Krótki dźwięk pisku nie głośny którego nie ma, a jest w głowie.

Listy forumowiczów i czytelników. Podziel się swoim niezwykłym przeżyciem!
KoFi
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: pn maja 02, 2016 11:29 am

Re: Krótki dźwięk pisku nie głośny którego nie ma, a jest w głowie.

Post autor: KoFi »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Ronin" data-cid="123680" data-time="1464222093">
Spokojnie, bez nerw...  Skoro piszesz tu, że pewnych rzeczy nigdy nam tu nie "powiesz" to jak możesz oczekiwać rzeczowej analizy... ? A ja się nie "naigrywam", ja jestem rzeczowy i to bardzo, a jak szukasz poklasku dla głupot to tak jak napisałem TVN... Tutaj rozmawiamy rzeczowo... Jakieś pytania ?
</blockquote>
 
Od kogo rzeczową analizę - tu na forum ? Według niektórych z forum to pewnie w TVN'nie bym ją uzyskał... łał...
Dla mnie tvn to zdrajcy i folksdojcze - pójście do tego typu ludzi to jest niczym wejście do gniazda szerszeni - sceptycy i idioci by człowieka zniszczyli do cna - całe życie by człowiekowi zmarnowali i tak jak Jan Wolski mówił i Leszek Chaciński - gdyby wiedzieli co to będzie już po tym jak powiedzą to w  życiu by tego nie powiedzieli bo szkoda nerwów na nie doinformowanych idiotów (zresztą w takich sprawach nie tylko o doinformowanie chodzi...), a ja mam swój rozum i wiem co mam zrobić a czego nie muszę i czego nie chcę a czego nie wolno przekazać i to jest moja przewaga nad wieloma aczkolwiek nie wszystkimi z czego się cieszę :)
To co tu na tym forum napisałem nie tylko i w tym poście jest dla ludzi którzy mają podobnie a szukają odpowiedzi - ja tej odpowiedzi tu nie oczekuję i nawet na nią nie liczę - może kiedyś się tego dowiem a prawdopodobne jest wielce że z czasem będzie wszystko wiadome po co? dlaczego? gdzie? było...
Ronin
Zaangażowany Infranin
Posty: 349
Rejestracja: pt mar 15, 2013 2:53 pm
Kontakt:

Re: Krótki dźwięk pisku nie głośny którego nie ma, a jest w głowie.

Post autor: Ronin »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="KoFi" data-cid="123723" data-time="1464623018">
 
Od kogo rzeczową analizę - tu na forum ? Według niektórych z forum to pewnie w TVN'nie bym ją uzyskał... łał...
Dla mnie tvn to zdrajcy i folksdojcze - pójście do tego typu ludzi to jest niczym wejście do gniazda szerszeni - sceptycy i idioci by człowieka zniszczyli do cna - całe życie by człowiekowi zmarnowali i tak jak Jan Wolski mówił i Leszek Chaciński - gdyby wiedzieli co to będzie już po tym jak powiedzą to w  życiu by tego nie powiedzieli bo szkoda nerwów na nie doinformowanych idiotów (zresztą w takich sprawach nie tylko o doinformowanie chodzi...), a ja mam swój rozum i wiem co mam zrobić a czego nie muszę i czego nie chcę a czego nie wolno przekazać i to jest moja przewaga nad wieloma aczkolwiek nie wszystkimi z czego się cieszę :)
To co tu na tym forum napisałem nie tylko i w tym poście jest dla ludzi którzy mają podobnie a szukają odpowiedzi - ja tej odpowiedzi tu nie oczekuję i nawet na nią nie liczę - może kiedyś się tego dowiem a prawdopodobne jest wielce że z czasem będzie wszystko wiadome po co? dlaczego? gdzie? było...
</blockquote>
A jeśli tak to spoko masz rację... Ja też kiedyś komuś coś, bo przekaz taki był, ale później ten przekaz się zmienił i ja temu komuś już nic, ale co ja tu będę pisał, przecież wiesz...
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE I HISTORIE CZYTELNIKÓW”