"Przebłyski" z przeszłego życia i dziwne objawy. Pomocy

Duchy, Zjawy, Klątwy
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: "Przebłyski" z przeszłego życia i dziwne objawy. Pomocy

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Maria" data-cid="120410" data-time="1422719385">Kasiu jestes jasnowidzką ?! :P</blockquote>Może z moich wpisów wynikać, że jasnowidzką jestem, ale to nie prawda. Jetsem realistkom i czasami boleje na tym. <blockquote class="ipsBlockquote" data-author="danut" data-cid="120415" data-time="1422720242">To jasnowidztwo jest fałszywe i chyba każdy puka się w czoło czytając powyższe nasączone jadem i manią prześladowczą wywody :InLove:.Wczoraj odkryłam fajniejszy hit internetowy, ale wstrzymam się na razie i nie napiszę, a nowego użytkownika zachęcam do dalszej rozmowy, niech nie daje się na wstępie zaszczuć i zniechęcić.</blockquote>



<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Katarzyna_1" data-cid="120416" data-time="1422725739">Może z moich wpisów wynikać, że jasnowidzką jestem, ale to nie prawda. Jetsem realistkom i czasami boleje na tym. </blockquote>Widać zabolało.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: "Przebłyski" z przeszłego życia i dziwne objawy. Pomocy

Post autor: Katarzyna_1 »

"Być może niektórzy słabi psychicznie nie powinni rozpatrywać, jest takie zagrożenie, jednak mnie to nie grozi zapewniam." Czyżby? Jeden pan już o tym pisał.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
s_virus
Infrańczyk
Posty: 128
Rejestracja: pn kwie 15, 2013 9:12 pm
Kontakt:

Re: "Przebłyski" z przeszłego życia i dziwne objawy. Pomocy

Post autor: s_virus »

Właśnie wypowiedzieliście jedno zdanie za dużo OP Jędruś i TW Katarzyna. Didgeridoo  ja proponuję żebyś rozebrał swoje życie sprzed Ulm na czynniki pierwsze i poszukał czy nie ma tam dziwnych zdażeń, ludzi, którzy nie pasują do niczego. Może jakieś godziny wyrwane z życiorysu?
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: "Przebłyski" z przeszłego życia i dziwne objawy. Pomocy

Post autor: danut »

Czakrawartin - Nie, no znowu mnie nie mieszaj w linię Katarzyny - przeczytaj temat, bo mnie te wymysły nie dotyczą..
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: "Przebłyski" z przeszłego życia i dziwne objawy. Pomocy

Post autor: Andrzej 58 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="s_virus" data-cid="120420" data-time="1422731488">Właśnie wypowiedzieliście jedno zdanie za dużo OP Jędruś i TW Katarzyna. Didgeridoo  ja proponuję żebyś rozebrał swoje życie sprzed Ulm na czynniki pierwsze i poszukał czy nie ma tam dziwnych zdażeń, ludzi, którzy nie pasują do niczego. Może jakieś godziny wyrwane z życiorysu?</blockquote>A był z sondą ufo co to uratowało tym dwóm dzielnym stróżom prawa życie.Uprzedziłem starania Didgerido podając co to jest i teleecho.On nie szuka odpowiedzi bo je zna.Nakierowuje uwagę na symbole religijne .To pasuje do wniosków Danusi i dalsze odkrycia będą potwierdzać tezę ,że w jej pamięci jest zablokowana pamięć przeszłych jej bytów.Wyeliminowanie środków technicznych jako pośredniczących ma doprowadzić do potwierdzenia ,że duchy , które przekonują do swojej wersji mówią prawdę i wtedy wersja o jej wyjątkowości wmawiana jej przez soudaka  i podpierana przez obcego jest tą jedyną .Tu wyprzedziłem ich zamierzenia i podałem co chcą jej wmówić .Na moje pytanie o potwierdzenie lub zaprzeczenie odbył się atak na mnie.No bo jak można wprost napisać ,że tak- przecież Danusia od razu pomyśli ,że coś jest nie tak.Jak zaprzeczyć skoro planuje się wmówić i przy pomocy przekazu indukowanego przypomnieć jej że była Matką boską.W tej drugiej rzeczywistości uwierzy ,że doświadczenia pewnej kobiety są jej własnymi.Może Kasia opowie jaki numer zrobiono jej ze wspomnieniem pewnej wizyty.Fakty są oczywiste , to było niemożliwe a jednak w pamięci Kasi funkcjonuje jako prawdziwe.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: "Przebłyski" z przeszłego życia i dziwne objawy. Pomocy

Post autor: danut »

Patrzcie -e doświadczenia pewnej kobiety są jej własnymi. - po prostu szok, no szopka, ja już nie mówię, ja już alarmuje dosyć tych głupot Andrzej!
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: "Przebłyski" z przeszłego życia i dziwne objawy. Pomocy

Post autor: Andrzej 58 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="danut" data-cid="120435" data-time="1422733930">Patrzcie -e doświadczenia pewnej kobiety są jej własnymi. - po prostu szok, no szopka, ja już nie mówię, ja już alarmuje dosyć tych głupot Andrzej!</blockquote>Dla Ciebie Danusiu przygotowali podobny numer.W Twoim przypadku jest to bardzo niebezpieczne .Możesz w pewnym momencie stać się nieświadomie wrogiem publicznym.Na taki los nie zasługujesz dlatego zrobię wszystko ,żeby do tego nie dopuścić z Twoją zgodą lub bez.
Didgeridoo
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: czw sty 29, 2015 6:07 pm

Re: "Przebłyski" z przeszłego życia i dziwne objawy. Pomocy

Post autor: Didgeridoo »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Andrzej 58" data-cid="120408" data-time="1422700876">cyt. "Pewne fakty celowo przemilczałem na potrzeby potwierdzenia słów kogoś, kto będzie twierdził że wie co mi jest" No i Kasia ustrzeliła naszego starego forumowicza .Ja się nie dziwię ,że czasem mogą nerwy popuścić , gdy z manipulatorami ma się praktycznie do czynienia przez całe życie.Katarzyna nie ukrywa swojej tożsamości o czym mogliśmy się przekonać.Mnie też łatwo odnaleźć po tym co pisałem.Funkcjonujemy cały czas pod tym samym nickiem .A Didgeridoo zastawia pułapki na kogoś .Ciekawe na kogo.Didgeridoo o to jedno zdanie za dużo i po ptokach.</blockquote>Ten cytat którego się czepiliście zaczerpłem od Pan Stefana ( nazwiska nie pamiętam) który występował w programie "Nie do wiary" w którym szukałem odpowiedzi, wydał mi się sensowny jak i takie postępowanie. Nie zamierzam nikogo przekonywać a odpowiedź dlaczego dbam o swoją anonimowość jest ukryta w Waszych atakach na mnie. Nie mniej jednak dziękuje osobom które wskazały mi kierunek ( choć nie wiem co to "czarny trębacz" ) ale dalej udam się jednak samotnie gdyż za dużo "wszechwiedzących błaznów" zabrałoby się przy okazji. P.S. Dyskusje kontyułował będę na priv
Ostatnio zmieniony sob sty 31, 2015 8:12 pm przez Didgeridoo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: "Przebłyski" z przeszłego życia i dziwne objawy. Pomocy

Post autor: Andrzej 58 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Didgeridoo" data-cid="120437" data-time="1422735120">Ten cytat którego się czepiliście zaczerpłem od Pan Stefana ( nazwiska nie pamiętam) który występował w programie "Nie do wiary" w którym szukałem odpowiedzi, wydał mi się sensowny jak i takie postępowanie. Nie zamierzam nikogo przekonywać a odpowiedź dlaczego dbam o swoją anonimowość jest ukryta w Waszych atakach na mnie. Nie mniej jednak dziękuje osobom które wskazały mi kierunek ( choć nie wiem co to "czarny trębacz" ) ale dalej udam się jednak samotnie gdyż za dużo "wszechwiedzących błaznów" zabrałoby się przy okazji. P.S. Dyskusje kontyułował będę na priv</blockquote>Na Privie , to jeszcze potwierdza ,że obróbka  ma trwać bez możliwości reagowania .Czekaj niech zgadnę do kogo będziesz pisał.Na D tak jakoś i dla pozoru do kilku innych .
Didgeridoo
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: czw sty 29, 2015 6:07 pm

Re: "Przebłyski" z przeszłego życia i dziwne objawy. Pomocy

Post autor: Didgeridoo »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Andrzej 58" data-cid="120438" data-time="1422735370">Na Privie , to jeszcze potwierdza ,że obróbka  ma trwać bez możliwości reagowania .Czekaj niech zgadnę do kogo będziesz pisał.Na D tak jakoś i dla pozoru do kilku innych .</blockquote>Będę odpisywał na priv bo nie zamieściłem tematu by pod sąd stawać. Skąd w Was ta wrogość do mojej osoby, szukałem rady a nie oceny.Szczerze powiedziawszy to budzisz moje pokłady agresji...  na tym jednak zakończę bo to rozmowa rodem z Onetu.  <blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Andrzej 58" data-cid="120438" data-time="1422735370"> </blockquote>
Ostatnio zmieniony sob sty 31, 2015 9:10 pm przez Didgeridoo, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „DUCHY”