Magonia po polsku - spotkania z niezwykłymi istotami

Historyczne przypadki spotkań z obiektami UFO i ich pasażerami.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Magonia po polsku - spotkania z niezwykłymi istotami

Post autor: Przemekkk666 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Pan.X" data-cid="120462" data-time="1422744943">Ci ludzie wydają mi się niezbyt wiarygodni. Jedyną sprawą dokładnie przebadaną był pierwszy kontakt Witolda - Regresja hipnotyczna, i  unoszenie ciałą podczas niej. Ale dobrze Jedna jest wiarygodna, ale pozostałe?</blockquote> Wiarygodnych jest wiecej niż jedna. Chciałbym przypomnieć, że niektóre z ich relacji potwierdza osoba trzecia, która zna się z nimi od dawna. Więc ich wiarygodność nie jest wcale taka mała. <blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Pan.X" data-cid="120462" data-time="1422744943">J.Zagórski nie podjął się dokładnego kolejnego wywiadu z bratem Krzysztofem, nie wiadomo z jakich powodów, a przecież obiecywał.</blockquote> Z tego co się dowiedziałem, to kiedy Zagórski był u niego by przeprowadzić wywiad, Krzysztof był na sporym kacu... Tak przynajmniej powiedział mi jego brat. Może miało to wpływ na to co później mówił, sam nie wiem... <blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Pan.X" data-cid="120462" data-time="1422744943"> Zresztą oboje z nich traktują te wydarzenia jak gdyby nigdy nic.</blockquote> Nie widzę tu problemu, gdyby przez całe życie spotykały Cię takie dziwności, to też traktowałbyś to jako coś normalnego po pewnym czasie.   <blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Pan.X" data-cid="120462" data-time="1422744943">Powinieneś Przemku z nimi porozmawiać, jeśli masz taką możliwość i wyjaśnić to. Bo nikt w końcu się do tej pory nie dowiedział, tym bardziej dokładnie nie opisał. A ja mam tu kilka ich wydarzeń porozwalanych bo nawet nie mam dokładnych dat. Tyle co ten jeden powiedział na UFO forum i z tych dwóch wywiadów oraz od Pająka coś tam. </blockquote> Będę rozmawiał z Krzysztofem niedługo, rozmowa zostanie opublikowana.
Awatar użytkownika
Pan.X
Infrańczyk
Posty: 109
Rejestracja: wt lis 18, 2014 12:31 am

Re: Magonia po polsku - spotkania z niezwykłymi istotami

Post autor: Pan.X »

<blockquote class="ipsBlockquote">Czakrawartin - Tak, nieco rozbudowane to, ale tego nie przekreślam w całości, bo np. dr Mack też zbierał takie relacje. Może rzeczywiście są takie osoby, albo po prostu drugi Rusek inaczej to odbiera. Może po prostu każdy to inaczej odbiera i jeden widzi krasnale, drugi UFO. Nie wiem, co o tym sądzić. Dobrze, że ludzie zaczynają o tym mówić. Natomiast co mnie jeszcze dziwi, to fakt, że te istoty w niektórych opisach są opisywane bardzo "bajkowo", ,tzn. czapeczki, zaostrzone buciki. To jakoś budzi moje wątpliwości.A Rusek Witold był rzeczywiście jakoś bardzo przejęty tym wszystkim. Ciekawe czy inni ufolodzy, tzn. Rzepecki i Piechota, mieli takie donesienia o skrzatach, bo wiem, że Bzowski publikował takie relacje. Np. pamętam, że raz pisał o dziwnym karle widzianym na ławce czy coś...</blockquote>  No, Mack zajmował się  o  cyklicznych wzięciach, zawikłania rodziny w te sprawy itd.Dla mnie są to bardziej ciekawostki w ich wykonaniu.

Pisał, Pisał. Była taka sprawa, że siedział na ławce, ale ten był włochaty (chyba w zielonym kombinezonie?). Świadek uciekł od razu jak tamtego zobaczył i nie wiedział czym to wkońcu było.  <blockquote class="ipsBlockquote">Wiarygodnych jest wiecej niż jedna. Chciałbym przypomnieć, że niektóre z ich relacji potwierdza osoba trzecia, która zna się z nimi od dawna. Więc ich wiarygodność nie jest wcale taka mała.</blockquote>

Ja nie wiem takich rzeczy. Dlatego mówiłem.

A to, że przewidział sobie jakąś rzecz okej. Na to mogą być świadkowie. Jeśli chodzi o te wypadki itp. Zresztą tamten wypytywał o jakieś przepowiednie zamiast pytać o UFO.

Czy taka nie mała wiarygodność?  Nie wiem. Nikt nie podjął się przez tyle czasu zajęcia tymi ludźmi, jeśli są oni tacy przekonywujący. Tutaj niby fajnie, każdy opowiada sobie bajki. Tutaj, że ta jest z Oriona. Tam jeszcze jacyś buddyjscy mnisi gadający o czakramach.Przecież sami nie wierzycie w takie rzeczy.  Nie wiem. Dopóki z nimi Przemku nie porozmawiasz, nic się nie dowiemy nowego.

Ani analiza, ani nic.  W ogóle nikt tego nie opisał tylko jakieś przekazy ustne. Pająk tylko po łebkach opisał od Witolda trochę.A reszta nic. Tylko jakieś nagranka serwują. <blockquote class="ipsBlockquote">Z tego co się dowiedziałem, to kiedy Zagórski był u niego by przeprowadzić wywiad, Krzysztof był na sporym kacu... Tak przynajmniej powiedział mi jego brat. Może miało to wpływ na to co później mówił, sam nie wiem...</blockquote>

Aha. No, a tutaj się zakończyło tylko na tej rozmowie telefonicznej i nic.Jak kogoś to obchodzi tutaj może sobie przypomnieć. 

 https://www.youtube.com/watch?v=zYqEwC1FiuQ

 Ale tak czy inaczej, ani potem Zagórski z nim nie gadał. Nie wiem czemu. Nawet jeśli był na kacu, to przecież w inny dzień mógłby jak to takie ciekawe i niewiarygodne. 

Nic nie chcę zakładać z góry.

 <blockquote class="ipsBlockquote">Nie widzę tu problemu, gdyby przez całe życie spotykały Cię takie dziwności, to też traktowałbyś to jako coś normalnego po pewnym czasie. </blockquote>

Pewnie bym siedział u psychiatry.

 <blockquote class="ipsBlockquote">Będę rozmawiał z Krzysztofem niedługo, rozmowa zostanie opublikowana</blockquote>

Świetnie, bede czekał.
Ostatnio zmieniony ndz lut 01, 2015 3:55 pm przez Pan.X, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Magonia po polsku - spotkania z niezwykłymi istotami

Post autor: Przemekkk666 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Pan.X" data-cid="120505" data-time="1422805736">Tutaj niby fajnie, każdy opowiada sobie bajki. Tutaj, że ta jest z Oriona. Tam jeszcze jacyś buddyjscy mnisi gadający o czakramach.Przecież sami nie wierzycie w takie rzeczy. </blockquote> Sam wiesz, że często "ufonauci" przekazują czasem wręcz głupie i nieprawdziwe informacje. To też nie świadczy, że oni tego nie przeżyli.Swoją drogą, jak byłem z rok temu u Witka, to zdecydowanie powiedział, że nie wie jak to wszystko tłumaczyć - więc wychodzi na to, że raczej jest neutralnie do tego wszystkiego nastawiony i być może nie do końca daje wiarę w to, co mogły mu mówić bądź mówiły jakieś istoty. <blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Pan.X" data-cid="120505" data-time="1422805736">Ale tak czy inaczej, ani potem Zagórski z nim nie gadał. Nie wiem czemu. Nawet jeśli był na kacu, to przecież w inny dzień mógłby jak to takie ciekawe i niewiarygodne. Nic nie chcę zakładać z góry.</blockquote> Tak się złożyło, że jakieś pół roku temu spotkałem zupełnym przypadkiem w Warszawie Zagórskiego, jak wychodził z metra bo coś tam miał nagrywać i go zagadałem. Spytałem o Ruska właśnie i powiedział bardzo oględnie, że wiarygodność Krzysztofa spadła w jego oczach, ale śpieszył się i nie dopytałem go o tą kwestię. Dopiero później się dowiedziałem od Witolda nie pytając go o to (sam zagaił), że Zagór był u brata, kiedy ten na kacu jeszcze był i głupoty gadał :) Także mam propozycję - niech każdy zainteresowany wyśle mi na priv (to ważne) swoje pytania, skierowane do Krzysztofa Ruska. Najlepiej takie, które Waszym zdaniem sprawdzą jego wiarygodność. 
Awatar użytkownika
Pan.X
Infrańczyk
Posty: 109
Rejestracja: wt lis 18, 2014 12:31 am

Re: Magonia po polsku - spotkania z niezwykłymi istotami

Post autor: Pan.X »

<blockquote class="ipsBlockquote">Sam wiesz, że często "ufonauci" przekazują czasem wręcz głupie i nieprawdziwe informacje. To też nie świadczy, że oni tego nie przeżyli.Swoją drogą, jak byłem z rok temu u Witka, to zdecydowanie powiedział, że nie wie jak to wszystko tłumaczyć - więc wychodzi na to, że raczej jest neutralnie do tego wszystkiego nastawiony i być może nie do końca daje wiarę w to, co mogły mu mówić bądź mówiły jakieś istoty.</blockquote>

Powiem szczerze, że też to wziąłem pod uwagę. Ale zauważ Przemku, że sami się śmiejemy z channelingów i innych nawiedzonych co gadają o Zeta Reticuli, Andromedanach, Plejadianach i innych duperelach. To już w końcu nie wiadomo kto kłamie, czy ci obcy w czanelingach czy ludzie od czannelingów? A może oni karzą kłamać tamtym? 

Ja nic nie twierdzę, tylko mówie jak mi się wydaje. 



Orion jest najbardziej znany, często powtarza się w paranormalnej lekturze, paleoastro, piramidy, spiski, reptilianie i te sprawy.   <blockquote class="ipsBlockquote">Tak się złożyło, że jakieś pół roku temu spotkałem zupełnym przypadkiem w Warszawie Zagórskiego, jak wychodził z metra bo coś tam miał nagrywać i go zagadałem. Spytałem o Ruska właśnie i powiedział bardzo oględnie, że wiarygodność Krzysztofa spadła w jego oczach, ale śpieszył się i nie dopytałem go o tą kwestię. Dopiero później się dowiedziałem od Witolda nie pytając go o to (sam zagaił), że Zagór był u brata, kiedy ten na kacu jeszcze był i głupoty gadał  :) Także mam propozycję - niech każdy zainteresowany wyśle mi na priv (to ważne) swoje pytania, skierowane do Krzysztofa Ruska. Najlepiej takie, które Waszym zdaniem sprawdzą jego wiarygodność. </blockquote> Nie wiadomo w takim razie, czy Zagórskiego zdenerwowało, że był na kacu, czy już faktycznie nie chciał z nim więcej rozmawiać, bo bredził, coraz mocniej. Dobrze, że wziąłeś to w swoje ręce, dzięki.  Ja mam takie jedno, napisze Ci później. Będe bardzo wdzięczny, jak go zapytasz. 

 
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Magonia po polsku - spotkania z niezwykłymi istotami

Post autor: Arek 1973 »

Tak się akurat złożyło że w drugiej części występują dzieci, będące już w łóżku, to  oczywiście nie reguła ale potwierdza to tekst poniżej Jak można takie postacie zobaczyć?"""""""""""I believe I can tell you about that. The First Rule is, that is must be a very hot day - that we may consider as settled: and you must be just a little sleepy - but not too sleepy to keep your eyes open, mind. Well, and you ought to feel a little - what one may call 'fairyish' - the Scotch call it 'eerie', and perhaps that's a prettier word; if you don't know what it means, I'm afraid I can hardly explain it; you must wait till you meet a Fairy, and then you'll know. And the last rule is, that the crickets should not be chirping. I can't stop to explain that: you must take it on trust for the present. So, if all these things happen together, you have a good chance of seeing a Fairy - or at least a much better chance than if they didn't.""""""""""""""""""Sir Lewis Carroll (1832-98) Spotkań dzieci z takimi istotkami jest naprawdę mnóstwo.Gdzieś w Irlandii nawet stawiają kamery żeby uchwycić takie istotki, jest nawet link żeby  na żywo oglądać obraz z kamery  która jest umiejscowiona w dębowej dziupli ,  drzewo ma mieć parę set lat na karku i uchodzi jako "gniazdo" istotek.W innym "gnieżdzie" też postawiono kamerę,,,,,przy filmie można wyczytać " 8 sekunda,  w prawym rogu, istotka uciekająca po drzewach"Film:https://www.youtube.com/watch?x-yt-ts=1422579428&x-yt-cl=85114404&v=c-p8qaRsBiQ#t=12
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Magonia po polsku - spotkania z niezwykłymi istotami

Post autor: Przemekkk666 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Arek 1973" data-cid="120543" data-time="1422888798">Tak się akurat złożyło że w drugiej części występują dzieci, będące już w łóżku, to  oczywiście nie reguła ale potwierdza to tekst poniżej</blockquote> Ale jakiej drugiej części? Drugiej części czego?



<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Arek 1973" data-cid="120543" data-time="1422888798">W innym "gnieżdzie" też postawiono kamerę,,,,,przy filmie można wyczytać " 8 sekunda,  w prawym rogu, istotka uciekająca po drzewach"Film:https://www.youtube.com/watch?x-yt-ts=1422579428&x-yt-cl=85114404&v=c-p8qaRsBiQ#t=12</blockquote> Jedno z ciekawszych nagrań. Szkoda, że jakość marna. Ja swoją kamerę montuję w puszczy Kampinoskiej.
Ostatnio zmieniony pn lut 02, 2015 5:01 pm przez Przemekkk666, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Magonia po polsku - spotkania z niezwykłymi istotami

Post autor: Arek 1973 »

To już drugi artykuł Azora o dziwnych istotkach. To mmiaem na myśli
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Magonia po polsku - spotkania z niezwykłymi istotami

Post autor: Przemekkk666 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Arek 1973" data-cid="120560" data-time="1422900566">To już drugi artykuł Azora o dziwnych istotkach. To mmiaem na myśli</blockquote> Tak, jak widać temat jest bardzo szeroki i mało zbadany, niebawem ma się pojawić art na infrze, złożony z tych dwóch artykułów Arka. Ja niebawem również zamieszczę część drugą, opisującą tego typu spotkania :)
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Magonia po polsku - spotkania z niezwykłymi istotami

Post autor: azor »

W tym filmie z linku Arka zauważyłem coś takiego - trwa mnie niż sekundę ?   http://www.iv.pl/][ external image ][/URL]
Ronin
Zaangażowany Infranin
Posty: 349
Rejestracja: pt mar 15, 2013 2:53 pm
Kontakt:

Re: Magonia po polsku - spotkania z niezwykłymi istotami

Post autor: Ronin »

Tam od ósmej sekundy na tle drzew po prawej stronie coś przebiega...
ODPOWIEDZ

Wróć do „HISTORIA SPOTKAŃ Z UFO”