Mikro ufonauci na Czerniakowie - lata 70-te

Historyczne przypadki spotkań z obiektami UFO i ich pasażerami.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Mikro ufonauci na Czerniakowie - lata 70-te

Post autor: danut »

Zapomniałaś o kropce i o wszystkim tym co piszecie z Andrzejem tu na tej stronie od lat,też nie zginęło :). I w okół Andrzejowych wpisów tu nawet toczy się dyskusja, nie trzeba szukać daleko. Jakie połączenie z sektami ufologicznymi - w tych głoszonych tu teoriach je widzę wyraźnie, widzę do nich podobieństwo. I cały czas o ducha żołnierza Wam chodzi, bo w oparciu o moje relacje chcielibyście je przekształcić i z niego zrobić kosmitę, lub innego Enki, albo najlepiej nojlarza w Waszym urojonym projekcie, bo pewnie przyleciał w tym UFO, w którym jak azor pisze nawet nie zmieściłby się człowiek, ale Wy przecież wiecie lepiej i o to ten spór tu  i gdzie indziej trwa od lat, i to ja na to nie pozwolę.
Ostatnio zmieniony wt kwie 26, 2016 11:48 am przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Mikro ufonauci na Czerniakowie - lata 70-te

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="danut" data-cid="123512" data-time="1461668496">
Zapomniałaś o kropce i o wszystkim tym co piszecie z Andrzejem tu na tej stronie od lat,też nie zginęło :). I w okół Andrzejowych wpisów tu nawet toczy się dyskusja, nie trzeba szukać daleko. Jakie połączenie z sektami ufologicznymi - w tych głoszonych tu teoriach je widzę wyraźnie, widzę do nich podobieństwo.
</blockquote>
Kropka jak widać mądrzejsza ode mnie bo przestała z Tobą dyskutować. Andrzej jak każdy ma prawo do swoich teorii. Też miał dziwne doświadczenia. Tak..... Twoje prawdziwe a jego to sekciarskie i zmyślone. Twoje teorie o światach równoległych i duchach i też można by to podciągnąć pod sekciarstwo. Tym  bardziej, że już chyba 4 lub 5 forum obleciałaś ze swoimi teoriami. Różnica między Tobą i Andrzejem polega również na tym, że on nikogo z piszących o nic nie posądza o kłamstwa i manipulacje.
A z Andrzejem to mam prawo pisać o czym chcę. Czy ja tobie zabraniam dyskusji o światach równoległych? A gadaj sobie do woli tylko zostaw w spokoju osoby, które kiedyś i dziś są Ci życzliwe pomimo wszystko.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Mikro ufonauci na Czerniakowie - lata 70-te

Post autor: Andrzej 58 »

Nie kłóćcie się dziewczyny.Zagadka ufo i tzw kosmitów już jest rozwiązana .Arek ma rację ,że tzw ufologia przycupła i są ku temu powody.Przemek podzielił się z nami wiedzą o obserwacji mikrokosmitów i to jest do rozpatrywania , czy te mikrostworki to prawda a może iluzja poprzez oddziaływanie na postrzeganie.Ja też byłem poddawany iluzjom , ale przebieg jednoznacznie wskazywał ,że to była kolejna lekcja poglądowa o co chodzi.Ty Danusiu z takich zdarzeń wyciągnęłaś wnioski o innych istniejących rzeczywistościach.Piszesz ,że anioły i diabły mają tu jakieś znaczenie.Mnie też przekonywano ,że jestem aniołem.Na ten numer nie dałem się nabrać.Diabłem też nie jestem a moje Rh jest takie samo jak większości ludzi.Doskonale wiesz ,że jest między nami tu w tym gronie związek .Nie możesz zaakceptować tego faktu.Dlaczego?- ponieważ to czym się dzielimy tu nie odpowiada wnioskom z Twoich doświadczeń.Powiem Ci ,że znalazł się Twój Danusiu związek z tym terenem , który opisałem pod kątem historii.Nie wszystko opisałem ponieważ pewne informacje są związane z określonymi osobami i informacje są przesyłane mailowo.Takich nie wolno używać publicznie .Ostatnio pojawił się wątek genetyczny.Czy mogę opisywać indukcję Kasi związaną z osobą Krystyny Krasowskiej.Pewnie ta kobieta nawet nie wie ,że o niej piszemy.Czy mogę pisać o Teresie , która podzieliła się ze mną swoimi indukcjami i poszedłem szukać we wskazanym przez nią miejscu.Długo zastanawiałem się jaki związek z całością mają te wskazówki.Przeanalizowałem wszystkie dostępne zdjęcia archiwalne Poniatowa i bingo.Tam było kiedyś mauzoleum i też zostało zlikwidowane Dlaczego???.Ze zdjęć wynika ,że zostało zlikwidowane w tym samym czasie co pałac.No ale  po 1914 roku zmarli jeszcze dwaj Czettrize.Pochowano ich w takim wielgachnym grobowcu.Oni też mieli nie być rozpoznani.Zrobiłem zdjęcia tablicy ( ktoś zasmarował tablice farbą ,że niby wandale i z bliska widać ,że to nie było raz).Dlaczego??? Historia Poniatowa i Książa są ze sobą powiązane .Opisywałem kiedyś sprawę dwunastu ciał dziwnych więźniów, których Rosjanie znaleźli na dziedzińcu.Po kilkukrotnym pochówku ich ciała zniknęły.Dlaczego???.Rozwiązanie nasunęło się samo przy okazji oglądania filmu o odnalezieniu jeszcze jednego rodzaju człowieka oprócz Cromagnon i Neandertalczyka.Człowiek denisowski oczywiście nie był kosmitą , ale metoda pozwalająca odnaleźć ten rodzaj ludzi mogła by znaleźć tych poszukiwanych ufoludków .Chodzi o DNA wyodrębnione z malutkiego kawałeczka kości i zęba.Ono się różni od znanych nam ludzi historycznych.I teraz ukazły się freski (prymitywne ) w kościele , o których piszemy z Arkiem.Jak byk widać na jednym z nich nola.w stożek światła.Są relacje dotyczące terenu naprzeciwko kościoła.Jest znikający zamek mimo ,że został rozbudowany według projektu architekta o nazwisku Knoblauch (Czosnek).Sprawę z czosnkiem opisaliśmy z Kropką dawno temu.Nagle to wszystko miało zniknąć .Szukajcie nas tam , gdzie my chcemy pewnie mówią ufoludki .Szukajcie zielonych ludzików i krasnali.Wielu z was ma takie wklepane do pamięci sztuczne fałszywe zdarzenia.No i teraz okazuje się ,że defekty DNA co jakiś czas się ujawniają .Ciekawe ,że dotyczy to potomków osób związanych z historią.Kasia zna Siolę , który wielokrotnie przekazywał informacje ,że szczęka opada z wrażenia.On wskazywał na bitwę pod Legnicą i syna Henryka Brodatego  Henryka Pobożnego.Syn Jagiełły  Warneńczyk też miał polidaktylię.Oprócz tego efektu pojawia się efekt brązowych skaz skóry.Na to Kasi zwrócono uwagę.Takie skazy miałem również ja i jedna z osób związanych z Poniatowem (nie ujawnię tej osoby bo to prywatna wiadomość.Jak zajrzeć do manuskryptu Wojnicza , to największa rozkładówka zawiera schemat usuwania czegoś z komórki i zastępowanie czymś innym.Wskazany min w czterowierszach kodeks Vindobonensis również zawiera rysunek tworzenia małego człowieka z głowy jakiegoś olbrzyma.I tu rodzi się pytanie , czy obarczenie pewnych ludzi skazami typowymi dla androgynów jest równoznaczne z byciem nolarzem?.Czy to jest próba zrzucenia odpowiedzialności za system niewolniczy na przeciwników nolarzy.Czy bezpodstawne rzucanie oskarżeń przez "przyjaciela "Danusi o sekciarstwo" wzięło się z faktów?Czy atakowanie Kropki za to ,że nie przyłączyła się do Chóru oskarżycieli to przypadek?.Czy kierowanie pod moim adresem gróźb przez obcego 42 to przypadek.Danusi to pasowało , bo ktoś pisał tak samo jak ja i prawdopodobnie obrabiał mi cztery litery wiedząc że mam wskazanie do dbałości o nią.Danusia - nikt się przed Tobą nie ma zamiaru ukrywać to co przeszkadza poznać się chociaż przez kontakt mailowy.Wolisz dalej tkwić pod wpływem "przyjaciela "mimo ,że prawdopodobnie już wiesz co to za ptica?Ja też wiem z kim mam do czynienia , bo złapałem go na tym ,że wie to czego nie powinien wiedzieć.Teraz obrabia kolejną uczestniczkę fora , gdzie Cię zaciągnął.Tylko czy to jest ten sam "przyjaciel" a może zestrachany handlarz nieruchomości ,że mu interes padnie jak nie będzie robił tego , co Twój "przyjaciel "mu każe.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Mikro ufonauci na Czerniakowie - lata 70-te

Post autor: danut »

Moje wnioski, historia, ani ja nie mam nic z Wami wspólnego, ni z przytaczanym przez Ciebie i dobrze że chociaż w cudzysłowiu "przyjacielem". To Wy między sobą się żrecie chociaż piszecie te same "teorie" i w to samo wierzycie. Jesteście zawzięci w tym swoim przekonywaniu, choć żadne z Was logicznie nie potrafi nikogo przekonać. Mogłabym udowodnić co piszecie w jednym czasie tu wy i on z urobioną użytkowniczką na innym forum - i jest to identyczne i oparte o te same metody, no może tylko jakiś szczegół Was dzieli i stąd to jątrzenie i pomiędzy Wami spory. Nie mam z tym nic wspólnego i ja urobić się nie dam, ani nikomu na to i wcześniej nie pozwoliłam.
 
Jedynie - Brązowe znamiona mają jakieś znaczenie dla ludzi, było o nich i w dawnych mitach wspominane i otrzymałam tę informację od żołnierza na ławce, ale nie wiem jakie i z czym ma być związane, mówił tylko tyle, ze są ważnym szczegółem..
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Mikro ufonauci na Czerniakowie - lata 70-te

Post autor: Katarzyna_1 »

To bardzo proste do wyjaśnienia. Ta N. dała dzisiaj tytuł swojemu postowi DNA RH+RH-. Oczywiste  jest, że to po przeczytaniu przez nią tutejszych postów. Niby taki z Ciebie  "Lis" a w maliny dajesz się dalej wkręcać. Ooooo
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Mikro ufonauci na Czerniakowie - lata 70-te

Post autor: Andrzej 58 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="danut" data-cid="123515" data-time="1461676018">
 
 
Jedynie - Brązowe znamiona mają jakieś znaczenie dla ludzi, było o nich i w dawnych mitach wspominane i otrzymałam tę informację od żołnierza na ławce, ale nie wiem jakie i z czym ma być związane, mówił tylko tyle, ze są ważnym szczegółem..
</blockquote>
No i widzisz Danusiu ,że masz z nami wiele wspólnego.Dlaczego nie znalazło się to w Twoich wcześniejszych relacjach.Wiedz ,że jeszcze wielu rzeczy nie wiesz co się koło Ciebie działo.Z czym wiążą się te znamiona , to napisałem powyżej.Związane to jest z oznakowaniem opozycji do twórców tego świata iluzji duchowo innowymiarowej. Nawiązuje do starotestamentowych początków religii wspólnego pnia.Walkę prowadzili już faraonowie XVIII dynastii z tym kłamstwem.Oni też mieli te brązowe plamy na ciałach o czym świadczą ich mumie.No ale historię trzeba było podrasować pod potrzeby tych nolarzy , bo duchy , rozmowy z bogiem itd itp.To kłamstwo funkcjonuje do dziś .Kto dziś pomyśli ,że faraon walczył z siłami zła a przedstawione to jest na odwrót?.Znów fałszowanie historii.Ale spokojnie Danusiu.Już niedługo pojawi się "Słoń i Krokodyl" , to wtedy pogadamy z tymi twoimi chłopakami .Puki co to trzymam się tego ,że na powszechnym widoku mogę zdemaskować jednego i obarczyć go całą winą.Inni mają szansę uratować swoje dupska .Muszą jednak pamiętać ,że cierpliwość ma swoje granice.Co mają zrobić to już wiadomo.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Mikro ufonauci na Czerniakowie - lata 70-te

Post autor: danut »

"Dlaczego nie znalazło się to w Twoich wcześniejszych relacjach."- Pisałam o tym nawet we wklejonym linku z tysiącami postów powinien być taki temat o znamionach, w którym się udzielałam..
Ostatnio zmieniony wt kwie 26, 2016 1:51 pm przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Mikro ufonauci na Czerniakowie - lata 70-te

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="danut" data-cid="123518" data-time="1461678666">
"Dlaczego nie znalazło się to w Twoich wcześniejszych relacjach."- Pisałam o tym nawet we wklejonym linku z tysiącami postów powinien być taki temat o znamionach, w którym się udzielałam..
</blockquote>
Ja sobie nie przypominam. Mam złą pamięć? Owszem na privie było gadane.Pozostaje pytanie skąd wiesz o tych znamionach?
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Mikro ufonauci na Czerniakowie - lata 70-te

Post autor: danut »

:) Nie muszę zdradzać kto je ma i gdzie :kekeke: Dlatego rozpatrywałam to w jednym temacie na innym forum, ale wniosków na ten temat nadal jakichś konkretnych nie posiadam. Ze starych babcinych poglądów to powstawały one przez strach w ciąży, przez wystraszenie czymś matki mającej urodzić dziecko w tym samym miejscu gdzie ona się dotknie.
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Mikro ufonauci na Czerniakowie - lata 70-te

Post autor: Andrzej 58 »

Ja miałem siedem dużych plam (czerniak).Domyślam się ,że jest między nami ktoś , kto ma takie coś na nodze i czole.Napisałaś Danusiu ,że byłaś ukłuta w głowę.Ja byłem ukłuty w szyję.Dziś mam szyję z dziurą po prawej stronie.Na swoim przykładzie mogę stwierdzić ,że rak jest uleczalny , tylko dlaczego ta wiedza nie jest dostępna ogółowi.Wiem ,że to nie żaden cud a ludzie w białych kitlach.
ODPOWIEDZ

Wróć do „HISTORIA SPOTKAŃ Z UFO”