Jacek Przypadek mówi Cześć

Tu witamy nowych użytkowników, przełamujemy pierwsze lody - piszcie nie bójcie sie...
Awatar użytkownika
JacekPrzypadek
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: sob lut 07, 2015 10:09 pm

Jacek Przypadek mówi Cześć

Post autor: JacekPrzypadek »

Witam wszystkich serdecznie. Nazywam się Jacek Przypadek, to moje dane prawdziwe. Waszym forum interesuję się od dawna. Część z was może mnie kojarzyć, jestem prezesem Organizacji POPIK, która zajmuje się tematyką istot pozaziemskich. Myślę, że moja wiedza dotycząca istot pozaziemskich wniesie coś do życia forum. Napisałem trzy książki w tym właśnie temacie. Jeszcze raz cześć wszystkim i pozdrawiam najcieplej jak potrafię  :)
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Jacek Przypadek mówi Cześć

Post autor: Arek 1973 »

Hejka witam, organizację kojarzą książki wprawdzie nie  ale  chętnie zaznajomię się z materiałami.
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Ronin
Zaangażowany Infranin
Posty: 349
Rejestracja: pt mar 15, 2013 2:53 pm
Kontakt:

Re: Jacek Przypadek mówi Cześć

Post autor: Ronin »

Witamy, specjalistów nigdy dość... Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Jacek Przypadek mówi Cześć

Post autor: Rysiek23 »

Witam serdecznie, czekamy na ciekawe posty :)
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Re: Jacek Przypadek mówi Cześć

Post autor: Newsman »

Jacek Przypadek - Jeśli jest to próba zwrócenia uwagi na swoją działalność, a jakoś przeczuwam, że tak, nie zabawisz długo na forum. Poza tym wydaje mi się, że cele organizacji POPIK (coś w rodzaju happeningu?) nie pasują do rzeczowej dyskusji na temat zjawiska UFO.
Ostatnio zmieniony ndz lut 08, 2015 7:56 am przez Newsman, łącznie zmieniany 1 raz.
przemek79
Infrzak
Posty: 41
Rejestracja: ndz gru 18, 2011 2:55 pm
Kontakt:

Re: Jacek Przypadek mówi Cześć

Post autor: przemek79 »

Ale na tym forum nie ma rzeczowych dyskusji przecież.
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Re: Jacek Przypadek mówi Cześć

Post autor: Newsman »

Zatem żegnaj.
Awatar użytkownika
JacekPrzypadek
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: sob lut 07, 2015 10:09 pm

Re: Jacek Przypadek mówi Cześć

Post autor: JacekPrzypadek »

Witam serdecznie raz jeszcze i dziękują za bądź co bądź ciepłe powitanie. Jak mija wam niedziela? 
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Jacek Przypadek mówi Cześć

Post autor: Przemekkk666 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="przemek79" data-cid="120812" data-time="1423386246">Ale na tym forum nie ma rzeczowych dyskusji przecież.</blockquote> W takim razie polecam Panu forum nautilusa, tam na pewno się Pan odnajdzie , mnóstwo rzeczowych dyskusji i w ogóle profeska :)
Awatar użytkownika
Pan.X
Infrańczyk
Posty: 109
Rejestracja: wt lis 18, 2014 12:31 am

Re: Jacek Przypadek mówi Cześć

Post autor: Pan.X »

To co mówisz, jest bezwartościowe. Chyba, że jest to jakaś forma niezłego żartu i zabawy którą ja nie rozumiem.

 <blockquote class="ipsBlockquote">"Reptilianin wygląda jak dwunożna jaszczurka, ma jednak ludzką głowę, której skóra jest skórą jaszczurki. Panuje pogląd, że to oni właśnie rządzą światem, do rasy Reptilian ma rzekomo należeć były już prezydent Stanów Zjednoczonych George W. Busch, królowa Elżbieta II czy chociażby znany piosenkarz z gatunku country Kris Kristofferson." </blockquote> Jesteś kolejnym dziecinnym wyjadaczem i deziformatorem. Szanowny Prezesie organizacji, bo sam się tak nazwałeś.

Twoja wiedza jest nic nie warta i wprowadzasz tylko zamęt. Już sam twój awatar mówi, że masz ateistyczne podejście i dziecinną modę na antychrześcijaństwo.

 <blockquote class="ipsBlockquote">Niektórzy uważają, że David Icke sam jest przedstawicielem tej rasy istot pozaziemskich. Jest wiele teorii na temat jego osoby, jednak nie będę w tym momencie poruszał tematu jego osoby.



...Nordycy, Szaraki, Reptillianie. itp...



... Wymienione i opisane wyżej rasy istot pozaziemskich są jedynymi rasami, które znamy, które oddziaływują na nasze życie, nie rzadko kreując rzeczywistość na taką jaką sami chcą aby ona była. Nie jest to wymysł naszej wyobraźni, nie są to także wymysły świadków. Zarzuca się często, że ludzie kłamią w tej kwestii aby zyskać w pewnym sensie popularność. Należy mieć jednak na uwadze to, że w obecncyh czasach nie ma co liczyć na zyskanie sławy w ten sposób, moda na to już dawno odeszła do lamusa. Zmierzam do tego, że świadkowie, którzy opisują pewne zdarzenia, w których brali udział nie mają interesu w tym aby kłamać.


 </blockquote>

http://organizacja-popik.pl/Istotypozaziemskie.pdf



do lamusa?  gdzie?

Lepiej będzie, jeśli będziemy się trzymać z daleka. Działasz na mnie jak woda święcona na diabła...

Może kiedyś zmądrzejesz i zaczniesz czytać mądrzejsze rzeczy. Chyba, że masz niezłą frajdę z wciskaniem ludziom kitów.

Witam serdecznie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „POWITALNIA”