Znaki piramid na plecach

Listy forumowiczów i czytelników. Podziel się swoim niezwykłym przeżyciem!
ctmb
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: pt lut 20, 2015 10:13 pm

Znaki piramid na plecach

Post autor: ctmb »

Witam,



Mój pierwszy post tutaj, więc dzień dobry :)



Dziwna rzecz przydarzyła mi się ostatnio.



Od jakiegoś czasu, często swędzą mnie plecy, ale ignorowałem to.



   Pare dni temu, oglądałem reportaże o piramidach w Gizie i akurat tego samego dnia, stanąłem przed lustrem, obróciłem się i zauważyłem na plecach trzy kropki których nie miałem wcześniej. Znajoma zrobiła mi zdjęcie i po krótkiej analizie (zero artyzmu i zmysłu artystycznego u mnie), okazało się że są w prawie że identycznej linii i odległościach jak te 3 piramidy w Gizie.



   Jeszcze raz, na spokojnie porównałem je z tymi ze zdjęć w internecie. Odległości pomiędzy nimi się prawie że zgadzały do milimetra (oczywiście w miarę możliwości oceny zdjęć z komputera), oraz że ta ostatnia najmniejsza piramida nie jest w linii z dwoma, a odchylona trochę w bok. Dokładnie jak w prawdziwym układzie piramid.



   Czy ktoś miał podobne znaki na ciele ? W zasadzie interesuję się wieloma rzeczami para-X, jestem na 100% przekonany że ostatnio widziałem UFO, w młodości słyszałem dziwne dźwięki, ale nie jestem w stanie nawet przebrnąć przez naukę medytacji, aby ruszyć z tematem o krok dalej (brakuje mi jakiegoś mistrza/opiekuna).



   Co oznaczają takie znaki i czy często się u was pojawiają ?  Jeżeli jest to naprawdę coś ciekawego, to załączę swoje fotki tutaj na forum. Zaznaczam, że tych kropek (małych brązowych) jest na moich plecach od groma i mogą w sumie stanowić pewny wzór, ale sam go nie rozczytam stojąc tyłem do lustra i robiąc sobie fotki.



Dziękuję z góry za wszelkie komentarze i sugestie.

 
Awatar użytkownika
Lilith
Zaangażowany Infranin
Posty: 303
Rejestracja: pn lis 09, 2009 9:52 am
Kontakt:

Re: Znaki piramid na plecach

Post autor: Lilith »

Może dodaj zdjęcia swoich pleców jak to mówią obraz przemawia tysiącem słów.Wtedy łatwiej będzie odpowiadającym cokolwiek napisać o tych znakach.
Ronin
Zaangażowany Infranin
Posty: 349
Rejestracja: pt mar 15, 2013 2:53 pm
Kontakt:

Re: Znaki piramid na plecach

Post autor: Ronin »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="ctmb" data-cid="121232">Witam,

Mój pierwszy post tutaj, więc dzień dobry :)

Dziwna rzecz przydarzyła mi się ostatnio.

Od jakiegoś czasu, często swędzą mnie plecy, ale ignorowałem to.

   Pare dni temu, oglądałem reportaże o piramidach w Gizie i akurat tego samego dnia, stanąłem przed lustrem, obróciłem się i zauważyłem na plecach trzy kropki których nie miałem wcześniej. Znajoma zrobiła mi zdjęcie i po krótkiej analizie (zero artyzmu i zmysłu artystycznego u mnie), okazało się że są w prawie że identycznej linii i odległościach jak te 3 piramidy w Gizie.

   Jeszcze raz, na spokojnie porównałem je z tymi ze zdjęć w internecie. Odległości pomiędzy nimi się prawie że zgadzały do milimetra (oczywiście w miarę możliwości oceny zdjęć z komputera), oraz że ta ostatnia najmniejsza piramida nie jest w linii z dwoma, a odchylona trochę w bok. Dokładnie jak w prawdziwym układzie piramid.

   Czy ktoś miał podobne znaki na ciele ? W zasadzie interesuję się wieloma rzeczami para-X, jestem na 100% przekonany że ostatnio widziałem UFO, w młodości słyszałem dziwne dźwięki, ale nie jestem w stanie nawet przebrnąć przez naukę medytacji, aby ruszyć z tematem o krok dalej (brakuje mi jakiegoś mistrza/opiekuna).

   Co oznaczają takie znaki i czy często się u was pojawiają ?  Jeżeli jest to naprawdę coś ciekawego, to załączę swoje fotki tutaj na forum. Zaznaczam, że tych kropek (małych brązowych) jest na moich plecach od groma i mogą w sumie stanowić pewny wzór, ale sam go nie rozczytam stojąc tyłem do lustra i robiąc sobie fotki.

Dziękuję z góry za wszelkie komentarze i sugestie.

 </blockquote>O kurcze stary to poważna rzecz... Swędzące plecy i mnóstwo pieprzyków na nich. Pytasz czy u nas często występują takie objawy, nie wiem jak u innych, ale u mnie w każdą trzecią sobotę miesiąca od godziny 16 do 21. Też jak Ty robiłem zdjęcia, ale moje kropki z pleców układały się w gwiazdozbiór Oriona (czasami w Mały Wóz). Martwiłem się tym długo, ale dermatolog kazał mi się tym nie przejmować. Zalecił medytacje i po pewnym czasie swędzenie minęło, a i piegi/kropki też jakby zbladły.
Ostatnio zmieniony sob lut 21, 2015 8:48 am przez Ronin, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Sonial13
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: ndz cze 17, 2007 3:38 pm
Kontakt:

Re: Znaki piramid na plecach

Post autor: Sonial13 »

Elo.Ja bym się tym nie przejmował. Czasami przypadek to tylko przypadek. Mam na przedramieniu identyczne pieprzyki, moja córka ma na nodze przebarwienie w kształcie idealnego serca, ale czy to dowód na to, że w poprzednim żywocie miała tam tatuaż???
"Imagination Is More Important Than Knowledge"
ctmb
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: pt lut 20, 2015 10:13 pm

Re: Znaki piramid na plecach

Post autor: ctmb »

Proszę bardzo załącznik. Trzy kropki idące w prawo, w górę (te największe). Teraz weżcie otwórzcie sobie mapę lotniczą Egiptu (Giza) i porównajcie odległości pomiędzy kropkami a piramidami. Jedna oczywiście nie jest w linii, ale odległości się w prawie że zgadzają.Po prostu pojawiły mi się nagle i jakoś tak zbiegło się w czasie, kiedy więcej czasu zacząłem poświęcać zjawiskom "dziwnym'.Aha, w rzeczywistości są one lepiej widoczne niż na zdjęciu.Link tutaj:http://postimg.org/image/hmw0dwnhz/
Awatar użytkownika
artemius
Infrańczyk
Posty: 147
Rejestracja: śr lut 29, 2012 8:07 pm
Kontakt:

Re: Znaki piramid na plecach

Post autor: artemius »

<blockquote class="ipsBlockquote">W zasadzie interesuję się wieloma rzeczami para-X, jestem na 100% przekonany że ostatnio widziałem UFO, w młodości słyszałem dziwne dźwięki, ale nie jestem w stanie nawet przebrnąć przez naukę medytacji, aby ruszyć z tematem o krok dalej (brakuje mi jakiegoś mistrza/opiekuna).</blockquote>

Musisz być bardzo zaangażowany w swoich zainteresowaniach. W życiu bym nie wpadł na to żeby mierzyć odległości pieprzyków na ciele żeby porównać je do konfiguracji piramid czy innych budowli. :D

Sugeruję podejść do tematu z większym dystansem. Jak analizujemy duży zbiór przypadkowo rozmieszczonych kropek zawsze można doszukać się jakiś analogii. W ramach wyluzowania proponuję żebyś zrobił taką analizę, z pewnością jeszcze czegoś się doszukasz. ;)
Ostatnio zmieniony wt mar 03, 2015 7:32 pm przez artemius, łącznie zmieniany 1 raz.
Lepszy okropny koniec niż okropność bez końca.
Murphy
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Znaki piramid na plecach

Post autor: Przemekkk666 »

U mnie na ręce odległości między trzema włoskami odpowiadają odległościom między gwiazdami Oriona. To na pewno nie przypadek... ;)
Ostatnio zmieniony wt mar 03, 2015 8:01 pm przez Przemekkk666, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Znaki piramid na plecach

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Czakrawartin" data-cid="121358" data-time="1425460414">Czasami jak czytam takie bzdury to mam pretensje do tego, co wymyślił Internet... Tutaj każdy może być ekspertem od wszystkiego, szczególnie Polak.</blockquote>A skąd wiesz kto te bzdury napisał? Polak? Napewno nie, chyba, że chory.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Ronin
Zaangażowany Infranin
Posty: 349
Rejestracja: pt mar 15, 2013 2:53 pm
Kontakt:

Re: Znaki piramid na plecach

Post autor: Ronin »

Idiotów nie brakuje, a po obejrzeniu zdjęć kolegi od piramid na plecach, stwierdzam, że niebawem może mieć tam wulkany... bo to taki wiek. A żeby mu nie było zbyt wesoło (bo to chyba już najwyższy czas) postaram się uzyskać jego dokładne dane osobowe... Tak dla przykładu :)
Awatar użytkownika
artemius
Infrańczyk
Posty: 147
Rejestracja: śr lut 29, 2012 8:07 pm
Kontakt:

Re: Znaki piramid na plecach

Post autor: artemius »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Czakrawartin" data-cid="121358" data-time="1425460414">Czasami jak czytam takie bzdury to mam pretensje do tego, co wymyślił Internet... Tutaj każdy może być ekspertem od wszystkiego, szczególnie Polak.</blockquote><blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Ronin" data-cid="121367" data-time="1425604955">Idiotów nie brakuje...</blockquote>

To ja się staram napisać poprawny politycznie post (jak zasady forum uczą) nie stosując przy tym "nowomowy", a Wy bez skrupułów niszczycie mój wysiłek. Wstydździe się. :D
Lepszy okropny koniec niż okropność bez końca.
Murphy
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE I HISTORIE CZYTELNIKÓW”