"Przebłyski" z przeszłego życia i dziwne objawy. Pomocy

Duchy, Zjawy, Klątwy
Didgeridoo
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: czw sty 29, 2015 6:07 pm

Re: "Przebłyski" z przeszłego życia i dziwne objawy. Pomocy

Post autor: Didgeridoo »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="s_virus" data-cid="120571" data-time="1422907003">Didgeridoo nie Ty pierwszy i nie ostatni się vqurv****asz na wspisy mundrali, a wspomniana leciwa kobieta to już postać "wybitna". W każdym, ale to w każdym temacie pitoli bez sensu, nie na temat, prowokuje-obraża. Do tego jej oficer prowadzący, co to w służbie LWP posiadł wiedzę skończoną o wszystkim i wszędzie, że lada chwila po wodzie będzie chodził, chleb darmo rozdawał a woda w oczach w 28 letnią whisky się zamieni. Jest jeszcze kilku innych szpeniów od zawracania nurtu w Wiśle, ale to raptem cienie ww "gwiazd". Szczęściem jest tu kilka wartościowych - o otwartych umysłach - osób, które ufam mogą coś doradzić.</blockquote>Dzięki bo nie mam ochoty walczyć z wiatrakami zasilanymi przemyśleniami ociężałych umysłów. Przecież że się w błocie świnie taplają, to nie powód by się zacząć taplać z nimi. Czasem jednak gdy pochlapią, to się człowiek ubłoci chcąc odgonić gównojady.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: "Przebłyski" z przeszłego życia i dziwne objawy. Pomocy

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Didgeridoo" data-cid="120565" data-time="1422904132">Towarzystwo wzajemnej adoracji wie lepiej ode mnie kim jestem. Sekciarskie stado jasnowidzów obciążone ubóstwem pomyślunku musi brnąć by ich zidiocenie nie wypłynęło na powierzchnie.A ty stara stojąca nad grobem wiedźmo, już czujesz ten słodki zapach spod Twoich paznokci ? Skojarzyłaś już że to nie odór Twojej starości tylko w trupa się zmieniasz pomimo że dychasz ? Ronin, Hybrid witam na mojej liście życzeń...Karmię się Waszą głupotą by gniewem nienawiścią ją czynić.</blockquote>A kysz... motykę i uderz na słońce, albo zdrowaśki  odmawiaj. Lista życzeń... :Oh:
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: "Przebłyski" z przeszłego życia i dziwne objawy. Pomocy

Post autor: danut »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Didgeridoo" data-cid="120573" data-time="1422908104">Czy masz jakieś linki gdzie mogę o tym poczytać ? Odkąd "gnijąca" zbudziła we mnie nienawiść swoją pycha, cały czas krąży mi to w głowie.... </blockquote>Kiedy właśnie zamknęli to zacne forum, gdzie pisano o tym jawnie. Myślę, że gdy zajrzy tutaj user WALDECZEK coś napisze więcej o tym. Ja ze swojej strony zaczęłabym pracować na Twoim miejscu  z pamięcią próbując odszukać, czy takie coś nie miało czasem miejsca po tej awarii samochodu. Czy symboli jakie Ci się odtwarzają nie miała u siebie w domu, lub na sobie( amulety) jakaś osoba. Przypomnij sobie wszystkie swoje kontakty tam i przyjrzyj się poznanym ludziom wraz z odszukaniem zdań, słów wypowiedzianych przez nich i czy to nie były wyraźne sugestie, które jakby teraz stają się rzeczywistością.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: "Przebłyski" z przeszłego życia i dziwne objawy. Pomocy

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Didgeridoo" data-cid="120573" data-time="1422908104">Czy masz jakieś linki gdzie mogę o tym poczytać ? Odkąd "gnijąca" zbudziła we mnie nienawiść swoją pycha, cały czas krąży mi to w głowie.... </blockquote>To już chorbliwe jest z tą "gnijącą". Nekrofilia/nekrofobia? - Nie. To jakaś odmiana sadyzmu. fuuu
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Didgeridoo
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: czw sty 29, 2015 6:07 pm

Re: "Przebłyski" z przeszłego życia i dziwne objawy. Pomocy

Post autor: Didgeridoo »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Katarzyna_1" data-cid="120580" data-time="1422913539">To już chorbliwe jest z tą "gnijącą". Nekrofilia/nekrofobia? - Nie. To jakaś odmiana sadyzmu. fuuu</blockquote>Nie dość że stare, to głupie. Więcej już pożytku po trupie.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: "Przebłyski" z przeszłego życia i dziwne objawy. Pomocy

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Didgeridoo" data-cid="120581" data-time="1422913787">Nie dość że stare, to głupie. Więcej już pożytku po trupie.</blockquote>Nie chcesz być stary? To nieuchronne.



jednak nekro-sadyzm - wiecej pozytku po trupie. :Oh:
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Wołodyjowski
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: pn lut 02, 2015 10:00 pm
Kontakt:

Re: "Przebłyski" z przeszłego życia i dziwne objawy. Pomocy

Post autor: Wołodyjowski »

Ja osobiście raczej takich przebłysków pamięci na jawie nie mam, ale wielokrotnie miałem bardzo ciekawe sny o poprzednim życiu (byłem pierwszowojennym żołnierzem). Poza tym, gdy oglądam w TV coś na temat bitew I wojny światowej, to te sceny wydają mi się takie znajome. W kolejnych postach opiszę swoje ciekawe sny. Sądzę, że miałeś przebłyski wspomnień z poprzedniego wcielenia.Pozdrawiam
Didgeridoo
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: czw sty 29, 2015 6:07 pm

Re: "Przebłyski" z przeszłego życia i dziwne objawy. Pomocy

Post autor: Didgeridoo »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="danut" data-cid="120577" data-time="1422912122">Kiedy właśnie zamknęli to zacne forum, gdzie pisano o tym jawnie. Myślę, że gdy zajrzy tutaj user WALDECZEK coś napisze więcej o tym. Ja ze swojej strony zaczęłabym pracować na Twoim miejscu  z pamięcią próbując odszukać, czy takie coś nie miało czasem miejsca po tej awarii samochodu. Czy symboli jakie Ci się odtwarzają nie miała u siebie w domu, lub na sobie( amulety) jakaś osoba. Przypomnij sobie wszystkie swoje kontakty tam i przyjrzyj się poznanym ludziom wraz z odszukaniem zdań, słów wypowiedzianych przez nich i czy to nie były wyraźne sugestie, które jakby teraz stają się rzeczywistością.</blockquote>Dałem sobie dłuższą chwilę by się zastanowić nad tym co napisałaś bo ludzie mają przypadłość otwierania gęby zanim rozum rozpocznie działanie.W autohausie w którym naprawiali mi samochód była śliczna turczynka. Pamiętam że zrobiła na mnie ogromne wrażenie a sama zachowywała się tak, że chciałem zostawić namiary gdyby pomimo dzielącej nas odległości chciała kontynuować znajomość. Ja się tak jednak często zachowywałem, a ściślej, cały czas. Przez całe życie byłem kobieciarzem. Kilka lat temu z tego powodu rozpadło się moje małżeństwo. Nad potocznym słowem zdrada, nigdy się nawet nie zastanowiłem. Jak się żeniłem, to nawet nie przerwałem innej znajomości. Sypiałem np. koleżankami żony, siostrami moich kobiet i nie widziałem w tym nic złego. Gdyby nie pierwszy flesh, zapewne spotkałbym się nią bo była strasznie tajemniczą w swej urodzie kobietą. Najlepsze jest to że mogę ją odnaleźć bo kiedyś już odnalazłem, lecz nie miałem weny jak mam to zacząć. Odłożyłem raz, odłożyłem drugi by w końcu zrezygnować. Miała odsłonięty dekolt... Jestem w stanie odnaleźć tę Turczynkę, prawdopodobnie jestem w stanie ci ją pokazać na internetowej stronie tego AutoHausu. Mógłbym nagrać film jak wygląda siekiera co to się "gnijąca" śmiała, że sobie nią bark załatwiłem w stopniu który otarł się o operacje, mogę opisy medyczne urazu zeskanować. Gdybym tą starą wiedźmę uderzył w czubek głowy tym narzędziem, to nie potrzeba by było wkładać całej siły żeby głownie w jej trzewiach zaplątać, teoretyzuje. A jak ją w ręce biorę obecnie, to wbija się tam gdzie chcę w promieniu kilku metrów. Jednak to do potwierdzenia, nie pokazywania na forum. Ja nie szukam poklasku i nie będę próbował komunikować się z szczekającą częścią forum. Jestem gotowy rozwiać wątpliwości osób które nie będą w tym szukać okazji dowartościowania poprzez błazeństwo braku sensu swojego istnienia.   
Ostatnio zmieniony wt lut 03, 2015 1:15 pm przez Didgeridoo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: "Przebłyski" z przeszłego życia i dziwne objawy. Pomocy

Post autor: danut »

To może nie tak, a zaczęła ujawniać się Twoja prawdziwa natura wraz ze fleszami jej źródła, tak jak ktoś tu rzucił ze średniowiecza - rycerz Krzyżak lub Templariusz.. I zwyczajnie teraz przyszło się Tobie z nią zmierzyć, wyprostować, zapanować, oczyścić swojego ducha.
Didgeridoo
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: czw sty 29, 2015 6:07 pm

Re: "Przebłyski" z przeszłego życia i dziwne objawy. Pomocy

Post autor: Didgeridoo »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="danut" data-cid="120604" data-time="1422967014">To może nie tak, a zaczęła ujawniać się Twoja prawdziwa natura wraz ze fleszami jej źródła, tak jak ktoś tu rzucił ze średniowiecza - rycerz Krzyżak lub Templariusz.. I zwyczajnie teraz przyszło się Tobie z nią zmierzyć, wyprostować, zapanować, oczyścić swojego ducha.</blockquote>Aby być szczerym napiszę że nie rozumiem o co chodzi, zastanowię się jednak nad tym. Za to są rzeczy z których istnienia zdałem sobie sprawę, choć nie potrafię ich nazwać. Coś co mnie otaczało tylko tego nie zauważałem. Czuje czyiś lęk ale to dobry lęk. Strach który dotyka właściwą osobę a jestem jego powodem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „DUCHY”