Wykryto „sztuczne sygnały” z kosmosu?

Komentarze do najnowszych artykułów na portalu infra.org.pl
hordagoga78
Infrzak
Posty: 53
Rejestracja: pn cze 16, 2014 8:34 am

Re: Wykryto „sztuczne sygnały” z kosmosu?

Post autor: hordagoga78 »

Tlumaczenie, ze sygnaly pochodza od satelity czy mikrofali w kantynie to czop na dziure dla naiwnych...
Aby uciac temat, najlepiej przedstawic plebsowi najprostrzy, najglupszy powod/przyczyne a on uwierzy.
Ja to widze w ten sposob: czlowiek nie zbadal do tej pory wlasnego domu jakim jest planeta Ziemia, a szuka swoich braci w bezmiarze kosmosu.
Jesli juz dzieje sie tak jak sie dzieje, to wszelkie przypadkowe odkrycia czy mozliwosci kontaktu z kosmicznymi bracmi sa i beda ukrywane skrycie przed nami. Dlaczego?
Odpowiadam sobie w ten sposob: prawdziwa wizja kosmosu podana przez mozliwych naszych braci, moze wywrocic dotychczasowy "etos zycia ziemskiego" do gory nogmi i jeszcze przysypac go takimi faktami, z jakimi nie bedziemy umieli sobie poradzic... Wowczas okazaloby sie, ze cale masy wierzacych ludzi odwrociloby sie od swoich przewodnikow duchowych, mozliwie, ze zaczeliby palac checia zemsty za wieki oklamywan...
 
Nie chce widziec tego chaosu i upadku tych, ktorzy sa zaslepieni wiara podawana przez koscioly roznych religii...
 
Ostatecznie: taki sygnal moze pochodzic od kosmitow, dlaczego by nie? Przeciez mamy cala mase piktogramow na polach zbozowych, ludzi twierdzacych, ze mieli kontakt kanalowy (a dlaczegby nie?) z innymi rasami pokojowo nastawionymi do nas i wiele innych doswiadczen o pochodzeniu trudno wytlumaczalnym...
Awatar użytkownika
artemius
Infrańczyk
Posty: 147
Rejestracja: śr lut 29, 2012 8:07 pm
Kontakt:

Re: Wykryto „sztuczne sygnały” z kosmosu?

Post autor: artemius »

>kontakt kanalowy (a dlaczegby nie?)
 
W tym wypadku raczej należałoby pomyśleć "dlaczego by tak", bo idąc  Twoim tokiem rozumowania można dojść do wniosku, że krasnale szczają do mleka. A dlaczego niby nie? Przecież kwaśnieje.
 
Przepowiadanie przyszłości z fusów od kawy (herbaty czy z wnętrzności zwierząt) dlaczego by nie. Czy ktoś udowodnił, że to bzdura. A może przepowiadacze maja chaelling z kosmitami, którzy mówią im jak czytać znaki.:)
Ostatnio zmieniony sob maja 14, 2016 10:28 pm przez artemius, łącznie zmieniany 1 raz.
Lepszy okropny koniec niż okropność bez końca.
Murphy
hordagoga78
Infrzak
Posty: 53
Rejestracja: pn cze 16, 2014 8:34 am

Re: Wykryto „sztuczne sygnały” z kosmosu?

Post autor: hordagoga78 »

Nie rozumiem, dlaczego wykluczasz takie mozliwosci...
A krasnale? moze leja do mleka... A moze to mleko leje na krasnale?
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Wykryto „sztuczne sygnały” z kosmosu?

Post autor: Arek 1973 »

Przepowiadanie przyszłości przez lanie wosku, fusy kawy albo kładzenie kart to może fajna zabawa ale jedynie tyle , tylko zabawa ,nic więcej. Tego nie można brać poważnie,takie moje zdanie. Jeżeli ktoś chce sprawdzić czy to działa, wystarczy zrobić parę prób:
Postawić pytanie potasować karty i je rozłożyć
Karty złożyć , potasować , zadać znowu te same pytanie i rozłożyć karty
Jeżeli karty leżą identycznie jak za pierwszym razem to byłby dowód na prawdziwość przepowiedni. ...ale jeśli tak identycznie nie leżą a tak właśnie jest w 99 procentach to trudno tutaj widzieć poprawność przepowiedni, jeżeli za każdym razem wynik jest inny
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Ronin
Zaangażowany Infranin
Posty: 349
Rejestracja: pt mar 15, 2013 2:53 pm
Kontakt:

Re: Wykryto „sztuczne sygnały” z kosmosu?

Post autor: Ronin »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="hordagoga78" data-cid="123628" data-time="1463127770">
Odpowiadam sobie w ten sposob: prawdziwa wizja kosmosu podana przez mozliwych naszych braci, moze wywrocic dotychczasowy "etos zycia ziemskiego" do gory nogmi i jeszcze przysypac go takimi faktami, z jakimi nie bedziemy umieli sobie poradzic... Wowczas okazaloby sie, ze cale masy wierzacych ludzi odwrociloby sie od swoich przewodnikow duchowych, mozliwie, ze zaczeliby palac checia zemsty za wieki oklamywan...
 
Nie chce widziec tego chaosu i upadku tych, ktorzy sa zaslepieni wiara podawana przez koscioly roznych religii...
</blockquote>
Ja jestem osobą wierzącą i jakoś nigdy dla mnie ewentualni kosmici nie byli i nie są problemem, niby jak to ma wywrócić mój światopogląd ? Możesz jakoś szerzej odnieść się do tej swojej kontestacji ? Bo dla mnie to jakaś aberracja...
hordagoga78
Infrzak
Posty: 53
Rejestracja: pn cze 16, 2014 8:34 am

Re: Wykryto „sztuczne sygnały” z kosmosu?

Post autor: hordagoga78 »

A czy zjawisko oobe traktujesz jako aberacja?
W moim przekonaniu, sam Jezus mowi o tym wyraznie: "tam skad pochodze, mieszkan jest wiele".
 
Nie przeszkadza Ci istnienie kosmitow w zadnym wypadku ale pamietaj, ze gdybys zyl 400 lat wczesniej, splonalbys na stosie za swoje herezje...
Slonce krecace sie wokol plaskiej Ziemi, zjawiska atmosferyczne jako wynik dzialan sil elektromagnetycznych o pochodzeniu kosmicznym... Jest jeszcze wiele innych nad ktorymi musialbym sie dluzej zastanowic, a nie bede bo pisze owego posta...
Dzisiaj jest Ci to obojetne bo w dobrych czasach przyszlo Ci zyc...
Ciekawski Jasiu
Infrańczyk
Posty: 195
Rejestracja: wt kwie 17, 2012 11:51 am
Kontakt:

Re: Wykryto „sztuczne sygnały” z kosmosu?

Post autor: Ciekawski Jasiu »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="hordagoga78" data-cid="123693" data-time="1464350462">
 
Dzisiaj jest Ci to obojetne bo w dobrych czasach przyszlo Ci zyc...
</blockquote>
A kolega żyje w średniowieczu?
Ronin
Zaangażowany Infranin
Posty: 349
Rejestracja: pt mar 15, 2013 2:53 pm
Kontakt:

Re: Wykryto „sztuczne sygnały” z kosmosu?

Post autor: Ronin »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="hordagoga78" data-cid="123693" data-time="1464350462">
A czy zjawisko oobe traktujesz jako aberacja?
W moim przekonaniu, sam Jezus mowi o tym wyraznie: "tam skad pochodze, mieszkan jest wiele".
 
Nie przeszkadza Ci istnienie kosmitow w zadnym wypadku ale pamietaj, ze gdybys zyl 400 lat wczesniej, splonalbys na stosie za swoje herezje...
Slonce krecace sie wokol plaskiej Ziemi, zjawiska atmosferyczne jako wynik dzialan sil elektromagnetycznych o pochodzeniu kosmicznym... Jest jeszcze wiele innych nad ktorymi musialbym sie dluzej zastanowic, a nie bede bo pisze owego posta...
Dzisiaj jest Ci to obojetne bo w dobrych czasach przyszlo Ci zyc...
</blockquote>
To co wiesz dziś Ty, wiem i ja... Ty jako osoba niewierząca, ja jako wierząca... Wydaje Ci się, że mój światopogląd wyklucza samoistne myślenie, zdobywanie wiedzy ? A niby dlaczego ? 400 lat temu nie tylko wierzący nie wierzyli w kosmitów... Chociaż w sumie to właśnie ludzie wierzący mówili o istnieniu innych rzeczywistości i innych światów, o świecie ducha, a nie tylko materii, to chyba raczej ateiści zakładają, że istnieje tylko tu i teraz...Mylisz wiarę z religią (taką sformalizowaną z jej dogmatami)... A to nie to samo...
ODPOWIEDZ

Wróć do „SKOMENTUJ NOWY ARTYKUŁ”