UFO w epoce internetu - czy "Obcy" przeglądają strony internetowe.

Ufologia, badania, obcy, kontakt i inne kontrowersyjne tematy.
Awatar użytkownika
charlie2tango
Infranin
Posty: 246
Rejestracja: ndz lis 10, 2013 7:53 am

UFO w epoce internetu - czy "Obcy" przeglądają strony internetowe.

Post autor: charlie2tango »

Szanowni Forumowicze
 
Trafiłem wczoraj na ciekawą stronę Butcha Witkowskiego <a href="http://uforcop.com/#mainhub.">http://uf ... ainhub.</a> W moim odczuciu, i pewnie nie tylko moim, pan Witkowski zajmuje się wyjątkowo ciemną i niebezpieczną stroną ufologii, i pewnie dobrze że znajdują się tacy ludzie. I tutaj zaczęła mnie zastanawiać jedna rzecz - co jeśli "Oni" też czytają takie, i nie tylko takie strony poświęcone tej problematyce? Wiemy, że "zjawisko UFO" ewoluuje - czy nie jest to odpowiedź nie tylko na zmieniające się uwarunkowania społeczno-kulturowe, ale i na to że przez ostatnich kilkadziesiąt lat całkiem sporo (mimo wszystko, z wszystkimi tego wadami) się dowiedzieliśmy, opublikowaliśmy, wyemitowaliśmy, zamieściliśmy także w internecie i uczyniliśmy to dostępne dla wszystkich?
Automatycznie nasuwa mi się tu pewna analogia - w trakcie interwencji amerykańskiej w Somalii w latach 90tych, spory problem amerykańskim siłom sprawiało przekazywanie informacji przez tamtejsze milicje za pomocą tradycyjnych metod - ustnie, przy pomocy bębnów, ognisk. Gdy przyszło się im zmierzyć wiele lat później z techniczną  Al-Kaidą i Talibanem - poszło już nieco łatwiej. Wiele mówi się i pisze, niekiedy całkiem bezkrytycznie, o technologicznej supremacji "Obcych" - ale czy na pewno ta supremacja daje całościowy wgląd w życie danej, dajmy na to, ziemskiej cywilizacji? 
A jeśli taki pełny wgląd istnieje - to czy nie istniałaby pokusa (potrzeba) wpływania na te krążące, teraz głównie w internecie, treści?
I tu kolejne pytanie - ostrzegam jazda po bandzie z próbą zwrotu w obie strony - czy ktoś z Was, publikujących blogi, aktywnie uczestniczących w dyskusjach, moderujących to i inne fora, dostrzegł (odczuł?) nietypowe, "nieludzkie"  zainteresowanie swoją działalnością, czy próbę wpływu na nią? Czy Waszym zdaniem możliwy byłby np. udział "obcej inteligencji" w internetowych dyskusjach?
UFO widywane było w pobliżu linii energetycznych, a czy ktoś z Was kojarzy może sytuacje gdy te pojazdy były widywane w pobliżu linii telekomunikacyjnych, serwerowni, może satelitów telekomunikacyjnych?
 
 
Pozdrawiam
c2t
"Na Księżycu się nie żyje / a na Ziemi ziemskie troski / Nikt nie mieszka na Księżycu / morsem nadał Pan Twardowski
 Ciekaw jestem gdzie jest E.T. i co robi dziś pies Łajka / Skąd się biorą ci kosmici w dobranockach snach i bajkach"  Akurat "Bajka o Księżycu"
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: UFO w epoce internetu - czy "Obcy" przeglądają strony internetowe.

Post autor: Arek 1973 »

<blockquote class="ipsBlockquote">
UFO widywane było w pobliżu linii energetycznych, a czy ktoś z Was kojarzy może sytuacje gdy te pojazdy były widywane w pobliżu linii telekomunikacyjnych, serwerowni, może satelitów telekomunikacyjnych?
 
</blockquote>
Myślę że im wystarczy zwykłe połączenie  z internetem a już  dowiedzą  się wszystkiego. Poprzez telewizję dowiedzą  się co  o nich myślimy  i co  tak ogólnie wiemy, przez internet mogą odwiedzić strony ufologów  i tam się dowiedzą  co ich  interesuje, tam naprawdę wszystko  jest  opisane, nawet jak można odróżnić jaszczury które przybrały ludzką postać  od zwykłych  ludzi, lub inne najświeższe wiadomości ,  albo  nawet  mogą się dowiedzieć gdzie są  ich  tajne bazy   u nas  czy na Księżycu.. Na przykład u pana dr. Rogera Leir mogli by się dowiedzieć który implant został wykryty, czyli  który  z zaczipowanych  jest "spalony" itd..... czyli teoretycznie  z internetu mogli  by się wszystko  dowiedzieć co ich interesuje.
 
 
 
<blockquote class="ipsBlockquote">
czy ktoś z Was, publikujących blogi, aktywnie uczestniczących w dyskusjach, moderujących to i inne fora, dostrzegł (odczuł?) nietypowe, "nieludzkie"  zainteresowanie swoją działalnością, czy próbę wpływu na nią? Czy Waszym zdaniem możliwy byłby np. udział "obcej inteligencji" w internetowych dyskusjach?
</blockquote>
 Miałem takiego  incognito  gościa  na GG , ale prędzej podejrzewałem  że  to  nasz sceptyczny kolega  z  forum niż ufok. Ale teoretycznie zakładając  to  oczywiście jest to możliwe
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Lilith
Zaangażowany Infranin
Posty: 303
Rejestracja: pn lis 09, 2009 9:52 am
Kontakt:

Re: UFO w epoce internetu - czy "Obcy" przeglądają strony internetowe.

Post autor: Lilith »

Jeżeli ONI czytają nasz internet to na pewno szybko się z nami nie skontaktują :D
Maria
Zaangażowany Infranin
Posty: 312
Rejestracja: wt cze 12, 2007 4:16 pm
Kontakt:

Re: UFO w epoce internetu - czy "Obcy" przeglądają strony internetowe.

Post autor: Maria »

"I tu kolejne pytanie - ostrzegam jazda po bandzie z próbą zwrotu w obie strony - czy ktoś z Was, publikujących blogi, aktywnie uczestniczących w dyskusjach, moderujących to i inne fora, dostrzegł (odczuł?) nietypowe, "nieludzkie"  zainteresowanie swoją działalnością, czy próbę wpływu na nią? Czy Waszym zdaniem możliwy byłby np. udział "obcej inteligencji" w internetowych dyskusjach?"
 
Wiele razy, częśc tu opisałam.
Pytanie czym i kom są-jest to nieludzkie zainteresowania nasza działalnościa na forach, blogach czy nawet w realnym życiu.
Poprzez internet każdy może ingerować, najczęściej ludzie którzy dla wiekszości sa OBCY---najgorszy gatunek jaki zasialiśmy w naszych umysłach.
Patrząc z naszego --ludzkiego widzenia.....są rózne istoty, tak jak i ludzie.
Niektórzy ingerują w nasze życie inni obserwuja, podobnie jak my napotykając mrowisko w lesie, możemy je obserwować lub starac sie dostać do niego i troche tam namieszać.

ciekawe, napisałam koment i zamiast komenta zobaczyłam cos dziwnego.....dopiero po resecie okazało sie ze jednak koment wszedl prawidłowo.
Skopiowałam częśc tego co zobaczyłam, czy to ONI?
Nie sądze.
<a>\n\t\t\t\n\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\t</a><a href="http://www.paranormalne.eu/forum/topic/ ... ntry123020" title="UFO w epoce internetu - czy "Obcy" przeglądają strony internetowe.: post #4">\n\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t#4\n\t\t\t\t\t[ external image ]\n\t\t\t\t\t<\/a>\n\t\t\t\t<\/span>\n\t\t\t\t\n\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t</a><a href="http://www.paranormalne.eu/forum/topic/ ... -maria%5C/" title="Wy\u015bwietl profil">Maria<\/span><\/a><\/span>\n\t\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\t\n\t\t\t<\/h3>\n\t\t\t</a><a href="http://www.paranormalne.eu/forum/topic/ ... -maria%5C/" title="Wy\u015bwietl profil">\n\t\t\t\t</a><a href="http://www.paranormalne.eu/forum/topic/ ... -maria%5C/" title="Wy\u015bwietl profil">\n\t</a>
JAM JEST Światłością Serca - Saint Germain
Awatar użytkownika
charlie2tango
Infranin
Posty: 246
Rejestracja: ndz lis 10, 2013 7:53 am

Re: UFO w epoce internetu - czy "Obcy" przeglądają strony internetowe.

Post autor: charlie2tango »

Dziękuję za odpowiedzi. Zastanawia mnie po prostu, czy zamiast przejścia zjawiska UFO w wymiar duchowy (jak to widzą np. panowie z Debat Ufologicznych Radia Paranormalium) nie doświadczamy, lub czy nie będziemy doświadczać czegoś o charakterze technologicznym, związanym z socjotechniką, manipulacją umysłem. Nadmieniam, że jednak mam na myśli obcą ludziom inteligencję techniczną, tak już mam że jednak trzymam się "śrubek i nakrętek" ;) I tutaj kolejna myśl, pytanie które muszę zadać - skoro słynnych ludzi w czerni wyróżniały nietypowe rysy, dziwne zachowanie, co mogłoby wyróżniać internetowych "posłańców dezinformacji"?
Pozdrawiam
c2t
"Na Księżycu się nie żyje / a na Ziemi ziemskie troski / Nikt nie mieszka na Księżycu / morsem nadał Pan Twardowski
 Ciekaw jestem gdzie jest E.T. i co robi dziś pies Łajka / Skąd się biorą ci kosmici w dobranockach snach i bajkach"  Akurat "Bajka o Księżycu"
Awatar użytkownika
Lilith
Zaangażowany Infranin
Posty: 303
Rejestracja: pn lis 09, 2009 9:52 am
Kontakt:

Re: UFO w epoce internetu - czy "Obcy" przeglądają strony internetowe.

Post autor: Lilith »

co mogłoby wyróżniać posłanców dezinformacji!? Pewnie wprowadzanie jakiejś teorii i tworzenie siatki stron potwierdzających informacje i swoje teorie na wzajem.Z pewnością też chętnie pozyskiwali by nowych ludzi do głoszenia.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: UFO w epoce internetu - czy "Obcy" przeglądają strony internetowe.

Post autor: Arek 1973 »

Wymiar duchowy ma sens jeśli chodzi o rzekome uprowadzenia albo bedroom visitors , nie wiem, ale jakoś śruby i nakrętki bardziej mi pasują niż hologramy.



'' skoro słynnych ludzi w czerni wyróżniały nietypowe rysy, dziwne zachowanie, co mogłoby wyróżniać internetowych "posłańców dezinformacji ''



Myślę że wyróżniało by ich niechęć do spotkań tak jak to niekiedy ludzie z forum robią, żeby nie wpaść. Wyróżniało by ich również brak takich typowo ludzkich wyrażeń typu np: ''ale mi ślinka ciekła na widok jedzenia'' ''ponosi mnie jak to widzę''. Takie przenośnie które my rozumiemy bez problemu ale dla takich nie-ludzi były by bardzo trudne w użyciu
Ostatnio zmieniony wt gru 08, 2015 5:49 pm przez Arek 1973, łącznie zmieniany 1 raz.
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „UFOLOGIA I INNE ZAGADNIENIA”