"Przebłyski" z przeszłego życia i dziwne objawy. Pomocy

Duchy, Zjawy, Klątwy
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: "Przebłyski" z przeszłego życia i dziwne objawy. Pomocy

Post autor: danut »

Jakie macie dowody na to, że Didgeridoo to obcy42?? Pytam całkiem poważnie, bo kiedyś tu został zaatakowany niejaki Krzysztof D. również brany za tego usera?  - Według mnie to obsesja paranoidalna i właśnie użytkowników ''gimbuso-paranormalny-land''-u .
Awatar użytkownika
Hybrid
Infranin
Posty: 201
Rejestracja: pt gru 28, 2012 7:37 pm

Re: "Przebłyski" z przeszłego życia i dziwne objawy. Pomocy

Post autor: Hybrid »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="danut" data-cid="120559" data-time="1422900478">Jakie macie dowody na to, że Didgeridoo to obcy42?? Pytam całkiem poważnie, bo kiedyś tu został zaatakowany niejaki Krzysztof D. również brany za tego usera?  - Według mnie to obsesja paranoidalna i właśnie użytkowników ''gimbuso-paranormalny-land''-u .</blockquote> przepraszam , że pytam  ,  obcy 42 czy Didgeridoo to twój ''familiant'' ?? , że  podnosisz ''paranoidalne'' larum ?
Ostatnio zmieniony pn lut 02, 2015 6:56 pm przez Hybrid, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: "Przebłyski" z przeszłego życia i dziwne objawy. Pomocy

Post autor: danut »

Nie, ale jak większość chyba czytających jestem poważnie zmęczona czytaniem i  patrzeniem na obrzucanie kogo padnie wymyślonym w głowie absurdem. Dlatego niech chociaż raz padną jakieś konkrety, słucham...
Ostatnio zmieniony pn lut 02, 2015 7:06 pm przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
Didgeridoo
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: czw sty 29, 2015 6:07 pm

Re: "Przebłyski" z przeszłego życia i dziwne objawy. Pomocy

Post autor: Didgeridoo »

Towarzystwo wzajemnej adoracji wie lepiej ode mnie kim jestem. Sekciarskie stado jasnowidzów obciążone ubóstwem pomyślunku musi brnąć by ich zidiocenie nie wypłynęło na powierzchnie.A ty stara stojąca nad grobem wiedźmo, już czujesz ten słodki zapach spod Twoich paznokci ? Skojarzyłaś już że to nie odór Twojej starości tylko w trupa się zmieniasz pomimo że dychasz ? Ronin, Hybrid witam na mojej liście życzeń...Karmię się Waszą głupotą by gniewem nienawiścią ją czynić.
Didgeridoo
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: czw sty 29, 2015 6:07 pm

Re: "Przebłyski" z przeszłego życia i dziwne objawy. Pomocy

Post autor: Didgeridoo »

Mam pytanie do tych którzy dopuszczają możliwość że nie mam pojęcia o co tu się mnie posądza, a nie chcę się wdawać w dyskusję ze względu tylko na to że, w moim życiu mam ważniejsze sprawy.  Czy ma jakieś znaczenie sformułowanie "ciemna świeca" ? 
Ronin
Zaangażowany Infranin
Posty: 349
Rejestracja: pt mar 15, 2013 2:53 pm
Kontakt:

Re: "Przebłyski" z przeszłego życia i dziwne objawy. Pomocy

Post autor: Ronin »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Didgeridoo" data-cid="120565" data-time="1422904132">Towarzystwo wzajemnej adoracji wie lepiej ode mnie kim jestem. Sekciarskie stado jasnowidzów obciążone ubóstwem pomyślunku musi brnąć by ich zidiocenie nie wypłynęło na powierzchnie.A ty stara stojąca nad grobem wiedźmo, już czujesz ten słodki zapach spod Twoich paznokci ? Skojarzyłaś już że to nie odór Twojej starości tylko w trupa się zmieniasz pomimo że dychasz ? Ronin, Hybrid witam na mojej liście życzeń...Karmię się Waszą głupotą by gniewem nienawiścią ją czynić.</blockquote>Człowieku, a czego Tyś się i mnie czepił ? Paranoja jakaś zupełna...
Awatar użytkownika
Hybrid
Infranin
Posty: 201
Rejestracja: pt gru 28, 2012 7:37 pm

Re: "Przebłyski" z przeszłego życia i dziwne objawy. Pomocy

Post autor: Hybrid »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="danut" data-cid="120564" data-time="1422903742">Nie, ale jak większość chyba czytających jestem poważnie zmęczona czytaniem i  patrzeniem na obrzucanie kogo padnie wymyślonym w głowie absurdem. Dlatego niech chociaż raz padną jakieś konkrety, słucham...</blockquote>Większość się nie wypowiedziała jak widać - no chyba , że większość to ty . 
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: "Przebłyski" z przeszłego życia i dziwne objawy. Pomocy

Post autor: danut »

Tak "ciemna świeca" jest używana w magii i chyba miałam nosa z tym spotkaniem Twoim na swojej drodze czarownicy i jej wpływu na to co się teraz z tobą dzieje/ Widzisz pewnie Ci nie powiedzą, chociaż wiem. że są tutaj zalogowane takie osoby, które doskonale znają te rytualiki klątwy i uroki miłosne. Ja nie mam z tym absolutnie do czynienia to dokładnie tego nie wytłumaczę.Może jednak ktoś się z nich odezwie.
Awatar użytkownika
s_virus
Infrańczyk
Posty: 128
Rejestracja: pn kwie 15, 2013 9:12 pm
Kontakt:

Re: "Przebłyski" z przeszłego życia i dziwne objawy. Pomocy

Post autor: s_virus »

Didgeridoo nie Ty pierwszy i nie ostatni się vqurv****asz na wspisy mundrali, a wspomniana leciwa kobieta to już postać "wybitna". W każdym, ale to w każdym temacie pitoli bez sensu, nie na temat, prowokuje-obraża. Do tego jej oficer prowadzący, co to w służbie LWP posiadł wiedzę skończoną o wszystkim i wszędzie, że lada chwila po wodzie będzie chodził, chleb darmo rozdawał a woda w oczach w 28 letnią whisky się zamieni. Jest jeszcze kilku innych szpeniów od zawracania nurtu w Wiśle, ale to raptem cienie ww "gwiazd". Szczęściem jest tu kilka wartościowych - o otwartych umysłach - osób, które ufam mogą coś doradzić.
Didgeridoo
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: czw sty 29, 2015 6:07 pm

Re: "Przebłyski" z przeszłego życia i dziwne objawy. Pomocy

Post autor: Didgeridoo »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="danut" data-cid="120569" data-time="1422905284">Tak "ciemna świeca" jest używana w magii i chyba miałam nosa z tym spotkaniem Twoim na swojej drodze czarownicy i jej wpływu na to co się teraz z tobą dzieje/ Widzisz pewnie Ci nie powiedzą, chociaż wiem. że są tutaj zalogowane takie osoby, które doskonale znają te rytualiki klątwy i uroki miłosne. Ja nie mam z tym absolutnie do czynienia to dokładnie tego nie wytłumaczę.Może jednak ktoś się z nich odezwie.</blockquote>Czy masz jakieś linki gdzie mogę o tym poczytać ? Odkąd "gnijąca" zbudziła we mnie nienawiść swoją pycha, cały czas krąży mi to w głowie.... 
ODPOWIEDZ

Wróć do „DUCHY”