Ave Cezar

Tu witamy nowych użytkowników, przełamujemy pierwsze lody - piszcie nie bójcie sie...
Luftwafel1946
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: śr lut 04, 2015 6:23 pm

Ave Cezar

Post autor: Luftwafel1946 »

Albo jak kto woli dzień doberek Być może część osób mnie kojarzy a część nie, ale jestem Luftwafel1946. Tak ten sam Luftwafel1946 znany z youtuba. Może nie jest to przeniesienie swojej działalności tutaj ale postanowiłem zasięgnąć nieco odmiany względem YT.  Moim obiektem zainteresowań poza oczywistą Zimną Wojną, modelarstwem, rysunkiem jest też ufologia i głównie wszystko związane z ufo ale od strony mistyfikacji czyli mówiąc inaczej po prostu obalam mity i staram się w jakiś sposób udowodnić że wiele nagrań lub relacji jest po prostu zmyślone i przygotowane tak by oszukać społeczeństwo i czerpać z tego zysk niż rozwiązać tę jakże arcyciekawą zagadkę. Nie jestem jakimś rodzajem sceptyka czy coś, nie zaprzeczam istnienia innych ras w kosmosie jednak widząc wszechobecne doniesienia o tym że ufo odwiedza ziemię po prostu staram się jakoś przedstawić swój punkt widzenia człowieka niezrzeszonego w żadnej orgaznizacji polskiej czy zagracznicznej a zwykłego człowieka. Jestem apolityczny i niereligijny chodź kiedyś byłem, przynajmniej w tej drugiej sferze. Nie pamiętam kiedy poraz pierwszy styknąłem się z tematyką ufo ale nie jest to jakieś ważne. W swoich opiniach staram się dowieść że większość nagrań dziwnych świateł, obiektów, kosmitów łażących gdzieś w tle to jawne oszustwa stworzone w celu siania wszechobecnego zamętu i zarabiania pieniędzy wykorzystując naiwność ludzką niż udowodnienie czego kolwiek. Staram się na to patrzeć z perspektywy nieco innej niż obecnie utrwalone przez media zarówno komercyjne jak i te ufologiczne schematy postrzegania kosmitów. Na YT spotykałem się bardziej z wyzwiskami niż z rzeczową dyskusją stąd tutaj się pojawiłem na tym forum i mam nadzieję że zostaję jakoś przyjęty do grona waszej społeczności a nie jak to zwykle ma miejsce na innych że wzbudzę więcej kontrowersji chodź czasami nie chcę by mnie postrzegano tak. No tyle o sobie.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Ave Cezar

Post autor: Arek 1973 »

Hejka witamy
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Lilith
Zaangażowany Infranin
Posty: 303
Rejestracja: pn lis 09, 2009 9:52 am
Kontakt:

Re: Ave Cezar

Post autor: Lilith »

Witaj na forum i sądzę,że tu raczej obejdzie się bez wyzwisk :D pod twoim adresem.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Ave Cezar

Post autor: Rysiek23 »

Witam, zapowiada się ciekawy głos w dyskusjach :)
Luftwafel1946
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: śr lut 04, 2015 6:23 pm

Re: Ave Cezar

Post autor: Luftwafel1946 »

Dziękuje za przywitanie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „POWITALNIA”