"Nowe" fotki obcego z Roswell

Historyczne przypadki spotkań z obiektami UFO i ich pasażerami.
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Re: "Nowe" fotki obcego z Roswell

Post autor: Newsman »

Jeśli chcesz być traktowany jako wiarygodny dyskutant a nie kolejny siewca prawd objawionych, powinieneś wspierać swoje koncepcje jakimiś wnioskami, jeśli uważasz, że są to "fakty mogące budzić konsternację". Czekam na źródłowe potwierdzenie choćby "cyrografu", tzn. jakieś źródło które jest czymś innym niż twoja głowa. Może grono rozentuzjazmowanych nastolatków przyjmuje bzdury, które pleciesz, natomiast tu jest gorzej.
Awatar użytkownika
Pan.X
Infrańczyk
Posty: 109
Rejestracja: wt lis 18, 2014 12:31 am

Re: "Nowe" fotki obcego z Roswell

Post autor: Pan.X »

Myślę, aby najpierw pokazali te materiały w maju jak mówią. A na razie ich fotka kosmity w pudełku po butach to średni dowód :kekeke:    <blockquote class="ipsBlockquote">Jacek - pozaziemska ekspedycja badawcza została wysłana na naszą planetę wadliwym modelem pojazdu kosmicznego</blockquote>Ta? A skąd przylecieli i z jaką prędkością ?
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Re: "Nowe" fotki obcego z Roswell

Post autor: Newsman »

Na 90% zdjęcie, które jest w poście, to fotografia slajdu, który zostanie pokazany w maju. Osoby, które widziały oryginał mówią, że to fotografia mizernej istoty i gładkiej skórze, po wykonanej sekcji, umieszczonej w czymś w rodzaju szklanego inkubatora, przy którym widać stojącą kobietę. Na drugim zdjęciu ma być mężczyzna. Zdjęcia znaleziono w 1989 r., jednak kadry odkryto dopiero kilka lat temu - to mówi oficjalna wersja.
Ostatnio zmieniony pn lut 09, 2015 2:42 pm przez Newsman, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: "Nowe" fotki obcego z Roswell

Post autor: Arek 1973 »

Czytałem o tym  że te zdjęcia były znalezione w skrzyni, przy czym były w kopercie i schowane w materiale którym  skrzynia była obszyta.Tak te zdjęcie Piotrka to jest właśnie z  tego slajdu, widziałem je tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=jL0MvHpieaE.Pierwotni  właścicele skrzyni na pewno nie  mieli potrzeby fałszować czegoś  , na innych zdjęciach które nic nie mają już  wspólnego  z aljensami  są osobistości największych elit wraz z byłym prezydentem USA.  Dwight D. Eisenhower.Jestem naprawdę ciekawy co z tego wyjdzie. Informacje na ten temat:http://grenzwissenschaft-aktuell.blogspot.de/2015/02/roswell-alien-fotos-sollen-am-5-mai.htmlhttp://grenzwissenschaft-aktuell.blogspot.de/2015/02/neue-informationen-zu-den-roswell-alien.html
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Ciekawski Jasiu
Infrańczyk
Posty: 195
Rejestracja: wt kwie 17, 2012 11:51 am
Kontakt:

Re: "Nowe" fotki obcego z Roswell

Post autor: Ciekawski Jasiu »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="JacekPrzypadek" data-cid="120874" data-time="1423476523">Incydent z Roswell miał na celu rozpoczęcie „współpracy” z politykami Stanów Zjednoczonych, które miały tę współpracę przekazać dalej. Nazwałem to efektem domina. Całe to zdarzenie zostało bardzo skrupulatnie zaplanowane za porozumieniem dwóch stron – elity rządzącej USA oraz istot pozaziemskich. Słowem ten statek kosmiczny miał się rozbić, w tym celu pozaziemska ekspedycja badawcza została wysłana na naszą planetę wadliwym modelem pojazdu kosmicznego. Dlatego całe to zdarzenie wyglądało na nieszczęśliwy wypadek. Na miejscu zdarzenia przyczajone już były oddziały służb specjalnych, które wrak zarekwirowały przewożąc go do tajnej bazy znanej obecnie jako Strefa 51.

Zabrany pojazd został części pierwsze, które wykorzystane zostały do modernizacji wojsk USA, a głównie gałęzi lotnictwa. Dlatego właśnie lotnictwo dokonało najszybszej ewolucji, po prawie stu latach ludzie znaleźli się już na księżycu.

W zamian za poświęcenie pojazdu i załogi istoty pozaziemskie przejęły kontrolę nad polityką USA, a następnie globalną. Ten podpisany „cyrograf” ma obecnie duży wpływ na życie na naszej planecie.</blockquote>Piszesz tak, jak byś  posiadał jakąś niepublikowaną wiedzę na temat tego incydentu......? Z publikowanych materiałów nic takiego nie wynika, żeby ktokolwiek paktował lub planował katastrofę wcześniej. Za pierwszą informacją poszło dementi - także jakie planowanie? Jak by UFici chcieli się kontaktować to raczej rozwalenie statku nie jest dobrym pomysłem bo Amerykanie potrafią równie dobrze kopiować jak Chińczycy :D Statek nie został odrazu zabrany do strefy tylko był narazie w hangarze pobliskiego lotniska....Masz chłopie polot a tu nie o to chodzi.
Ostatnio zmieniony pn lut 09, 2015 2:51 pm przez Ciekawski Jasiu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
JacekPrzypadek
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: sob lut 07, 2015 10:09 pm

Re: "Nowe" fotki obcego z Roswell

Post autor: JacekPrzypadek »

Wydarzenia, które miały miejsce w Roswell obiegły świat a i tak nadal się o tym mówi. Reporterzy bardzo dobrze się spisali, nie trzeba było ich specjalnie urabiać, departament obrony USA wykorzystał swoją pozycję oraz zaistniałą sytuacje na swoją korzyść. „Pogłoski” o rozbiciu się statku kosmicznego były dementowane przez departament, co reporterom wydało się od razu dziwne. Wysunięto zatem przypuszczenia, że wydarzenie jest dementowane ponieważ rząd USA nie chce ujawniać istnienia istot pozaziemskich ponieważ uważa, że społeczeństwo może z nadmiaru wiedzy zwariować. Uważa się tak również do tej pory. Siłą rzeczy zasłona dymna stworzyła się sama. A dlaczego nikt nie zapytał jaki interes w tym wszystkim miały istoty pozaziemskie? Bo nikt nie wpadł na to, że incydent z Roswell odbył się za porozumieniem stron.
Ciekawski Jasiu
Infrańczyk
Posty: 195
Rejestracja: wt kwie 17, 2012 11:51 am
Kontakt:

Re: "Nowe" fotki obcego z Roswell

Post autor: Ciekawski Jasiu »

Wg mnie cały czas w dementi i dezinformacji w sprawie UFO chodzi o jedno - ośmieszyć i bagatelizować stronę techniczną fenomenu. Chodzi o to, by ludzie nie wierzyli i nie interesowali się techniczną stoną  fenomenu UFO!!  Ponieważ jak historia pokazuje, gdy człowiek podejdzie do tematu technicznie, to go rozwiąże. Jedziesz ze swoją tezą bez podania źródła wniskowania -  jak dla mnie, więcej w twoim pisaniu fantazji niż faktów. Niby z czego wywnioskowałeś, że katastrofa to ustawka? Z tego, że się wydarzyła?
Ostatnio zmieniony pn lut 09, 2015 3:28 pm przez Ciekawski Jasiu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: "Nowe" fotki obcego z Roswell

Post autor: arek »

<blockquote class="ipsBlockquote">Bo nikt nie wpadł na to, że incydent z Roswell odbył się za porozumieniem stron.</blockquote>  Jazda bez trzymanki po odeskich schodach. Czy kolega naprawdę tak myśli czy tylko prowokuje ?
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Pan.X
Infrańczyk
Posty: 109
Rejestracja: wt lis 18, 2014 12:31 am

Re: "Nowe" fotki obcego z Roswell

Post autor: Pan.X »

<blockquote class="ipsBlockquote">Yan - że to fotografia mizernej istoty i gładkiej skórze, po wykonanej sekcji, umieszczonej w czymś w rodzaju szklanego inkubatora, przy którym widać stojącą kobietę</blockquote>

Ah, Teraz widzę, okej.  <blockquote class="ipsBlockquote">Arek -Tak te zdjęcie Piotrka to jest właśnie z  tego slajdu, widziałem je tutaj: https://www.youtube....?v=jL0MvHpieaE.</blockquote> Dziękuję, nie jestem na bieżąco z nowinkami. Takie moje uwagi.

Te w linku co wkleił Arek rysunki narysował Glenn Dennis na podstawie opisu bodajże jednej z pielęgniarek. 

Ze wszystkich opisów jakie dotychczas rzekomo zebrali od świadków powstała ta słynna kukła



[ external image ]



To jest zdjęcie tej rzekomej istoty i zrobiono z tego model 3d


kodak.PNG


Nie wiem co to jest po prawej stronie, te małżowiny czy wystające kości. Według opisów powinny być dwa wgłębienia - dziurki. Nad oczodołami, w okolicach skroni powinny być też delikatne dołki.

Nie wiem. Zbyt narazie słaba jakość dla mnie. Jak będą "oryginały" to potem coś można powiedzieć.



Nie wiem co o tym materiale sądzić. Żeby zaś coś nie wymodzili z jakąś chorobą genetyczną czy jakąś lalką.

 <blockquote class="ipsBlockquote">Arek WMGU - Czy kolega naprawdę tak myśli czy tylko prowokuje ?</blockquote>Trudno powiedzieć, może to żarty na które każdy się z nas nabiera?

 
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony pn lut 09, 2015 6:46 pm przez Pan.X, łącznie zmieniany 1 raz.
Extremis
Infrzak
Posty: 61
Rejestracja: czw lut 28, 2013 11:52 am

Re: "Nowe" fotki obcego z Roswell

Post autor: Extremis »

ODPOWIEDZ

Wróć do „HISTORIA SPOTKAŃ Z UFO”