data-time="1422740047">Andrzeju gdyby ktoś za mnie decydował w pewnych sprawach bez mojej o to prośby---wkurzyłabym się.Dlaczego zakładasz-prorokujesz ze danut bedzie wrogiem publicznym, toż to jakiś absurd.Co z tego ze ktos sugeruje, czy naprowadza kogos w jakims kierunku..jesli osoba naprowadzana ma swoj rozum i nie poddaje sie temu.Kazdy niech gra swoja role ale nie wplywajac na innych.Nikomu nie sa potrzebne matki boskie ani zadne krolowe...wiec co za znaczenie ma to slowo?</blockquote>Dlatego Mario , że komuś bardzo zależy -" zadbaj ,żeby jej się nic nie stało".Jak wróci jej prawdziwa pamięć , to się dowie kim jest ta osoba i kim są inni biorący w tym udział.Matek boskich nigdy nie było i innych bogów, ale pewne osoby poprzez manipulacje umysłem wmówili ludziom ,że to prawda..Gdy sprawy wyjdą na wierzch lepiej nie być posądzonym o przynależność do tej bandyckiej grupy pasożytów.Przed tym trzeba chronić pewne osoby , które tak jak Danusia były poprzez różne działania przygotowywane na czas , gdy zdarzy się to co zapowiada nasz znajomy S.
ODPOWIEDZ

Wróć do „DUCHY”