Dziwne miejsce

Listy forumowiczów i czytelników. Podziel się swoim niezwykłym przeżyciem!
Jacu1983
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: czw lis 19, 2015 12:09 am

Re: Dziwne miejsce

Post autor: Jacu1983 »

Ponadto są na świecie miejsca  w których dzieją się rzeczy nie wyjaśnione, tak samo jak ludzie którzy mają pewne zdolności których inni nie mają i nie rozumieją. Żeby dostrzec rzeczy niewyjaśnialne wokół nas nie trzeba w to uwierzyć trzeba tylko nauczyć się obserwować.
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Dziwne miejsce

Post autor: Zbyszek »

Dzieki kontaktom z duchami mozna sie sporo polapac,zwlaszcza jak dzialaja wewnetrzne czesci. Nie trzeba w nie wierzyc, by je wykryc. NAwet dobrze byc ateista i sceptykiem.  Trzeeba jedynie  potestowac, az sie rozpozna ktore z doznan jest jakiemu cialu przypisane. Pogrupowac doznania.
Czlek zyje wiele lat i jak tylko  podglada tak od niechenia, to moze sobie je udowodnic bez laski, czy specialnych objasnien wielkich metafizykow. Wiecie co to znaczy? "Ze sie  nie da",-   eee   to tylko takie pitolenie:)))
NAstepnym krokiem by wiedziec o swojej niesmiertelnosci to praca z czesciami w grupach. Trzeba porobic ludziom cisnienie na odleglosc , hihi i zdobyc potwierdzenie ze dziala. Oczywiscie sa trafniejsze ekspo bez wnerwiania kogoc, wnoszace wiekszy wglad  w temacie. 
Ostatnio zmieniony czw lis 19, 2015 4:07 pm przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Dziwne miejsce

Post autor: Katarzyna_1 »

"Uwierz w ducha" ? Nigdy! Chyba, że do mnie przyjdzie w co wątpię bo już niejednego przegoniłam.  Różne sztuczki odbierałam( łącznie z martwymi zwięrzątkami) ale to nie był duch. LIpa.potwierdzona przez Sanepid i tyle.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Dziwne miejsce

Post autor: Zbyszek »

e tez bym nie przyszedl, choc milo ci patrzy  z tych wron
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Dziwne miejsce

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Zbyszek" data-cid="122959" data-time="1447953507">
e tez bym nie przyszedl, choc milo ci patrzy  z tych wron
</blockquote>
ja też bym nie przyszła choć miło się patrzy na Ciebie na filmikach.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Szczupak
Infrzak
Posty: 88
Rejestracja: ndz lip 21, 2013 10:14 am

Re: Dziwne miejsce

Post autor: Szczupak »

Proponuję przestać off-topowac, takie rozmowy to na priv.
Awatar użytkownika
Lilith
Zaangażowany Infranin
Posty: 303
Rejestracja: pn lis 09, 2009 9:52 am
Kontakt:

Re: Dziwne miejsce

Post autor: Lilith »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Katarzyna_1" data-cid="122949" data-time="1447864791">
 Twoja strona też jest kiepska skora i Danut się tam nie udziela. 
Sorry Danut nie chciałam Cię obrazić.
</blockquote>
Moja strona jest kiepska ...bo Danut się na niej nie udziela !?...Nie wiem co bierzesz ale bierz połowę ewentualnie zmień dilera !
 
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Katarzyna_1" data-cid="122950" data-time="1447865227">
A tak wogóle Lilith to czego szukasz? i czego od mnie chcesz?
</blockquote>
 Po prostu uważam,że pieprzysz bzdury ...powyższe jest tego najlepszym przykładem
 
 
Wracając do świata duchowego uważam,że istnieje i to z niego wywodzi się wszystko to co materialne.Wszystkie kultury od zarania dziejów są przekonane o jego istnieniu oraz o możliwości człowieka do wchodzenia w kontakty że światem ducha.
Dopiero człowiek współczesny zamknięty w ogromnej ilości pojęć,które naprodukował by poczuć się lepiej neguje istnienie tego co dla niego jest niewidzialne ...pewnie dlatego,że brakuje mu dowodów szkiełkiem i okiem namacalnych ale niestety nie wszystko da się tak zbadać fizyka kwantowa jest tego najlepszym przykładem :)
AnusMundi
Infrzak
Posty: 91
Rejestracja: czw lip 17, 2014 8:53 am

Re: Dziwne miejsce

Post autor: AnusMundi »

Miało być ciekawie, a wyszło tak jak zwykle. Przerabiamy to już któryś z rzędu raz, tak na tym forum, jak i na innych. Schemat jest taki sam jak zwykle.
Pewien Użytkownik (to Fenris) opisuje rewelacyjną i zdawałoby się interesującą historię. Pisze jednocześnie, że obserwacje prowadzi już jakiś czas i chciałby dokładniej zbadać zjawisko. Wtedy kilku co bardziej trzeźwo myślących Użytkowników (w tym przypadku choćby charlie2tango, Szczupak i artemius) proszą o podanie dokładniejszych informacji  i pewnych dowodów, które w sumie nie są trudne do zdobycia. Dają też rady, w jaki sposób to zrobić. Byłoby to bardzo dobre, ponieważ mogłoby wnieść choćby niewielki przyczynek do wyciągnięcia nauk o nieznanym z mroku zbiorczo nazywanego "pseudonauką" i ośmieszanego w ten sposób.
Co na to Fenris? Obraża się, wymyśla wymówki i zabiera swoje (zapewne nieistniejące) zabawki z piaskownicy. Analiza jego zachowania i profilu psychologicznego ujawnia typowe cechy mitomana. W ten sposób, w połączeniu z brakiem chęci dostarczenia choćby najprostszych dowodów w postaci zdjęcia omawianych miejsc, wiarygodność jego relacji dąży do zera.
Oczywiście jak zwykle pojawili się tu też użytkownicy tacy jak Andrzej 58 czy Zbyszek, którzy piszą dużo, w mojej opinii zwykle bez sensu i w niewielkim lub bez zgoła żadnego związku z tematem. Prośby o wytłumaczenie kwestii przez nich poruszanych spotykają się zwykle z ich ignorowaniem. W pewnym momencie jeden z nich zarzuca nawet jakoby zbieranie dowodów szkodziło wiarygodności sprawy, co jest zupełną bzdurą.
W ten sposób jak zwykle powstał potężny off-top.
Dodatkowo Lilith napisała:
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Lilith" data-cid="123003" data-time="1449264279">
pewnie dlatego,że brakuje mu dowodów szkiełkiem i okiem namacalnych ale niestety nie wszystko da się tak zbadać fizyka kwantowa jest tego najlepszym przykładem :)
</blockquote>
To częsty błąd wśród ludzi nieobeznanych z tym tematem. Chociaż fizyka kwantowa jest dosyć mało intuicyjna dla kogoś, kto się nią nie zajmował, to nie ma w niej żadnej magii. Poddaje się ona doskonale metodzie naukowej i z każdym dniem wiemy o niej lepiej. Właściwości kwantowe świata są więc przykładem tryumfu nauki, nie zaś jej zaprzeczeniem. Wiele urządzeń, z których korzystamy na codzień działa w oparciu o zjawiska wynikające wprost z mechaniki kwantowej.
Ostatnio zmieniony sob gru 05, 2015 8:28 am przez AnusMundi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Dziwne miejsce

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Lilith" data-cid="123003" data-time="1449264279">
Moja strona jest kiepska ...bo Danut się na niej nie udziela !?...Nie wiem co bierzesz ale bierz połowę ewentualnie zmień dilera !
 
 Po prostu uważam,że pieprzysz bzdury ...powyższe jest tego najlepszym przykładem
 
 
Wracając do świata duchowego uważam,że istnieje i to z niego wywodzi się wszystko to co materialne.Wszystkie kultury od zarania dziejów są przekonane o jego istnieniu oraz o możliwości człowieka do wchodzenia w kontakty że światem ducha.
Dopiero człowiek współczesny zamknięty w ogromnej ilości pojęć,które naprodukował by poczuć się lepiej neguje istnienie tego co dla niego jest niewidzialne ...pewnie dlatego,że brakuje mu dowodów szkiełkiem i okiem namacalnych ale niestety nie wszystko da się tak zbadać fizyka kwantowa jest tego najlepszym przykładem :)
</blockquote>
Dillera nie zmienię i podam jego nazwisko: Chmielewski z najlepszego rodu polskiego -Lech.
 
Jasne, że świat duchowy istnieje, ale nie w formie pojawiających się nam przed oczami duchów. Też widziałam niby własnego świecącego ducha ale to hologram był. Widziałam nawet Jezusa, który okazał się być żywym przebierańcem z poimalowaną kredą gębą i peruką na głowie. Jaka fizyka kwantowa skoro to ludzie zrobili? Fizyka kwatnowa to tylko teoria nic więcej.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
servisant
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: ndz sty 23, 2011 2:55 pm
Kontakt:

Re: Dziwne miejsce

Post autor: servisant »

Już jako małe dziecko słuchałem opowieści dziadków oraz rodziców ,a były naprawdę dziwne . A to o duchach ,zjawach i tym podobnych.
Choć pogłądy mniałem sceptyczne ,bo nigdy czegś takiego nie doświadczyłem  na własnej skórze .Jeżdząc na różne spotkania , i rozmawiając z wieloma ludzmi to nigdy nie negowałem tych zjawisk,aż do momentu gdy w zeszłym roku zmarł mój tata.
I przez pewien okres zaczoł do mnie przychodzić,choć nic nie widziałe ani nie słyszałem,to zjawiska które poprzedzały 'przyjście' były praktycznie takie same i tylko jak bylem sam .Ne wiem jak to nazwąc ,czy duchy ,zjawy ,widma ,ale wiem napewno że coś jest.
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE I HISTORIE CZYTELNIKÓW”