Prośba o pomoc - rozwijanie zdolności parapsychicznych.

Siła naszego umysłu, czyli telekineza, lewitacja etc.
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Prośba o pomoc - rozwijanie zdolności parapsychicznych.

Post autor: Zbyszek »

e dopisze, jest wszystko, anioly energia, dymensje diably Bog, ale nie widac. rozwijac sie, to uczyc sie to wszystko postrzegac. Nie by korzystac zaraz i skakac po drzewach jak nindzia , ale widziec i domyslec sie po co to wszystko. Wtedy czlek zajmuje sie jedynie tym co mu potrzebne na wieki. W rozwoju zaczalbym od utwardzania spostrzezen. A wiec jestem, od tego bym zaczal. Nie zeby zaraz tez po smierci, na wieki juz byc ,ale na krotko, ze teraz . Potem bym obserwowal, ze raz  jestem a innym razem mnie nie ma, szukal dlaczego nie mam ciaglosci trwania i od czego to zalezy. Potem dobrze wykryc otoczenie,  dymensje rzeczywistosci, eee lata bym sobie na to dal, bez pospiechu,, obserwujac co sie dzieje codziennie. Potem porownac do pozostalych ziemian,  by sie domyslec co maja na mysli inni, mowiacy ze  juz widza. W ogole wszystko polega na domysleniu sie co maja na mysli inni,  gdy sami nie dajemy rady. Rozwijac sie dla mnie to zozcapierzyc skrzydla i zobaczyc z gory:)))
Ostatnio zmieniony sob gru 26, 2015 10:47 am przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
charlie2tango
Infranin
Posty: 246
Rejestracja: ndz lis 10, 2013 7:53 am

Re: Prośba o pomoc - rozwijanie zdolności parapsychicznych.

Post autor: charlie2tango »

Zbyszku, to co piszesz pewnie ma jakiś sens. Tylko że piszesz językiem tak hermetycznym, posługujesz się takimi skrótami myślowymi, że do ich rozwiązania potrzebny jest personel z Bletchley Park i Los Alamos pracujący wspólnie. Jestem zwykłym szarym człowieczkiem, nie czytałem świętych indyjskich ksiąg, z jakimiś bladymi podstawami medytacji miałem do czynienia tylko w wojsku, w ramach treningów walki wręcz, wszyscy ezoterycy, magowie, prorocy są mi kompletnie obcy, podobnie jak fizyka kwantowa. Ergo - zanim wspólnie z kółkiem wzajemnej adoracji rozwalicie ten wątek w drobny mak, wymieniając się własnymi spostrzeżeniami i przeżyciami, weźcie pod uwagę to, że ja szukam wiedzy i mam to szczęście że jeden z forumowiczów wskazał mi w prywatnej wiadomości kierunek. Również prosiłbym o wzięcie pod uwagę tego, że z forum korzystają też goście, którzy być może nie chcą się rejestrować, a dla których temat może być ciekawy i użyteczny, w formie jasnej i przejrzystej.
Pozdrawiam
c2t
"Na Księżycu się nie żyje / a na Ziemi ziemskie troski / Nikt nie mieszka na Księżycu / morsem nadał Pan Twardowski
 Ciekaw jestem gdzie jest E.T. i co robi dziś pies Łajka / Skąd się biorą ci kosmici w dobranockach snach i bajkach"  Akurat "Bajka o Księżycu"
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Prośba o pomoc - rozwijanie zdolności parapsychicznych.

Post autor: Przemekkk666 »

Podpisuję się pod słowami przedmówcy.
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Prośba o pomoc - rozwijanie zdolności parapsychicznych.

Post autor: Zbyszek »

Jakos prosciej a wiec lecimy . Siadasz sobie spokojnie i patrzysz co sie dzieje. Nic sie nie dzieje ty dalej siedzisz az sie ci znudzi albo sie wnerwisz. Obie reakcje dobre, wiec teraz bierzesz sie ostrzej i patrzysz co to nuda albo wnerwienie. Dwa rozne odczucia , rozniace sie samkiem. Szuikasz miejsca gdzie sie osadzily. Zobaczysz , ze nic nie widac wiec cisniesz dalej, by coswykryc. przypominasz sobie wszystkie znane ci doznania, szukajac jakby ich miejsca. po wielu trudach wykryjesz , ze chyba nie maja zadnego. To wlasnie zadne jest tym miejscem ktore zaczynasz obserwowac. Idziesz do roboty i patrzysz trzezwo, ale tak by widziec jak najwiecej w polu widzenia, ile wytrzymasz , . To samo robisz ogladajac film , obserwujesz akcje filmu Ile bedziesz pamietal z  film,  obserwowac jednoczesnie jak go ogladasz, zanim wpadniesz w akcje filmu i zasniesz w nim. chodzi by utrzymywac sie jak najdluzej w tej trzezwosci obserwowania , ze obserwujesz. Pic w tym ze wiesz wszystko, tylko  ze nie wiesz. Cwicz postawe obserwujacego obserwowanie
. Testuj az ci sie znudzi, potem napisze jak jeszcze udziwnic.
Ostatnio zmieniony sob gru 26, 2015 1:03 pm przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
charlie2tango
Infranin
Posty: 246
Rejestracja: ndz lis 10, 2013 7:53 am

Re: Prośba o pomoc - rozwijanie zdolności parapsychicznych.

Post autor: charlie2tango »

Sorry, ziomuś, służyłem w rozpoznaniu. Obserwowanie mnie ani nie nudzi, ani nie denerwuje, zapamiętuję całe mnóstwo szczegółów. Będę podążał drogą, którą wskazał mi s_virus. Proponuję, by moderator zamknął temat.
Pozdrawiam
c2t
"Na Księżycu się nie żyje / a na Ziemi ziemskie troski / Nikt nie mieszka na Księżycu / morsem nadał Pan Twardowski
 Ciekaw jestem gdzie jest E.T. i co robi dziś pies Łajka / Skąd się biorą ci kosmici w dobranockach snach i bajkach"  Akurat "Bajka o Księżycu"
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Prośba o pomoc - rozwijanie zdolności parapsychicznych.

Post autor: Zbyszek »

e tam sory, to przyspieszam , jako nastepne wychodzisz z ciala i teleportujesz fizyczne do jakiegos miejsca, potem odwiedzasz mentalnie swojego zmarlego pradziadka i wchodzisz w cialo zyjacego sasiada. jak to wykonasz to uruchamiasz .... hmmm, aaaale najpierw to wykonaj, bo sie potem pogubisz we mgle kosmicznej
Ostatnio zmieniony sob gru 26, 2015 2:25 pm przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Prośba o pomoc - rozwijanie zdolności parapsychicznych.

Post autor: Zbyszek »

A dodam ze jako drugie mialo byc przyznanie wlasnej spostrzegawczosci orderu funta klakow, bo nie o to idzie
Ostatnio zmieniony sob gru 26, 2015 3:05 pm przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „POTĘGA UMYSŁU”