Przepowiednie dla Polski

Proroctwa dotyczące Polski i świata. Nostradamus, Wanga, Edgar Cayce oraz inni profeci.
Awatar użytkownika
Wołodyjowski
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: pn lut 02, 2015 10:00 pm
Kontakt:

Przepowiednie dla Polski

Post autor: Wołodyjowski »

Witam wszystkich na forum. Wprawdzie jestem tu nowy, jednak zjawiskami paranormalnymi interesuje się od dzieciństwa, a obecnie mam 32 lata. Jako pierwszy temat, jaki otworzę na forum chciałbym poruszyć kwestię przepowiedni dla Polski. Niestety nie mogłem wkleić linku na forum, ale zachęcam do wpisania na youtube : przepowiednie dla Polski - Polacy Narodem Wybranym.  Mamy tam szereg bardzo pozytywnych przepowiedni dla Polski. Mam nadzieję, że się spełnią.Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji.  
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Re: Przepowiednie dla Polski

Post autor: Newsman »

Jak się naród wybrany do roboty nie weźmie, nie zwalczy u siebie patologii, nie będzie myślał przy wyborach i nie wywali z kraju kasty działaczy PO i PSL, którzy przeżerają ludzkie pieniądze, to tu nigdy nie będzie dobrze i nawet Nostradamus nie pomoże.
Maria
Zaangażowany Infranin
Posty: 312
Rejestracja: wt cze 12, 2007 4:16 pm
Kontakt:

Re: Przepowiednie dla Polski

Post autor: Maria »

Wy-brani.I tak nas łowią jak tylko mogą. :Please:Na haczyk prze-po-wiedni wielu sie dało złapać.Widać komuś zależy by to sie kręciło w kółko jak na karuzeli ąz w końcu komuś sie w głowie zakręci i będzie miał tego dość. :D
JAM JEST Światłością Serca - Saint Germain
valdemar99
Infranin
Posty: 288
Rejestracja: wt mar 08, 2011 6:58 pm
Kontakt:

Re: Przepowiednie dla Polski

Post autor: valdemar99 »

Póki będzie ciepła woda w kranie nie wywali tej kasty. Próżne błagania......
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Przepowiednie dla Polski

Post autor: Arek 1973 »

Czy w tych przepowieściach jest coś z czym nikt się nie liczy?,, pytam bo filmu nie oglądałem
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „JASNOWIDZE I PROROCTWA”