Duch w domu ? Szukam odpowiedzi

Listy forumowiczów i czytelników. Podziel się swoim niezwykłym przeżyciem!
asiek521
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: czw wrz 10, 2015 4:41 pm

Duch w domu ? Szukam odpowiedzi

Post autor: asiek521 »

Witam, 
Szukałam jakiegoś forum na którym mogłabym opisać to co mnie dręczy od dłuższego czasu. Otóż jako że niezbyt lubię sama spać to od czasu do czasu śpię z siostrą i  jakieś dwa miesiące temu siostra była na spotkaniu i miała wrócić bardzo późnym wieczorem. Ja spałam w jej łóżku i nagle obudził mnie jakiś hałas, tak jakby ktoś wszedł do pokoju, otworzył drzwi itp. Myślałam, że to moja siostra już wróciła. I rzeczywiście, otwieram oczy, patrzę - stoi przy szafie, Mówię jej, że szybko udało jej się wrócić, a ona nic, Patrzę a ta postać stoi odwrócona do szafy bokiem do mnie i się nie rusza. W sekundę byłam na nogach, pobiegłam po nóż i następnie do sypialni mojego taty. Mówię mu, że ktoś jest u mnie w pokoju. Poszedł sprawdzić lecz nikogo tam nie było. Poczekałam, aż wróci moja siostra zanim poszłam znowu spać. Od tego czasu ciągle mam tę postać przed oczami i nie daje mi to spokoju. W styczniu tego roku ( 2015 ) zmarła moja mama jednak jestem pewna, że to nie ona, gdyż dziwne odczucia towarzyszą mi już od najmłodszych lat, odkąd pamięatam. Gdy miałam około może 7 lat (?) praktycznie codziennie śniło mi się, że wszyscy w moim domu są nawiedzieni, ja uciekam na dwór i wszyscy wychodzą za mną i chcą mnie zabić. Teraz śpię już w innym pokoju ale nieraz mam uczucie, że ktoś jest ze mną i mnie obserwuje. Męczy mnie ta sprawa, chciałabym dowiedzieć się kto może chcieć czegoś ode mnie i czemu tylko mi się ukazuje w tym domu. Nie wiem gdzie mogłabym szukać odpowiedzi na to pytanie więc pytam tu. 
Pozdrawiam
hordagoga78
Infrzak
Posty: 53
Rejestracja: pn cze 16, 2014 8:34 am

Re: Duch w domu ? Szukam odpowiedzi

Post autor: hordagoga78 »

gleboko wierze w "zycie po zyciu". wiem, ze zaden z nas nie skonczy jako pozywienie dla robaczkow.
polecam Ci lekture pana Roberta Monroe czy Bruce Moen - krok po kroku znajdziesz wyjasnienie...
moze to byc to...
Wujek
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: wt sty 15, 2013 9:07 pm

Re: Duch w domu ? Szukam odpowiedzi

Post autor: Wujek »

Czemu w takich momentach ludzie nie pomyślą by jak nie aparat to złapać choćby leżącego pod ręką srajfona i nagrać wideo lub choćby cyknąć parę fotek?
Uda się nagrać - zjawisko było obiektywne.
Nie uda się - sen na jawie.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Duch w domu ? Szukam odpowiedzi

Post autor: Przemekkk666 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Wujek" data-cid="122782" data-time="1443637738">
Czemu w takich momentach ludzie nie pomyślą by jak nie aparat to złapać choćby leżącego pod ręką srajfona i nagrać wideo lub choćby cyknąć parę fotek?
Uda się nagrać - zjawisko było obiektywne.
Nie uda się - sen na jawie.
</blockquote>
 
Widać po Twoim komentarzu, że nigdy nie miałeś do czynienia z czymś "nieznanym" i nie masz pojęcia o tym, że nie tak łatwo złapać za rękę dziwne postaci. To, że coś się nie uwieczni na matrycy to nie oznacza, że tego nie ma, niestety to wszystko nie jest takie proste.
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Duch w domu ? Szukam odpowiedzi

Post autor: Andrzej 58 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Przemekkk666" data-cid="122783" data-time="1443699278">
 
Widać po Twoim komentarzu, że nigdy nie miałeś do czynienia z czymś "nieznanym" i nie masz pojęcia o tym, że nie tak łatwo złapać za rękę dziwne postaci. To, że coś się nie uwieczni na matrycy to nie oznacza, że tego nie ma, niestety to wszystko nie jest takie proste.
</blockquote>
Nie wiadomo czy Wujek nie ma doświadczeń z "tym nieznanym".Zgadzam się z jego tezami.Ja miałem takie doświadczenia i wiem ,kto się kryje za tymi paranienormalnościami.Złapać za rękę?- Ci ktosie popełniają błędy  zwłaszcza , gdy reakcja obrabianego osobnika jest inna niż się spodziewają.Wtedy zaczynają zachowywać się dziwnie.Najczęściej agresywnie.
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Duch w domu ? Szukam odpowiedzi

Post autor: Andrzej 58 »

A tu wskazówka dla dla producentów iluzji.Nawiązanie do wielu postów zamieszczonych na forum:
 <a href="http://www.interia.tv/wideo-zlosliwa-pa ... 1932998</a>
hordagoga78
Infrzak
Posty: 53
Rejestracja: pn cze 16, 2014 8:34 am

Re: Duch w domu ? Szukam odpowiedzi

Post autor: hordagoga78 »

mysle, ze ktos kto nie mial z takimi zjawiskami doczynienia, nie za bardzo wie jak zareagowac...
 
z innej bajki: pewnej nocy mialem dziwne wrazenie, ze ktos na mnie patrzy, zwlaszcza, ze wpadl do domu przez okno wraz z jednym, jedynym podmuchem wiatru (firana w oknie ani drgnela, gdy nagle "buchnela" jakby ktos potezny wentylator na nia skierowal) w owa bardzo ciepla noc... wiedzialem, ze ktos/cos stoi nade mna i patrzy na mnie (bylem sam w pokoju), ale sparalizowany strachem ( a raczej przed nieznanym co rowna sie strachowi), nie wiedzialem co robic... wlasciwie nie moglem sie ruszyc bo paraliz powalil mnie na calego...
jak sie zachowac? co robic?
wydaje mi sie, ze wowczas czlek nie mysli racjonalnie - byleby przetrwac ta chwile...
sam nie wiem, jak zachowalbym sie ponownie... krecenie filmow czy robienie zdjec? czy zdalzylibysmy to zrobic?
 
asiek521 zareagowala instynktownie, siegajac po bron, bo mogloby sie okazac, ze to zywy napastnik probuje "zbalamucic" spokoj i uczciwosc osoby...
Awatar użytkownika
PASTOR
Infranin
Posty: 207
Rejestracja: wt lut 01, 2011 8:08 am
Kontakt:

Re: Duch w domu ? Szukam odpowiedzi

Post autor: PASTOR »

Nikt w momencie smierci czy dniach po... nie ma na mysli brania apararu , czy innych sprzetow, to logiczne jestesmy w zalobie. Pytanie, czy istnieje zycie po smierci...ja powiem tak,ale kazy musi sobie na swoj sposob wytlumaczyc i odpowiedziec z czym to sie "je"  Komentarz kolegi WUJEK swiadczy defakto o jego poziomie wiedzy.
[left][indent] [/indent][/left]
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Duch w domu ? Szukam odpowiedzi

Post autor: Katarzyna_1 »

Życie po śmierci pewnie istnieje. Ale duchów jako takich nam śmiertelnikom się objawiających nie ma i nie prawa być. Kiedy zmarł mój Tata szykowałam do kostnicy dla niego ubranie. Miał białą koszulę, która w w oryginalnym opakowaniu leżała w szafie przez ok. 3lat. Stwierdziłam, że muszę ją wyprać bo może ma jakieś prążki z kurzu na zagięciach. Włożyłam do wody z proszkiem do prania. Woda i koszula zmieniła kolor na czerwonawy. Krzyczę do męża zobacz co się dzieje...różowa koszula i woda. Ojciec tu jest! Ty głupia.. odpowiedział, to zwykła reakcja chemiczna, stara koszula leżąca w folii bez dostępu powietrza i proszek do prania spowodował ten efekt. Chyba miał rację. Ale czy na pewno/
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Duch w domu ? Szukam odpowiedzi

Post autor: Zbyszek »

Znajoma najadla sie strachu bo w nogach meza , po nocach, stal duch. przyjechal ekstra swiatowy egzorcysta z Grecji, ale tego dziwnego diabla nie przegonil On stal jakos gupawo w nogach meza i ani rusz, jeno stal i stal. Gdy sie kolezanka poszamotala troche , czy rozbudzila to on uciekach, zwlaszcza jak meza czochrala by sie obudzil na pomoc.  Czesto ludzie w snie wypuszcaja swoj myslokszatl, ktory dryfuje obo fizyzcnego ciala, czasami stojac wlasnie tam, gdzie by stal ten co spi, nawet we wlasnych nogach:))  A wiec najprawdopodobnie byl to stojacy maz, chocby dlatego iz jak go budzila ten diabel znikal. Jezeli ktos stoji bez ruchu, to juz podejrzane, iz jest to jedynie mysloksztalt sniacej osoby, lecacy do miejsca w ktorym sie jego sen rozgrywa. Takiego typka sie nie da sfotografowac, a wiec na nic aparaty pod poduszka, takie typki widzi sie w zmienionych stanach swiadomosci. Jaki ratunek?
Obudzic sie do trzezwego, albo przegnac ducha jeszcze na majakach. On taki grozny jak mucha w lesie, no chyba zeby, ale gdzie tu znalezc prawdziwego ducha:(((
Ostatnio zmieniony wt paź 27, 2015 10:36 pm przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE I HISTORIE CZYTELNIKÓW”