Mikro ufonauci na Czerniakowie - lata 70-te

Historyczne przypadki spotkań z obiektami UFO i ich pasażerami.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Mikro ufonauci na Czerniakowie - lata 70-te

Post autor: danut »

No tak, tak, 6 palców i Rh -  i już kosmici z aureolką. Słyszałam te teorie nie raz na forach i aż męczy to czytać te teorie spiskowe.
Miałam sąsiadów w dzieciństwie, też rodzina z tą przypadłością, rodziły się dzieci i zaraz robiono im operacje odcinając ten 6 palec niepotrzebny. Wspaniali, dobrzy ludzie, aż łezka się w oku kręci, bo w zeszłym roku potomek tej rodziny wrócił na swoje sioło, tak dawno temu opuszczone i sprzedane, z tak daleka przyjechał na starość, by chwileczkę pobyć w tym miejscu. Ale zaraz kosmici? - Dajcie spokój.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Mikro ufonauci na Czerniakowie - lata 70-te

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="danut" data-cid="123501" data-time="1461615122">
No tak, tak, 6 palców i Rh -  i już kosmici z aureolką. Słyszałam te teorie nie raz na forach i aż męczy to czytać te teorie spiskowe.
Miałam sąsiadów w dzieciństwie, też rodzina z tą przypadłością, rodziły się dzieci i zaraz robiono im operacje odcinając ten 6 palec niepotrzebny. Wspaniali, dobrzy ludzie, aż łezka się w oku kręci, bo w zeszłym roku potomek tej rodziny wrócił na swoje sioło, tak dawno temu opuszczone i sprzedane, z tak daleka przyjechał na starość, by chwileczkę pobyć w tym miejscu. Ale zaraz kosmici? - Dajcie spokój.
</blockquote>
Ja o sześciopalczastych niczego nie czytałam dlatego to mnie zainteresowało. A o "kosmitach" z rh - i aureolką to gdzie można przeczytać? :Silly:
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Mikro ufonauci na Czerniakowie - lata 70-te

Post autor: danut »

Ja już czytam od 2006 roku od Niebieskiego Anioła i mojej bytności na FN. Dlatego to się brzydnie już.
 
Azor - i super Ci przyszedł na myśl ten Emilcin :).
Ostatnio zmieniony pn kwie 25, 2016 8:35 pm przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Mikro ufonauci na Czerniakowie - lata 70-te

Post autor: Katarzyna_1 »

Przed chwilą chciałam coś znaleźć coś o tych "kosmitach z aureolą" ale nie ma w sieci. Znalazłam tylko obrazy m.in. to <a href="https://www.google.pl/search?q=kosmici+ ... AcJM%3A</a>
Nie wiadomo czyt "kosmit" czy "kosmitka" :Oh: ale chyba człowiek :)
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Mikro ufonauci na Czerniakowie - lata 70-te

Post autor: danut »

Ja tam nie wiem, ale skoro tak jak wyżej piszę od 2006 roku atakują mnie kobiety i tylko te które piszą o nietypowych swoich genach, o Rh minusie swoim, o świecącej głowie i przy tym łączą to z kosmitami, a pierwsza z nich przedstawiła się jako anioł i pierwszego dnia na tamtym forum mnie zaatakowała że ja jestem diabeł bo ona jest anioł :) to sumiennie zastanawiam się nad tym, czy te kosmitki krążą tak po tych forach i jest ich aż tyle, czy może rzeczywiście się powielają, bo są kosmitkami z aureolą?? :)


Ps. A kosmici w rodzaju męskim z wielkimi możliwościami też są na forach na tej samej zasadzie, ale o nich innym razem bo zmęczona jestem :) :)
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Mikro ufonauci na Czerniakowie - lata 70-te

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="danut" data-cid="123505" data-time="1461618849">
Ja tam nie wiem, ale skoro tak jak wyżej piszę od 2006 roku atakują mnie kobiety i tylko te które piszą o nietypowych swoich genach, o Rh minusie swoim, o świecącej głowie i przy tym łączą to z kosmitami, a pierwsza z nich przedstawiła się jako anioł i pierwszego dnia na tamtym forum mnie zaatakowała że ja jestem diabeł bo ona jest anioł :) to sumiennie zastanawiam się nad tym, czy te kosmitki krążą tak po tych forach i jest ich aż tyle, czy może rzeczywiście się powielają, bo są kosmitkami z aureolą?? :)
</blockquote>
To wyobraź sobie Danut, że w 2006 r. to ja nie miałam dostępu do internetu. Dopiero w drugiej połowie 2008 r. miałam do niego dostęp. Czyli nadal sugerujesz, że to ja Ciebie atakuję od lat? Zastanów się dziewczyno. Ty masz jakąś obsesję. Niedługo pewnie powiesz, że ja to prawa ręka twojego dotychczasowego ezo przyjaciela. Owszem czytam co piszesz na tamtym forum. Mam do tego prawo. Mam prawo się bronić przed twoją obsesją. Piszesz głupoty na podstawie snów, że ktoś ci szpilkę w głowę wkładał itd. Voodo itd..Pewnie to ja?  Kobiety cię atakują...? ciekawe dlaczego?  Może dlatego, że wszystkich pouczasz i wszystko wiesz najlepiej. Ja nie chcę cię atakować, ale nie pozwolę sobie abyś mnie mieszała do jakiegoś twoim zdaniem szemranego ezo towarzystwa, bo nie mam z nikim z nich wspólnego, o ile w ogóle takie atakujące cię osoby istnieją. Myślę, że ich nie ma. Wymyślasz sobie sama wrogów. 
Wychodzi na to, ze wszyscy są be, że nikt nie ma prawa do opisania swoich doświadczeń, bo wszyscy kłamią, tylko ty jedna mówisz prawdę i znasz prawdę. Twoja podejrzliwość i nieufność jest wręcz chorobliwa.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Mikro ufonauci na Czerniakowie - lata 70-te

Post autor: danut »

Nie, moja podejrzliwość ma solidne podstawy. A jeśli piszemy o chorobliwym zacietrzewieniu to przecież wystarczy poczytać to forum i ukażą się te osoby. 
 
Szemrane towarzystwo istnieje i chyba obiektywni obserwatorzy to też widzą, bo ja nie mam zwidów :).
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Mikro ufonauci na Czerniakowie - lata 70-te

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="danut" data-cid="123505" data-time="1461619103">
Ja tam nie wiem, ale skoro tak jak wyżej piszę od 2006 roku atakują mnie kobiety i tylko te które piszą o nietypowych swoich genach, o Rh minusie swoim, o świecącej głowie i przy tym łączą to z kosmitami, a pierwsza z nich przedstawiła się jako anioł i pierwszego dnia na tamtym forum mnie zaatakowała że ja jestem diabeł bo ona jest anioł :) to sumiennie zastanawiam się nad tym, czy te kosmitki krążą tak po tych forach i jest ich aż tyle, czy może rzeczywiście się powielają, bo są kosmitkami z aureolą?? :)


Ps. A kosmici w rodzaju męskim z wielkimi możliwościami też są na forach na tej samej zasadzie, ale o nich innym razem bo zmęczona jestem :) :)
</blockquote>
Dosyć często się posługujesz tym cytatem:
"Nie ma bowiem nic ukrytego, co by nie wyszło na jaw, ani nic tajemnego, co by się nie stało wiadome. 3 Dlatego wszystko, co powiedzieliście w mroku, w świetle będzie słyszane, a coście w izbie szeptali do ucha, głosić będą na dachach."
 
I masz rację. To prawdziwe prorocze słowa, które wypełniają się na naszych oczach ("diabelska" technologia m.in. internet)
Kiedyś pisałaś, że przeorganizowano FN i  usunięto Twoje posty. Nie prawda! Archiwum istnieje do dziś. I zadam sobie trudu aby sprawdzić o co chodziło z tym niebieski aniołem, o którego mnie posądzasz. Tak samo jak inne archiwum istnieje ponad 3000 postów :Oh:
<a href="http://zjawiskaparanormalne.pl/search.p ... rt=3350</a>
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Mikro ufonauci na Czerniakowie - lata 70-te

Post autor: danut »

Starsi pamiętają i wiedzą doskonale, ze nie ma strony funkcjonującej w 2006 r - 2010 FN, komentarzy na tamtej stronie, starego forum, które istniało tylko pół roku, bo wszystko to zmieniono na nowe, a niebieskiego anioła, no jakże mogłaś odnaleźć go i w późniejszych latach :).
 
I tak chciałam zapytać promujesz tu moje posty, czy o co Ci chodzi? :) Ja się ich nie wstydzę wcale,tylko że tu nie jest temat o tym. Ten temat dotyczy kosmitów i przedziwnych teorii z nimi związanych.Było już takich wiele i wiele sekt i organizacji ufologicznych, które podawały nawet daty kontaktów z nimi, na lotnisku w Warszawie miało wylądować UFO, czekano na odnowę ludzi i Ziemi w 2012 roku i spotkałam się z głoszeniem przeróżnych bzdur na ich temat- np. sekta Atrovis wpatrzona w Niebo i wciąż gdzieś pokątnie działająca., I mam na uwadze to kto to zapoczątkował. Niebiańskie Wrota skrajnie destrukcyjna sekta, wierząca fanatycznie, że za przechodzącą blisko Ziemi kometą oczekuje na nich pojazd kosmiczny przenoszący ich na "wyższy poziom"( 1997 rok), Zakon Świątyni Słońca z 1984 roku wierzący, że Ziemię nawiedzą straszliwe kataklizmy, a jej członkowie jako, że są "wybrani" bo ich reinkarnacja, trwająca od tysięcy lat, zakończy się "śmiercią ziemskiego więzienia" to dołączą do kosmicznych braci , którzy przyjadą po nich i przewiozą ich na Syriusza. Jak się to zakończyło? Wielu takich fanatyków popełniło dobrowolne samobójstwo, lub zostało zamordowanych, głównie we Francji i kanadyjskim Quebeku. 
Wszyscy się kontaktowali z innymi cywilizacjami, mieli wizje i wgląd do informacji, a główną wizję miał ich guru, któremu ufali  nawet bardziej niż sobie. Pewnie był kosmitą.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Mikro ufonauci na Czerniakowie - lata 70-te

Post autor: Katarzyna_1 »

A co Ty mi tu piszesz o sektach i ufologicznych. Znam to bo czytałam o tym dziadostwie, ale nigdy nie miałam z tym nic wspólnego. Nawet w żadne duchy nie wierzę czy pomocników duchowych. Chociaż jestem katoliczką, to nie wierzę nawet w objawienia maryjne. Czemu nie raz tutaj dałam wyraz. Ty natomiast wierzysz w jakiegoś ducha żołnierza co niby się Tobą niby opiekuje i przegania twoich wyimaginowanych wrogów.. Bzdura gdyby taki dobry duch istniał to nie pozwolił by ci mnie oczerniać i posądzać o jakieś podszywanie się, używanie nicków sikorek, zjaw, zemstw itd. bo to jest nie prawda! Ja nigdy nie kontaktowałam się z jakimiś innymi bytami czy cywilizacjami, po prostu przedstawiłam swoje doświadczenia opisane w widmowym lunaparku i uzupełniałam później w innych tematach. Tak głowa mi raz świeciła, a może i więcej tylko raz to zauważyłam budząc się przed lustrem w nocy. Jednak nigdy nie przyszło mi do głowy aby uważać się za jakąś kosmitkę MB czy ciało astralne. Co to było do dziś nie wiem. Sen na jawie? Hologram? Eksperymenty? hgw.
 
"I tak chciałam zapytać promujesz tu moje posty, czy o co Ci chodzi? :) Ja się ich nie wstydzę wcale,tylko że tu nie jest temat o tym."
Nie chodzi mi promocję Twoich postów, tylko o te prorocze słowa, które się spełniają obecnie w dobie rozwiniętej techniki i internetu. Powtórzę; "Nie ma bowiem nic ukrytego, co by nie wyszło na jaw, ani nic tajemnego, co by się nie stało wiadome. 3 Dlatego wszystko, co powiedzieliście w mroku, w świetle będzie słyszane, a coście w izbie szeptali do ucha, głosić będą na dachach."
Wiem, że dobrze znasz Biblię i często interpretujesz zapisane tam słowa, więc zastanów się kto lub co to nawet  szeptanie w izbie będzie głosić na dachach?
Z internetu nic nie ginie nawet jeśli administrator wykasuje to i tak w sieci pozostaje i można to odtworzyć dlatego wszystko co powiedzieliście w mroku w świetle (komputera?) będzie słyszane.
Tak więc przestań mnie posądzać o jakieś podszywanie się, sekciarstwo i wiele innych obelg. Powinnaś się wstydzić.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
ODPOWIEDZ

Wróć do „HISTORIA SPOTKAŃ Z UFO”