Poprawność "polityczna" na forum

Awatar użytkownika
charlie2tango
Infranin
Posty: 246
Rejestracja: ndz lis 10, 2013 7:53 am

Re: Poprawność "polityczna" na forum

Post autor: charlie2tango »

Osobiście nie mam nic przeciwko nikomu, tym bardziej że nie mam monopolu na prawdę objawioną, a Infrze i wypowiadającym się badaczom i innym użytkownikom tak naprawdę tylko kibicuję, niemniej jednak na każdym wypowiadającym się spoczywa pewna odpowiedzialność, zwłaszcza że forum dostępne jest tak naprawdę dla wszystkich internautów.
Pozdrawiam
c2t
"Na Księżycu się nie żyje / a na Ziemi ziemskie troski / Nikt nie mieszka na Księżycu / morsem nadał Pan Twardowski
 Ciekaw jestem gdzie jest E.T. i co robi dziś pies Łajka / Skąd się biorą ci kosmici w dobranockach snach i bajkach"  Akurat "Bajka o Księżycu"
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Poprawność "polityczna" na forum

Post autor: danut »

niedźwieciu - lepiej wspomnij o sobie co tutaj takiego rozwojowego, ciekawego, inspirującego napisałeś, zamiast mieć pretensje do innych użytkowników, że sam nie umiesz się nigdzie podłączyć. 
Awatar użytkownika
Lilith
Zaangażowany Infranin
Posty: 303
Rejestracja: pn lis 09, 2009 9:52 am
Kontakt:

Re: Poprawność "polityczna" na forum

Post autor: Lilith »

Fora publiczne mają to do siebie,że wypowiadają się na nich ludzie o przeróżnych poglądach,wykształceniu, IQ,i wiedzy o danym temacie. Niektóre fora by utrzymać tok dyskusji stosują tzw off-topy by wyrzucać z wątków wypowiedzi np. sprawiające,że dyskusja zaczyna toczyć się zupełnie w innym temacie.Jednak wiem też,że z reguły takie postępowanie administracji wywołuje święte oburzenie użytkowników.,więc by utrzymać tok dyskusji na poziomie trzeba by zrobić elitarne zamknięte forum dla wąskiego grona wiedzących więcej.Myślę,że dopiero wtedy zaczęło by ociekać poprawnością polityczną :) I albo szybko by umarło, albo stało by się miejscem klepania się po ramionach i zachwytu nad swoją elitarnością,natomiast miałoby niewiele wspólnego z prawdziwą wymianą poglądów.Proponuje,więc pogodzić,się z tym,że rozmowy z innym ludźmi nie zawsze zmierzają w pożądanym przez nas kierunku :)
Awatar użytkownika
niedzwiec
Zaangażowany Infranin
Posty: 354
Rejestracja: śr sty 05, 2011 9:06 am
Kontakt:

Re: Poprawność "polityczna" na forum

Post autor: niedzwiec »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="danut" data-cid="121108" data-time="1424033313">niedźwieciu - lepiej wspomnij o sobie co tutaj takiego rozwojowego, ciekawego, inspirującego napisałeś, zamiast mieć pretensje do innych użytkowników, że sam nie umiesz się nigdzie podłączyć. </blockquote> Kij mnie obchodzi, jak oceniasz moje posty, bo ocena jakości mojego wkładu jest oceną subiektywną każdego z osobna i każdy ma do tego prawo. Co do problemów z podłączaniem się - czasem jest jakiś ciekawy temat, który chciałbym poczytać, czy się udzielić, ale nawet nie zdążę często, zanim zrobią się z niego 4 strony. Po częstotliwości waszych wpisów oceniam, że macie na pisanie na forum zdecydowanie więcej czasu niż ja, więc teraz po prostu wasze gęste dyskusje omijam. Skończyłem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „OPINIE, UWAGI I SKARGI”