Nowy polski film SF!!!

Opinie o tym, po co warto sięgnąć a po co nie...
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Nowy polski film SF!!!

Post autor: Przemekkk666 »

Z całym szacunkiem do Pana i pańskiej oraz kolegów pracy, ale jestem zdania, że w Polsce akurat przydałoby się zrobić film, który wreszcie przełamie zmanipulowany przez media schemat tzw. bliskich spotkań z UFO itp. Owszem, parodie są czasem potrzebne, ale akurat w tej kwestii i w tym kraju, gdzie panuje totalne ignoranctwo w tym temacie, przydałaby się solidna edukacja. Inaczej polskie społeczeństwo nigdy nie wzrośnie w świadomości. Jeżeli bywa Pan na tym forum i zagląda do wątków ufologicznych to z pewnością wie Pan o czym mówię. Gdyby wyszedł Pan z odwrotną inicjatywą, zrobienia dobrego filmu na te tematy, to co innego. Na pewno wówczas znalazłby Pan wielu sprzymierzeńców ;) 
marnat
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: ndz maja 03, 2015 7:46 am

Re: Nowy polski film SF!!!

Post autor: marnat »

Witam to mój pierwszy post na tym forum.Akurat trafiłem na ten wątek więc tu się przywitam Chcę powiedzieć, że komedię o UFO to my mamy od dawna. UFO jest ubrane w masę mitów i teorii i jak na razie żadna nie przekonuje. NOLe istnieją bez wątpienia, ale czym są nikt naprawdę nie wie. Robienie z tego jeszcze jednej komedii jest samo w sobie komedią. No, ale może to jest droga do wyśmiania niejednej teorii i dotarcia z tematem do szerszej publiczności.Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Nowy polski film SF!!!

Post autor: azor »

Parodie to my mamy w Polsce na okrągło ;) Chętnie wsparbłym film i pewno nie tylko ja, ale tylko taki, który faktycznie oddaje prawdziwy klimat spotkań z UFO, ponieważ w Polsce takich filmów nie ma. Tak jak Przemek pisał odwrotna inicjatywa zapewne spotkałaby się z większym zainteresowaniem na tym forum.
Awatar użytkownika
s_virus
Infrańczyk
Posty: 128
Rejestracja: pn kwie 15, 2013 9:12 pm
Kontakt:

Re: Nowy polski film SF!!!

Post autor: s_virus »

Jak trailer to taka porażka, to strach pomyśleć jaki będzie cały film. Proszę wybaczyć panie rezyseze, ale już kilka pięknych katastrof mieliśmy we wspólczesnej Lemingradzkiej kinematografii tworzonej przez kabareciarzy. By nie być gołosłownym "Wożonko" czy "Hi Way", których to "poziom" zdaję się pański "projekt" swobodnie osiągnie.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Nowy polski film SF!!!

Post autor: Arek 1973 »

Mogę tylko przyłączyć się do wypowiedzi kolegów. Parodię to my już mamy na okrągło
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Nowy polski film SF!!!

Post autor: arek »

Czy mozna jeszcze bardziej obśmiać ten problem ? Okurat Bliskie spotkania III stopnia jest odpowiedzia  filmowców na z jednej strony obserwacje latających spodków a z drugiej obśmiewanie tematu przez media glownego nurtu ,wojsko przy jednoczesnym zatajaniu informacji i dezinformacji. Hynekowi starczyło odwagi by zlożyć votum-separatum od konkluzji Blue Book ,a był tam powołanu jako naukowiec-ekspert. Ekspertem byl tez przy kręceniu B.S.IIIS. . Zwóć się do ministerstwa kultury skoro na "króla Ubu" wydali kilkadziesiąt mln pln a film obejżało 90 widzów i jest to sukces, -"bo taki film nakręcić trzeba" to i wy dostaniecie :).
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Ciekawski Jasiu
Infrańczyk
Posty: 195
Rejestracja: wt kwie 17, 2012 11:51 am
Kontakt:

Re: Nowy polski film SF!!!

Post autor: Ciekawski Jasiu »

Cóż, kręcenie filmów fabularnych to jest biznes a nie akcja dla powodzian.Jeśli szukasz pan frajerów to sam się pan wesprzyj. Nie sądzisz pan, że akcjonariuszom należy się udział w zyskach?
Ostatnio zmieniony wt maja 19, 2015 6:59 pm przez Ciekawski Jasiu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Nowy polski film SF!!!

Post autor: Katarzyna_1 »

CiPa nowie to od wielu, wielu  miesięcy śledzą co tu na Infrze się dzieje. W tych zwiastunach filmu to widać. Danut, Andrzej58, Kropka, Maria, Zbyszek, inni i ja musimy zejść do podziemia.Pozdrawiam jednak mundroli od "kinomatoortografii". To wy musicie dopłacić do scenariusza wziętego z tego forum. :Cool:
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Nowy polski film SF!!!

Post autor: Przemekkk666 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Katarzyna_1" data-cid="122105" data-time="1432062276">CiPa nowie to od wielu, wielu  miesięcy śledzą co tu na Infrze się dzieje. W tych zwiastunach filmu to widać. </blockquote> Serio mówisz? :)  Bo jakoś nie dałem rady obejrzeć całego zwiastunu :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowości - Opinie - Publikacje”