NOL - "głupi ma zawsze szczęście"

Historyczne przypadki spotkań z obiektami UFO i ich pasażerami.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: NOL - "głupi ma zawsze szczęście"

Post autor: Arek 1973 »

Tym razem ta zasługa przypadła tobie Arku.Myślę że to aż nie takie niezwykłe że nie zdążyła zrobić fotki, zdarza się
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: NOL - "głupi ma zawsze szczęście"

Post autor: arek »

Nie tylko to , w tech  historii mało rzeczy pasuje. Ale co ja tam wiem :)
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
MarcinGD
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: ndz maja 17, 2015 7:02 pm

Re: NOL - "głupi ma zawsze szczęście"

Post autor: MarcinGD »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="arek" data-cid="122188" data-time="1432727132">Nie tylko to , w tech  historii mało rzeczy pasuje. Ale co ja tam wiem :)</blockquote>Kolego, aż jestem ciekawy co nie pasuję, a wiesz dlaczego? Opisałem zdarzenie tak jak mogłem, w którym uczestniczyłem - chodzi o reakcję kobiet, próbie wyciągnięcia co się da na bieżąco itd. Ale cóż, widocznie wg. Ciebie mam cel by zmyślać, tylko nie wiem po co. Chciałem się tym podzielić z innymi bo jestem,a raczej byłem sceptykiem jak Ty do takich "spotkań" i podobnych historii,a po tym incydencie ruszyło mnie to trochę. Nie zmienia to faktu, że nadal nie będę wierzył w każdą historię o spotkaniu, tylko z rozsądkiem, a Ty widocznie tylko nabijasz sobie posty zamiast od razu konkretnie jak "facet" napisać co jest nie tak i muszę Cię za język ciągnąc bo mnie to zainteresowało - być może sprowadzisz mnie na ziemie :) . Aktualizacja - dalej wierciłem temat,ale za dużo czasu upłynęło i jak zwykle - "nie wiem jak to opisać",  rezygnuję już  z wnikania w temat bo już może zadziałać wyobraźnia,a wiadomo jak mózg dodaje sobie obrazki jak coś mu brakuję ;). Pozdrawiam. Tak na marginesie napisałeś - "co ja tam wiem" - jesteś jakiś oblatywacz takich wydarzeń? Jest różnica między tym jak się ktoś nasłucha pełno historii, a tym kiedy się słyszy przerażoną kobietę opisującą coś w chmurach w dodatku nie oglądającą filmy SF i totalnie obojętną na różne zjawiska,a to akurat ruszyło ją dość mocno.
Ostatnio zmieniony sob maja 30, 2015 8:13 pm przez MarcinGD, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Szczupak
Infrzak
Posty: 88
Rejestracja: ndz lip 21, 2013 10:14 am

Re: NOL - "głupi ma zawsze szczęście"

Post autor: Szczupak »

<blockquote class="ipsBlockquote">
Wzięło mnie na przemyślenia, jak byście mieli taką technikę to pewnie nie latali byście zwiedzać ziemie w czyste niebo tylko w pochmurne, prawda? Potrafiąc tak szybko latać i znikać, dodając możliwość stania bez hałasu w jednym miejscu to chmura staję się super zasłoną dymną(parową).
Dlatego wiem, że ciężko jest uwierzyć i zaobserwować takie sytuację bo ludzie z własnej głupoty myślą, że taka istota nie myśli i przyleci w dzień na czystym niebie,albo w nocy bez chmur... 
 
One mając taką technikę widzą, że potrafimy coś tam myśleć i reagować, a więc sprytnie podchodzą do nas i pewnie obserwują nas przez stulecia...
</blockquote>
 
To co piszesz to prawda z logicznego punktu widzenia. Weź pod uwagę jednak to, że zjawisko UFO od zawsze opierało się racjonalnym wytłumaczeniom. Istnieje wiele relacji o jeszcze większym stopniu dziwności, które niejako powinny dyskredytowac wiarę w to, że za zjawiskiem tym stoja istoty/inteligencja myślące w takich samych kategoriach logicznych jak my. Tym samym wytłumaczenie, że są to obcy z innych planet jest moim zdaniem niewystarczające.
 
Co do relacji to ciekawa, aczkolwiek jak zwykle brak rzeczowych dowodów w postaci zdjęć/filmów. Dziwne to w czasach gdzie mamy wszechobecne aparaty, telefony komórkowe. Mam wrażenie, że ludzie robili więcej zdjęc takim zjawiskom w czasach aparatów analogowych. 
Ostatnio zmieniony wt cze 02, 2015 6:50 am przez Szczupak, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: NOL - "głupi ma zawsze szczęście"

Post autor: Przemekkk666 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Szczupak" data-cid="122212" data-time="1433227722">
Dziwne to w czasach gdzie mamy wszechobecne aparaty, telefony komórkowe. Mam wrażenie, że ludzie robili więcej zdjęc takim zjawiskom w czasach aparatów analogowych. 
</blockquote>
 
To nie wrażenie, takie są fakty. Choć na youtubie sporo można znaleźć nagrań wideo wysokiej jakości mimo wszystko. Ale to wszystko to jest z dużej odległości, natomiast analogami można było zrobić fotkę obiektu, znajdującego się naprawdę blisko
Ronin
Zaangażowany Infranin
Posty: 349
Rejestracja: pt mar 15, 2013 2:53 pm
Kontakt:

Re: NOL - "głupi ma zawsze szczęście"

Post autor: Ronin »

Czyli coś było, ktoś coś widział, ale dowodów brak... Ile to już takich wrzutek na tym forum było...
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: NOL - "głupi ma zawsze szczęście"

Post autor: Przemekkk666 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Ronin" data-cid="122216" data-time="1433382800">
Czyli coś było, ktoś coś widział, ale dowodów brak... Ile to już takich wrzutek na tym forum było...
</blockquote>
 
Ronin, zanim nazwiesz coś wrzutką, zrób dobre rozpoznanie... Malutka część zdjęć z analogów znajduje się na mojej stonie, wystarczy poszukać. Widzę, że kompletnie nie jesteś w temacie polskich eksperymentów rejestracyjno - ufologicznych.
 
Chyba, że to nie ja byłem adresatem tego wpisu.
Ostatnio zmieniony czw cze 04, 2015 9:27 am przez Przemekkk666, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: NOL - "głupi ma zawsze szczęście"

Post autor: Arek 1973 »

Ja wprawdzie też zawsze jestem  za tym żeby było  jak  najwięcej materiałów które pozwolą uwiarygodnić opowieść, fotki  a jeszcze lepiej  filmy,  a jeszcze lepiej filmy gdzie wszystko  dobrze widać,  a jeszcze lepiej  dodatkowo filmy  innych  niezależnych świadków itd....
Prawda jest taka  że nawet jakby autor tematu  zamieścił   fotkę nocnego nieba  z  jasnym punktem to komentarze były by takie że to  mogło być wszystko, od fejka aż po gwiazdę
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: NOL - "głupi ma zawsze szczęście"

Post autor: Przemekkk666 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Arek 1973" data-cid="122224" data-time="1433451880">
Prawda jest taka  że nawet jakby autor tematu  zamieścił   fotkę nocnego nieba  z  jasnym punktem to komentarze były by takie że to  mogło być wszystko, od fejka aż po gwiazdę
</blockquote>
 
Oczywiście. Prawda jest taka, że o ile możemy "wymagać" od osób, które obserowowały coś w ciągu dnia (choć często to nie od nich nawet zależy czy zdjęcie wykonają) to w przypadku obserwacji nocnych nie ma to większego sensu. Jeśli ktoś liczy na dobre zdjęcie nocne, wykonane telefonem to powodzenia. Do obserwacji nocnych nadaje się jedynie noktowizor sprzężony z kamerą lub termowizor. 
Ronin
Zaangażowany Infranin
Posty: 349
Rejestracja: pt mar 15, 2013 2:53 pm
Kontakt:

Re: NOL - "głupi ma zawsze szczęście"

Post autor: Ronin »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Przemekkk666" data-cid="122221" data-time="1433409865">
 
Ronin, zanim nazwiesz coś wrzutką, zrób dobre rozpoznanie... Malutka część zdjęć z analogów znajduje się na mojej stonie, wystarczy poszukać. Widzę, że kompletnie nie jesteś w temacie polskich eksperymentów rejestracyjno - ufologicznych.
 
Chyba, że to nie ja byłem adresatem tego wpisu.
</blockquote>
 
Do autora tematu...
ODPOWIEDZ

Wróć do „HISTORIA SPOTKAŃ Z UFO”