Niewyjaśnione zjawiska uchwycone na taśmie.

Trójkąt bermudzki, fenomeny przyrody
Strasznieciekawe
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: wt gru 08, 2015 10:51 am

Niewyjaśnione zjawiska uchwycone na taśmie.

Post autor: Strasznieciekawe »

Witam wszystkich bardzo serdecznie! :Hay: :Hay:

   

       Chciałbym jeszcze raz zaprosić was do rzucenia okiem na mój kolejny filmik z serii "Strasznie Ciekawe". Wszystkich, którym się spodoba zapraszam serdecznie na kanał i mam nadzieję, że uda mi się ukraść kilka minut z waszego życia! Jeśli się nie spodoba, cóż, kolejne będą lepsze! :Angel: :Angel: :Angel:

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=GRaQ-bj ... -bjmqFs</a>

 
Zapraszam serdecznie na stronę Strasznie Ciekawe na FB!
<a href="https://www.facebook.com/Strasznie-ciek ... fref=ts</a>
 
Oraz na kanał You Tube!
<a href="https://www.youtube.com/channel/UCyzKiz ... F4FW6uw</a>
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Niewyjaśnione zjawiska uchwycone na taśmie.

Post autor: Zbyszek »

Fajne te filmiki, skasowane komus bez pytania z youtube, ale  w jednym daja interesujacy wglad. Sporo jest chyba prawdziwa. Ciekawe to , dlaczego pojawia sie przy teleportujacych ten blysk, jakby sie kurtyna do kolejnej dymesji otwierala:)) Niczego takiego nie zarejestrowal moj kolega . Tez tak sobie myslalem, jak mnie pare razy rzucilo w inne miejsca, czy aby nie trzepnie mnie pod autom. NA szczescie jak sie powraca to jest sie czasmi jakis czas niewidocznym i mozna ocenic sytauacje, zanim nastapi materializacja. Kiedys mnie zlapalo 2 facetow za rece , ale odskoczylem, haha, nie powiem gdzie wyladowalem:)))  Eee zaden ze mnie skoczek, jakies pare razy mi se to przytrafilo , calkowicie spontanicznei, a wiec Paladyni do wora z wami:)))
W dalekiej przyszlosci czeka  nas sporo wypadkow, gdy ludziom zaczna sie te teleportacje robic, Czesc ludzi moze w ogole nie powroci, grzeznac we mgle. Bedzie draka:))
Hm, ale wzne , ze odkrylem iz telepotracje to udziwniona forma oobe, a wiec gdy sie potwierdzi teleportacje, daje to szanse na stwierdzenie wreszcie zesmy niesmiertelni.
Ostatnio zmieniony czw sty 21, 2016 9:04 am przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Niewyjaśnione zjawiska uchwycone na taśmie.

Post autor: danut »

Teleportacja to dla mnie również dowód na to że jesteśmy nieśmiertelni. To zmarłe ciało tutaj, to przecież nic takiego, skoro w jednym czasie możemy mieć takich samych lub innych z wyglądu wiele :) Też już to od dawna wiem. A inni niech się nadal trudzą. Zbyszku, błysk tez nie jest tam chyba tylko na potrzeby filmiku, to coś jak najbardziej realne i wyłapano bardzo ważny element. Opisywałam go w szczegółach. A światło mocne słoneczne w paru moich spostrzeżeniach występowało, towarzyszył mu odwrotny obraz rzeczywistości, aż myślę, że dochodzi wtedy do jakiegoś spięcia, styku dwóch rożnych rzeczywistości. Ten błysk towarzyszy pojawieniu się twojego odpowiednika z innego wymiaru. Jednak, gdy on zabierze emitowaną do twojego mózgu świadomość i  zacznie nią operować może ten twój mózg pozbawić na ten czas świadomości, możesz wtedy wykonywać jakieś czynności automatyczne, twardo zasnąć, lub zniknąć wtłoczony w inną rzeczywistość z  tym ciałem.. Dlatego kojarzysz to z OOBE.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Niewyjaśnione zjawiska uchwycone na taśmie.

Post autor: danut »

"W dalekiej przyszłości czeka  nas sporo wypadków, gdy ludziom zaczną się te teleportacje robić, Cześć ludzi może w ogóle nie powróci, grzęznąc we mgle. Będzie draka:))".
 
To na pocieszenie napisałeś, że zajdzie dopiero w dalekiej przyszłości - to już nadchodzi, to już dzieje się :).Nie powrócą tu źli ludzie - wiesz dlaczego? Zadufani w swoim jedynym / według nich ciele i jedynej /według nich materialnej rzeczywistości pogubią się w tym zupełnie i będą pilnować tego świata, w którym się zakotwiczą jak oka w głowie( ale każdy trafi do takiego do którego go przyciągnie, więc nikomu nie zazdroszczę) i to ich zgubi. Teleportować można w inny czas i w inne miejsce, można już stąd uciec, gdy się nam znudziło przebywanie tutaj, można próbować zmienić swoje życie wskakując do przeszłości, zmienić nawet całą historię, a co tam będę pisać - każdy niedługo się przekona sam.
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Niewyjaśnione zjawiska uchwycone na taśmie.

Post autor: Zbyszek »

o widze , ze lecisz na nowej fali:))) Jakos ciagle uwazam iz te wszystkie duplikaty ludzi, teleportacje maja zwiazek z dymensjami wieloswiata, ( po ezozterycku rozumiane niz z tymi  roznymi swiatami fizycznymi:))) Aaaale wiadomo myslec sobie mozna a jest jak jest:)))
Ostatnio zmieniony pt sty 22, 2016 9:20 pm przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Niewyjaśnione zjawiska uchwycone na taśmie.

Post autor: danut »

Zbyszku to nie nowa fala :) Po prostu moje widzenie wieloświata - holograficzny obraz jest błędnie przez nas pojmowany jako twarda rzeczywistość, a przecież to nieprawda, bo wszystko jest zmienne i w ciągłym ruchu i to " jako w niebie tak i na ziemi".. Tam jest takie samo fizyczne jak i tutaj, taka też jest fizyczność, której doświadczamy.
Ostatnio zmieniony pt sty 22, 2016 10:44 pm przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Niewyjaśnione zjawiska uchwycone na taśmie.

Post autor: Zbyszek »

Z tego co wiem, to nie bedzie jakies szczegolnej kary dla tych zlych po smierci. Moga sobie zlorzeczyc, niszczyc, zabijac do woli i oni o tym dobrze wiedza.  Bedzie za to brak "nagrody". Ten "jej" brak w odmiennych warunkach egzystencji staje sie jednak bardzo bolesny. Ech jakgaly wytrzeszczalem, gdy do mnie dotarlo iz charakter czlowieka odgrywa tak wielka role , eh , cos co ignorujemy, stawiajac na inteligencje, rozum, okazuje sie tak wazne:))) No , ale coz trzeba wiedziec czym jest ten charakter czlowieka, co sie za nim skrywa w pozostalych dymensjach, wtedy latwiej sie pozbyc falszywych wyobrazen o przereklamowanych  wartosciach intelektualnych..
Ostatnio zmieniony sob sty 23, 2016 11:14 am przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Niewyjaśnione zjawiska uchwycone na taśmie.

Post autor: Arek 1973 »

StrasznieCiekawe ,  fajny filmik ...... jeśli  chodzi   o ową syrenę to  jak  zobaczysz  oryginalny film który był  przedstawiony w studiu  o tematyce paranormalnej tam napisano  tak: (cytat kolegi)
""""A jak dalej nie wierzycie, to oglądnijcie końcową część napisów (praktycznie na końcu filmu), wyraźnie jest tam napisane, że część materiałów w tym programie jest fikcyjna... I wymieniono, które są rzeczywistymi nagraniami (jak się nie mylę, rzeczywistym nagraniem jest tylko jakiś zapis dźwiękowy sonaru, reszta fake)"""""
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Niewyjaśnione zjawiska uchwycone na taśmie.

Post autor: Zbyszek »

Szkoda ze ludzie jaja sobie robia. Mnie sie udaly 2 rzeczy paranormalne. raz wsadzilem rek eteryczna w sluchwke tel. i zaczal sie robic dzwiek jak u duchow, a innym razem zrobil mi ktos  fotke jak sie wychylilem , czy opuscilem  cialo fizyczne. O dziwo to fizyczne cialo dostalo glebszy cien od blysku niz u pozostalych osob stajacych w grupie. Cien byl nawet dziwnie ziarnisty. Spora byly roznica, latwo postrzegalna.  Fote skasowal Brus Moen i jej nie mam. pewnie przepadlo:(((.
 Nie ma jak uchwycic tych chwil, w ktorych sie cos dzieje duchowego, bo kto czeka az ktos wyjdzie duchem:(((. Stad pewnie tyle kombinuja fotoszopem i to pewnie w dobrej wierze. Moja crka jest od efektow specialnych na flmy, nie znalazla jakos jeszcze orginalnych nagran na faceboku:)))i, pokazujac mi zawsze co , jak sie w ktorym programie robi. 
Ostatnio zmieniony ndz sty 24, 2016 11:06 am przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Niewyjaśnione zjawiska uchwycone na taśmie.

Post autor: Andrzej 58 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Zbyszek" data-cid="123184" data-time="1453497327">
o widze , ze lecisz na nowej fali:
</blockquote>
Rzeczywiście Danusia leci na nowej fali , tylko jeszcze tego nie dostrzegła.Źródło Danusi to samo , ale treści wynikające - inne.Danusia pisze ,że ta teleportacja , to już niedługo.I to zgadza się z moimi wiadomościami.Danusiu szykuj składniki na tą imprezę , co to Ci kiedyś zapowiedziałem,.Po teleportacji trzeba coś zjeść w tym rzeczywistym nowym świecie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „NIEWYJAŚNIONE ZJAWISKA”