Jacek Przypadek mówi Cześć

Tu witamy nowych użytkowników, przełamujemy pierwsze lody - piszcie nie bójcie sie...
Awatar użytkownika
Lilith
Zaangażowany Infranin
Posty: 303
Rejestracja: pn lis 09, 2009 9:52 am
Kontakt:

Re: Jacek Przypadek mówi Cześć

Post autor: Lilith »

Witaj na forum wiele rzeczy mnie przeraża ale ateizm i kpiny z religii nie.Czy masz do powiedzenia o reptilianach coś mądrego czy głupiego też nie ma znaczenia ludzie zapisują się na fora głównie po to by ględzić o swoich poglądach i przekonaniach...a każdy i tak ma lepsze niż inni no chyba,że inni się z nim zgadzają.Witaj,więc w gronie naszych ego,które i tak już swoje wiedzą :D
Awatar użytkownika
JacekPrzypadek
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: sob lut 07, 2015 10:09 pm

Re: Jacek Przypadek mówi Cześć

Post autor: JacekPrzypadek »

Panie.X(od razu przejdźmy na per pan, nasze stosunki pozostaną dzięki temu bardziej dyplomatyczne) nie chcę tutaj niczego sugerować, aczkolwiek wygląda to tak jakby Pan siał propagandę w celach dezinformacyjnych, po czyjej Pan stoi stronie - ludzi czy istot pozaziemskich. Niemniej jednak witam ciepło :) Witaaj Lilith, mam niedyskretne pytanie, masz może na imię Estera? 
Awatar użytkownika
Lilith
Zaangażowany Infranin
Posty: 303
Rejestracja: pn lis 09, 2009 9:52 am
Kontakt:

Re: Jacek Przypadek mówi Cześć

Post autor: Lilith »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="JacekPrzypadek" data-cid="120873" data-time="1423476004">Witaaj Lilith, mam niedyskretne pytanie, masz może na imię Estera? </blockquote> No nie trafiłeś nawet na E...  nie zaczyna się imię me :guilty:
Awatar użytkownika
JacekPrzypadek
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: sob lut 07, 2015 10:09 pm

Re: Jacek Przypadek mówi Cześć

Post autor: JacekPrzypadek »

Przepraszam zatem za nietakt. 
Awatar użytkownika
Lilith
Zaangażowany Infranin
Posty: 303
Rejestracja: pn lis 09, 2009 9:52 am
Kontakt:

Re: Jacek Przypadek mówi Cześć

Post autor: Lilith »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="JacekPrzypadek" data-cid="120906" data-time="1423511360">Przepraszam zatem za nietakt. </blockquote>nie ma za co :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „POWITALNIA”