"Przebłyski" z przeszłego życia i dziwne objawy. Pomocy

Duchy, Zjawy, Klątwy
Didgeridoo
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: czw sty 29, 2015 6:07 pm

Re: "Przebłyski" z przeszłego życia i dziwne objawy. Pomocy

Post autor: Didgeridoo »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Andrzej 58" data-cid="120619" data-time="1422976125">Lepiej nie Kasiu , bo sobie chłopak jeszcze oko wybije.A poczekaj - chyba spręża się w sobie i będzie pluł "trwogą"</blockquote>Więc napisz tu proszę w swej pozornej odwadze, że wyzywasz mnie i się nie lękasz. A ciemności przestaniesz być obojętny i poznać Ci przyjdzie jej chłód i koszmary. Do końca swych dni zostaniesz przeklęty, zła będąc strawą, człowieku bez wiary. Przecież głupoty piszę Twoim zdaniem, więc działaj nim tchórzem Cię nazwę.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: "Przebłyski" z przeszłego życia i dziwne objawy. Pomocy

Post autor: Arek 1973 »

Jeśli chcecie to zamknę temat?
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Ronin
Zaangażowany Infranin
Posty: 349
Rejestracja: pt mar 15, 2013 2:53 pm
Kontakt:

Re: "Przebłyski" z przeszłego życia i dziwne objawy. Pomocy

Post autor: Ronin »

Arek - Sam już nie wiem, w sumie to zrobiło się dość pociesznie...
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: "Przebłyski" z przeszłego życia i dziwne objawy. Pomocy

Post autor: danut »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Ronin" data-cid="120625" data-time="1422978721">Arek - Sam już nie wiem, w sumie to zrobiło się dość pociesznie...</blockquote>W sumie to ja także obejrzałabym w końcu jakieś ostateczne igrzyska z wynikiem. :) To siadamy na trybunach?
Ronin
Zaangażowany Infranin
Posty: 349
Rejestracja: pt mar 15, 2013 2:53 pm
Kontakt:

Re: "Przebłyski" z przeszłego życia i dziwne objawy. Pomocy

Post autor: Ronin »

Tak... Idę po popkorn... ja się nie odzywam, bo z tego niewiele rozumiem, ale oberwało mi się także, więc się z oddali przyglądam... :)
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: "Przebłyski" z przeszłego życia i dziwne objawy. Pomocy

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Didgeridoo" data-cid="120623" data-time="1422977972">Więc napisz tu proszę w swej pozornej odwadze, że wyzywasz mnie i się nie lękasz. A ciemności przestaniesz być obojętny i poznać Ci przyjdzie jej chłód i koszmary. Do końca swych dni zostaniesz przeklęty, zła będąc strawą, człowieku bez wiary. Przecież głupoty piszę Twoim zdaniem, więc działaj nim tchórzem Cię nazwę.</blockquote>Pomieszało się chłopakowi w głowie. Miesza teksty z filmów s-f  z literaturą romantyczną.  Wiedźma wiedziała, że tak to się skończy. Przykre, ale prawdziwe.Dobrej nocy. Odpoczywaj czarny trębaczu. To minie. Może jakieś leki? Chyba nie,  bo szkodzą. Może ks. Cielecki ci pomoże albo jakiś inny od egzorcyzmów - oby nie świecki.



a teraz nazywyj mnie do woli, ile wlezie, może ci przejdzie i wyzdrowiejesz do jutra.!
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: "Przebłyski" z przeszłego życia i dziwne objawy. Pomocy

Post autor: Andrzej 58 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Ronin" data-cid="120628" data-time="1422980445">Tak... Idę po popkorn... ja się nie odzywam, bo z tego niewiele rozumiem, ale oberwało mi się także, więc się z oddali przyglądam... :)</blockquote>Chyba będzie trzeba brać za bilety na widowisko .Pewnie zauważyliście ,że Didgeridoo ma nadprzyrodzone możliwości.Z jednej strony zdezorientowany co do przebłysków utajonej pamięci ,To traktuję poważnie i nie mam zamiaru nabijać się.Sam to przerobiłem a do tego pojawiły się namacalne dowody , że to nie zwidy umysłu.Z drugiej strony Didgeridoo to przypadek wskazujący do czego może takie odblokowanie prowadzić , gdy takie zdarzenie jest przeprowadzone bez wskazania źródła tego odblokowania.Doświadczenie z siekierą wskazuje ,że Didgeridoo w momencie rzutu w swoim postrzeganiu był tym Niemcem z przed wieków..Tu powrócę do tego co może przydarzyć , gdy wcześniej wklepie się mu np przeżycia jakiegoś zbrodniarza  czy jakiegoś pseudo boga.
Awatar użytkownika
s_virus
Infrańczyk
Posty: 128
Rejestracja: pn kwie 15, 2013 9:12 pm
Kontakt:

Re: "Przebłyski" z przeszłego życia i dziwne objawy. Pomocy

Post autor: s_virus »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Arek 1973" data-cid="120624" data-time="1422978072">Jeśli chcecie to zamknę temat?</blockquote>A może kolega by usunął przyczyny, które to rozwalają juz niemal każdy temat.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: "Przebłyski" z przeszłego życia i dziwne objawy. Pomocy

Post autor: danut »

To odblokowanie, czy wgranie Andrzeju? - Bo jedno nie jest tożsame z drugim. I to wskazanie źródła - pewnie znowu chcesz napisać, że Ty je jako jedyny znasz, a ja Tobie napiszę, że nie masz o nim zielonego pojęcia. Pojmowanie siebie jako boga i nad przeciętnej jednostki  może być wykształcone jako cecha charakteru poprzez zły model wychowawczy, może być cechą nabytą, ale jako wmówione zasugerowane tej osobie przez środowisko, lecz nigdy, że jest jej  to wgrane na gotowe. Podobnie zamiłowanie do broni może wynikać z  bardzo wielu czynników wewnętrznych jak bunt, nadmiar energii, chęć aktywności, ale wszystko będzie zależeć od niego jak te zainteresowania spożytkuje - to on ma nad nimi władzę i on będzie nimi kierował - a nie ktoś drugi z antenką i pod peleryną niewidką. I najważniejsze to to, że człowiek może kierować robotem elektronicznie, bo sam go zbudował, a zrobił to wykorzystując swoją wiedzę i w celu odbierania takiej wiedzy jaką sam posiada, nigdy robot nie będzie niezależnie wykonywał żadnych czynności a całkiem inaczej ma się sprawa z ludzkim mózgiem. Człowiek nie tylko nie potrafi go stworzyć, ale nawet odgadnąć zasięgu do jakiego ten jest przystosowany. Nawet nie wiele wie o jego funkcjach. Choć nawet z tego co już wie to jasno wynika, że nie jest się w stanie wgrać do mózgu drugiej osobie gotowych obrazów, czy gotowej wiedzy( to przestarzały pogląd Frankensteina naprawdę, uwierz :)) nie ma takiej możliwości, gdyż to od osobistej świadomości człowieka zależeć będzie interpretacja i układanie bodźców w obraz i jeśli ten ma silne przekonanie o swojej osobowości to tą drogą nie jest się w stanie mu jej zmienić. Dosyć zrzucania na innych win za popełnianie morderstw za cokolwiek i wmawiania że jakiś człowiek jest niewinny bo ktoś inny go do tego zmusił, lub opętał go szatan. Ten pogląd rozsiewa się chyba specjalnie jako nowa głupia linia obrony dla przestępców.Podobnie sprawa się ma z rozdwojeniem jaźni - do końca nie wiadomo dlaczego taki pacjent prezentuje dwa różne typy osobowości, pewne jest że coś się stało z emisją jego osobistej świadomości, została zakłócona,stała się bardzo słaba i człowiek się zagubił kompletnie. 
Ostatnio zmieniony wt lut 03, 2015 7:16 pm przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
Maria
Zaangażowany Infranin
Posty: 312
Rejestracja: wt cze 12, 2007 4:16 pm
Kontakt:

Re: "Przebłyski" z przeszłego życia i dziwne objawy. Pomocy

Post autor: Maria »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Ronin" data-cid="120628" data-time="1422980445">Tak... Idę po popkorn... ja się nie odzywam, bo z tego niewiele rozumiem, ale oberwało mi się także, więc się z oddali przyglądam... :)</blockquote>Ronin też tak uważam....zrobiło sie pociesznie ha ha haTe dualizmy chyba wyszły sobie naprzeciw..... :D :D :D



<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Ronin" data-cid="120628" data-time="1422980445">Tak... Idę po popkorn... ja się nie odzywam, bo z tego niewiele rozumiem, ale oberwało mi się także, więc się z oddali przyglądam... :)</blockquote>ha ha ha boisz sie, że znajdziesz sie na liście życzen i nie zostaniesz wykreślony?

:DNo tak Ty już nie masz się czego bać--jesteś na niej.W cyrku też rzucaja toporkami, siekarkami i nożami......a ludzie oglądaja. :/
JAM JEST Światłością Serca - Saint Germain
ODPOWIEDZ

Wróć do „DUCHY”