A może to...

Listy forumowiczów i czytelników. Podziel się swoim niezwykłym przeżyciem!
Picolo88
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: pn gru 07, 2015 7:16 pm

A może to...

Post autor: Picolo88 »

A może to Was zainteresuje.
<a href="http://www.innamag.com/what-the-hell-is ... n-lake/</a>
Ciekawa rzecz. Jakieś teorie?
Awatar użytkownika
charlie2tango
Infranin
Posty: 246
Rejestracja: ndz lis 10, 2013 7:53 am

Re: A może to...

Post autor: charlie2tango »

Jeśli to nie sprytny fake, lub miejsce przez które ulotnił się w górę metan lub podobny gaz, to mógłbym postawić na ślad po zawiśnięciu, lądowaniu UFO. Kształt tego jest kulisty, składa się z kilku kręgów o różnych odcieniach, co by moim zdaniem wskazywało na działanie temperatury od góry, a nie na przesączanie się gazu od dołu. Kręgi lodowe były już widywane na jeziorach i rzekach po przelotach UFO. Ponadto widok tego wywołuje na mnie dość niepokojące wrażenie. Z innych wyjaśnień przychodzi mi na myśl ślad po ognisku rozpalonym na lodzie, może wypalenie jakiegoś łatwopalnego materiału typu benzyna, denaturat, itp.
Ostatnio zmieniony czw gru 17, 2015 11:31 pm przez charlie2tango, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam
c2t
"Na Księżycu się nie żyje / a na Ziemi ziemskie troski / Nikt nie mieszka na Księżycu / morsem nadał Pan Twardowski
 Ciekaw jestem gdzie jest E.T. i co robi dziś pies Łajka / Skąd się biorą ci kosmici w dobranockach snach i bajkach"  Akurat "Bajka o Księżycu"
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: A może to...

Post autor: Arek 1973 »

Myślę że jako  sprytny dowcip jest to do  zrobienia, promienie słoneczne w trakcie roztapiania śniegu przyczyniły by się do  powstania takich otworów........ale możemy tylko  spekulować,,,,nie słyszałem żeby jakiś  badacz  był  tam na miejscu i wziął  to pod krytyczną lupę
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
charlie2tango
Infranin
Posty: 246
Rejestracja: ndz lis 10, 2013 7:53 am

Re: A może to...

Post autor: charlie2tango »

Uważam, że warto w tym miejscu dodać jedno ostrzeżenie - nie dotykajcie takich znalezisk gołymi dłońmi, nie wchodźcie na tego typu miejsca, zwracajcie uwagę na zapachy. Można oczywiście pobrać próbkę - dlaczego nie - można to zrobić nawet za pomocą bardzo prowizorycznego sprzętu, ale unikajcie kontaktu z gołą skórą. Myślę, że w takim przypadku więcej ostrożności, niż mniej, nie zawadzi.
Pozdrawiam
c2t
"Na Księżycu się nie żyje / a na Ziemi ziemskie troski / Nikt nie mieszka na Księżycu / morsem nadał Pan Twardowski
 Ciekaw jestem gdzie jest E.T. i co robi dziś pies Łajka / Skąd się biorą ci kosmici w dobranockach snach i bajkach"  Akurat "Bajka o Księżycu"
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE I HISTORIE CZYTELNIKÓW”