"Przebłyski" z przeszłego życia i dziwne objawy. Pomocy

Duchy, Zjawy, Klątwy
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: "Przebłyski" z przeszłego życia i dziwne objawy. Pomocy

Post autor: danut »

Może tak być. Może to być zaszła dawno sprawa i osoba jakby mająca na Ciebie i Twoje życie wpływ. Ona czuje, że uwolniłeś się spod jej sieci, że masz siłę i teraz wszystko może odwrócić się przeciwko niej, dlatego czujesz jej strach.Tak, ja od dawna piszę o tym, jak to jest z oddziaływaniem naszym na siebie, jakie mogą zdarzyć się komplikacje i co dziać się kiedy człowiek znajdzie połączenie ze swoim wielkim źródłem, bo wtedy myszy uciekają do dziury przed kotem.O to mi chodziło też z ujawnianiem się Twojej prawdziwej natury, pozdrawiam! :)
Didgeridoo
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: czw sty 29, 2015 6:07 pm

Re: "Przebłyski" z przeszłego życia i dziwne objawy. Pomocy

Post autor: Didgeridoo »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Didgeridoo" data-cid="120605" data-time="1422967565">Aby być szczerym napiszę że nie rozumiem o co chodzi, zastanowię się jednak nad tym. Za to są rzeczy z których istnienia zdałem sobie sprawę, choć nie potrafię ich nazwać. Coś co mnie otaczało tylko tego nie zauważałem. Czuje czyiś lęk ale to dobry lęk. Strach który dotyka właściwą osobę a jestem jego powodem.</blockquote>... i mam poczucie bezcelowości pośpiechu, gdyż ten strach jest przyjemny a to co się ma stać, stanie się i tak.Pamiętam że kiedyś gdy oddychałem to było uczucie do wewnątrz, teraz oddycham całym otoczeniem.  Oddech ma siłę która wypełnia przestrzeń  a wracając zbiera energię. Z początku nie było to przyjemne, bo jakbym nie mógł tego ogarnąć, za dużo tego było.Powoli się z tym oswajam. Kiedy biorę do ręki drogi, zrobiony za zamówienie nóż to czuje jakby milczał, nie miał jeszcze nic do opowiedzenia. Staremu kozikowi który odkupiłem za pięć złotych na wiosce, milczeć jest trudno z racji śladów użytkowania, czym przedstawia dla mnie wartość większą od drogiego, nowego noża. Takie pierdoły. Ciężko rozproszyć moje myśli, jestem bardzo skupiony a przez to nieobecny. To co do tej pory zajmowało całą moją uwagę, obecnie jest nie ważnym tłem. 
Ostatnio zmieniony wt lut 03, 2015 2:09 pm przez Didgeridoo, łącznie zmieniany 1 raz.
Didgeridoo
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: czw sty 29, 2015 6:07 pm

Re: "Przebłyski" z przeszłego życia i dziwne objawy. Pomocy

Post autor: Didgeridoo »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="danut" data-cid="120604" data-time="1422967014">To może nie tak, a zaczęła ujawniać się Twoja prawdziwa natura wraz ze fleszami jej źródła, tak jak ktoś tu rzucił ze średniowiecza - rycerz Krzyżak lub Templariusz.. I zwyczajnie teraz przyszło się Tobie z nią zmierzyć, wyprostować, zapanować, oczyścić swojego ducha.</blockquote>Tak jakbym długo szukał źródła tego lęku, wiem że jest w moim zasięgu i że już tak zostanie. Ten symbol którego nie mogę sobie przypomnieć, ma coś wspólnego z wyznaczaniem tego co można. Jakby coś mnie obserwowało lecz nie chciało się ujawnić kierowane jakąś obawą. Jednak nie jest to wrogie wobec mnie... Mam dziwne uczucie że mógłbym przejąć nad tym kontrolę, jeśli bym sobie przypomniał.
Ostatnio zmieniony wt lut 03, 2015 2:07 pm przez Didgeridoo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: "Przebłyski" z przeszłego życia i dziwne objawy. Pomocy

Post autor: Andrzej 58 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Didgeridoo" data-cid="120605" data-time="1422967565">Czuje czyiś lęk ale to dobry lęk. Strach który dotyka właściwą osobę a jestem jego powodem.</blockquote>Dobre , Dobry lęk .Masochizm raczej.
Didgeridoo
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: czw sty 29, 2015 6:07 pm

Re: "Przebłyski" z przeszłego życia i dziwne objawy. Pomocy

Post autor: Didgeridoo »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Andrzej 58" data-cid="120612" data-time="1422972829">Dobre , Dobry lęk .Masochizm raczej.</blockquote>Zamilknij błaźnie nim trwogą splunę w twe stronę. 
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: "Przebłyski" z przeszłego życia i dziwne objawy. Pomocy

Post autor: Andrzej 58 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Didgeridoo" data-cid="120613" data-time="1422973364">Zamilknij błaźnie nim trwogą splunę w twe stronę. </blockquote>Wypisujesz kolego głupoty.
Didgeridoo
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: czw sty 29, 2015 6:07 pm

Re: "Przebłyski" z przeszłego życia i dziwne objawy. Pomocy

Post autor: Didgeridoo »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Andrzej 58" data-cid="120614" data-time="1422973852">Wypisujesz kolego głupoty.</blockquote>Omijaj to czego rozumem nie pojmujesz by twa małość głupca z Ciebie nie uczyniła. To nie obowiązkowa lektura...
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: "Przebłyski" z przeszłego życia i dziwne objawy. Pomocy

Post autor: Andrzej 58 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Didgeridoo" data-cid="120616" data-time="1422973983">Omijaj to czego rozumem nie pojmujesz by twa małość głupca z Ciebie nie uczyniła. To nie obowiązkowa lektura...</blockquote>A lubię czasem się pośmiać z tych przekonanych o swojej wielkości i mądrości.O wielki trębaczu stuknij głową w coś twardego , może klepki wskoczą na swoje miejsce.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: "Przebłyski" z przeszłego życia i dziwne objawy. Pomocy

Post autor: Katarzyna_1 »

"Mógłbym nagrać film jak wygląda siekiera co to się "gnijąca" śmiała, że sobie nią bark załatwiłem w stopniu który otarł się o operacje, mogę opisy medyczne urazu zeskanować" To może naucz się jeszcze strzelać z procy to może skrzacie jakiegoś Goliata ustrzelisz.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: "Przebłyski" z przeszłego życia i dziwne objawy. Pomocy

Post autor: Andrzej 58 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Katarzyna_1" data-cid="120618" data-time="1422975349">"Mógłbym nagrać film jak wygląda siekiera co to się "gnijąca" śmiała, że sobie nią bark załatwiłem w stopniu który otarł się o operacje, mogę opisy medyczne urazu zeskanować" To może naucz się jeszcze strzelać z procy to może skrzacie jakiegoś Goliata ustrzelisz.</blockquote>Lepiej nie Kasiu , bo sobie chłopak jeszcze oko wybije.A poczekaj - chyba spręża się w sobie i będzie pluł "trwogą"
ODPOWIEDZ

Wróć do „DUCHY”