2016.04.20 Nagrałem prawdziwy statek kosmiczny UFO NOL !

Relacje, zdjęcia i doniesienia z kraju.
KoFi
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: pn maja 02, 2016 11:29 am

2016.04.20 Nagrałem prawdziwy statek kosmiczny UFO NOL !

Post autor: KoFi »

Witam
Dzień 19 i 20 kwietnia traktuje bardzo serio jeśli chodzi o przybyszy z kosmosu i region w którym mieszkam.
Po prostu widziałem ich rok wcześniej i wiem co widziałem dlatego postanowiłem pilnować nieba w tych dniach. Rok wcześniej widziałem orb a w tym roku ufo. (Czas by się zgadzał wtedy i byłby to pełny równy rok między orbem a ufo a czasowo podobnie - orba nie jestem w stanie okreslić ale było to po południu.W tym roku luty miał o 1 dzień więcej więc dlatego nie 19 kwiecień a 20 kwiecień).
Widziałem już ogólnie w przeciągu 2 lat kilka różnych konkretów i nie żadne tam ptaki/owady/lampiony\samoloty tylko to co trzeba i to co wiele by ludzi chciało zobaczyć na żywo oczyma na dworze nie w monitorze czy na zdjęciach.
UFO nagrało się na kamerę JVC HD z okna mojego pokoju, a kamera była skierowana dość mocno w górę bo w taki sposób rok wcześniej nagrałem ufo orb z niesamowitym zachowaniem potwierdzającym że to była technologia jakiej nie mamy.Teraz się waham czy zamieścić film czy nie bo nie chce czytać że to to to tamto to sramto że fake itd. dosyć mam też  wyśmiewaczy/sceptyków, zwyczajnie mnie to irytuje, te pierniczenie sceptyków i wyśmiewanie przybyszy którzy istnieją i z pewnością są bardzo mądrzy skoro mają takie bezgłośne latające szybkie cudeńka (choć myślę że żadne rzeczy nie są cudeńkami a prawdziwa obustronna miłość i przyjaźń). Właściwie to dziękuje "IM" bardzo że mnie posłuchali i zrobili to o co prosiłem myślami i to już nie pierwszy raz hmmm...)
UFO znalazłem dopiero przedwczoraj na filmie bo dopiero zabrałem się za przeglądanie (wiadomo jak się nagrywa cały dzień to sporo czasu trwa przeglądanie materiału.)
Jak tylko zobaczyłem ten statek to od razu mi w głowie przeszedł obrazek ze strony innemedium.pl - jakiś rok temu czy ile widziałem takie ufo dziwne tam o tym kształcie.
Nie chce mi się szukać tamtego posta - znalazłem zdjęcie tego w google grafika:
<a href="https://www.metabunk.org/sk/20151111-11 ... vmr.jpg</a>
<a href="https://www.metabunk.org/sk/20151111-11 ... c5z.jpg</a>
 
Moje nagranie - przycięte do 200mb, bo plik ma 4GB.
<a href="http://www.mediafire.com/download/26ta3 ... er4.MBT</a>

 
Format pliku video mbt bo tak robi program do przycinana od kamery JVC - żadnym innym programem nie dało rady wyciąć tego fragmentu filmu z pliku. Jak ktoś chce oryginalny nie naruszony plik z kamery to jest do wglądu - nie będę go kasował. Aha plik chodzi normalnie w classic media playerze z nowymi codeckami k-lite codec pack. Jak ktoś nie ma to tu jest zbiór kodeków i z playerem. <a href="http://www.codecguide.com">http://www.codecguide.com</a>
 
Zaznaczam że nie ma tu żadnej manipulacji - nagranie prawdziwe i nie jest to żaden ptak.
 
 
 
KoFi
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: pn maja 02, 2016 11:29 am

Re: 2016.04.20 Nagrałem prawdziwy statek kosmiczny UFO NOL !

Post autor: KoFi »

2 minuty po napisaniu tego posta miałem 5 sekundowy cichy pisk niby w prawym uchu ale fizycznie tego dźwięku nie było.
aha i zdarzyło się jeszcze coś dziwnego i to bardzo: plik 4gb nazywa się orginalne 0005.mts i z tego dnia mam kilka takich plików ponumerowanych od 0001 do 0012 itd. Co dziwne to to że jak robiłem kopie na kartę pamięci inną to plik ten w kompie zmienił sobie sam atrybuty tylko ten jeden 0005 gdzie jest statek na tylko do odczytu/systemowy i ukryty ! Mam w windowsie ustawione żeby zawsze pokazywało pliki ukryte i systemowe więc ten plik zwyczajnie przyblakł tak jak się używa opcji wytnij i wklej z różnymi plikami. (a nic takiego z atrybutami nie robiłem tylko kopiuj -> wklej i to wszystko zanim wziąłem się za wycinanie skrawka 200mb z 4gb pliku.) Dziwne !
Azakiel
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: ndz maja 04, 2014 1:45 pm

Re: 2016.04.20 Nagrałem prawdziwy statek kosmiczny UFO NOL !

Post autor: Azakiel »

Jeśli naprawdę nie sfabrykowałeś tego (w dzisiejszych czasach to proste) to sprawa jest zastanawiające ale nie wykluczone jest też jakieś błahe wyjaśnienie. Widać że obiekt porusza się płynnie w linii w miarę prostej (przypomina szybującego ptaka ale zbyt długo leci w prostej linii jednostajnym tempem). Przychodzi mi do głowy samolot ale raczej model zdalnie sterowany (dron ?) niż taki w naturalnej skali. Ciężko powiedzieć czy obiekt wydawał jakiś konkretny dzwięk (na nagraniu go nie ma), jakość filmiku jest względnie dobra ale sam obiekt niewiele miejsca zajmuje w kadrze bo albo jest mały i jest nisko albo jest wysoko na niebie. Przez to że obiekt jest dosyc niewyraźny (kształtem przypomina ptaka) ciężko poddać go jakiejś dokładniejszej analizie.
 
edit.
 
Pooglądałem sobie ten filmik parenascie razy i to może być mimo wszystko ptak który szybuje w dół (opadając co na filmie wygląda jakby leciał cały czas na jednej wysokosci).
hordagoga78
Infrzak
Posty: 53
Rejestracja: pn cze 16, 2014 8:34 am

Re: 2016.04.20 Nagrałem prawdziwy statek kosmiczny UFO NOL !

Post autor: hordagoga78 »

Film: moim zdaniem jest to jakis ptak drapiezny, ktory szybuje niesiony pradem powietrznym. Niestety, jakosc nie jest najlepsza, aby stwierdzic jednoznacznie, ze jest to "cos" innego anizeli zywe stworzenie.
Co do zdjecia, to jest ono zaskakujaco ostre - tutaj juz oddalbym pole do popisu komus, kto zna temat ufo bardzo dokladnie i wie jakie ksztalty pojazdy latajace czlowiek widywal...
KoFi
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: pn maja 02, 2016 11:29 am

Re: 2016.04.20 Nagrałem prawdziwy statek kosmiczny UFO NOL !

Post autor: KoFi »

Przekopiuję tu to co napisałem do ludzi którzy zajmują się analizami materiałów z UFO/NOL.
 
Mam naprawdę wiele godzin przeglądania nagranych przeze mnie filmów całodniowych - nie nagrywam cały czas tylko wtedy kiedy robię coś zupełnie innego a nagle mi do głowy przychodzi myśl z obiektem pozaziemskim (urywek obrazka nieba setna sekundy obrazka takiego w głowie - niemalże mam 90% pewność że coś ważnego się nagra. Nie może zdradzić więcej...) Jak zaczynałem tak nagrywać filmy to miałem problem z przeglądaniem i sprawdzaniem bo 2 dni to 48 godzin oglądania - pierwsze przeglądanie było takie że ctrl & up i szybsze przeglądanie ale to też trwało więc klikałem co 2 sekundy w przód (to też trwało i szkoda było czasu i napitalania w klawiaturę itd.) Ogólnie na takim procesie przeglądania to spędziłem parę dni ale nabrałem wprawy dzięki temu co jest co i co jak się zachowuje na niebie (ptaki/samoloty/latawce/owady/latawce/droniki/zabawki/balony i nie wiem co jeszcze :) tak więc te przeglądanie nie poszło na marne. Teraz przerabiam oryginalny material 4gb ma 1 plik z kamery z 30FPS na przyspieszony 240FPS konwertowane wszystkie klatki na 60 FP/1S dzięki temu mam płynny przyspieszony film 45 minutowy oglądnięty dużo szybciej jakieś 4 minuty i na takiej prędkości jestem w stanie już wyłapać co jest co i nawet nie zawracam sobie dupy ptakami/owadami. (oglądam w nocy przy zgaszonym świetle żeby wzrok był skupiony tylko na ekranie, przy pełnym skupieniu i nie myślę wtedy o czymś innym tylko zwyczajnie oglądam tak jakby z pewnością że może być to po co włączyłem tą kamerę tego dnia przez migawkę myślową.) Natomiast nie mam doświadczenia z twoimi sposobami VLC i Magic Eye i nie mam też telewizora z 3D : ( Jeśli nie jest to problem to proszę o poeksperymentowanie. (kamera stała na statywie na parapecie akurat w środku mieszkania nie na zewnątrz bo zwyczajnie się boję że jakiś wariat osiedlowy mi ją czymś zrzuci i zabierze. Następne wystawienie kamery będzie na mocne magnesy neodymowe na zewnątrz ale to dopiero jak przyjdzie migawka myślowa i ta specyficzna pewność tego. A kiedy to nastąpi to nie mam pojęcia - często nie jest. A jak jest to prawie pewniak - miałem tak już kilka razy w życiu - nie tylko z UFO obiektami.) Bonus: niby nic a od 13 kwietnia bawię się aparatem IR. Robię kupę zdjęć byle jakich, byle stabilnie i nie rozmazane żeby sobie oglądnąć jak co wygląda w podczerwieni, a później jak nic ciekawego to kasacja i tyle. Jestem na działce zrobiłem ze 20 zdjęć ładnych, po godzinie zaczyna padać deszcz i z daleka widzę fest czarna chmura idzie aż ciemno - długo nie myślałem - złapałem aparat i wyciągnąłem rękę do góry bo tam płot i roślinny wysokie były i nawet nie patrzałem jak tam układa się to zdjęcie specjalnie w kadrze, chciałem tylko chmurę cyknąć ciemną w podczerwieni, wzrokiem normalnie tam patrzałem na tą chmurę i nic kompletnie tam nie było - a jednak było... Jak pokazałem mamie to ona mówi że to wiatraki, a ja mówię nie ma mowy bo wiatraki nie są w tej lini prostej i że z działki ich nie widać za cholerę, zresztą wiatraki nie są tak wysokie a i wykonałem kilka dni później dla spokoju normalnym aparatem zdjęcie i ir też i w ogóle tam nie ma wiatraków i nie było już punktów. <a href="http://tinyurl.com/zk3pkdq">http://tiny ... zk3pkdq</a> Po prostu zaczyna mnie to wszystko coraz mniej dziwić i nawet ciekawić - zaczynam to wszystko traktować jak coś co jest NORMĄ ale tylko dla otwartych mądrych myślących samodzielnie umysłów. A dlaczego by akurat nie ? Przy tak wielkim nie wyobrażalnie wręcz wszechświecie... To absurdalne i okropnie smutne by było jeśli by tam ich nie było... <a href="https://www.youtube.com/watch?v=hCMmNTf ... f0rZA</a>
Adamiec
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: śr maja 11, 2016 8:58 pm

Re: 2016.04.20 Nagrałem prawdziwy statek kosmiczny UFO NOL !

Post autor: Adamiec »

Za nic nie mogę otworzyć tego pliku. Nie moża by go wrzucić na youtube? Zdobyłby też więcej odbiorców.
hordagoga78
Infrzak
Posty: 53
Rejestracja: pn cze 16, 2014 8:34 am

Re: 2016.04.20 Nagrałem prawdziwy statek kosmiczny UFO NOL !

Post autor: hordagoga78 »

Co jest takiego na zdjeciu czego ja nie widze?
Wydaje sie, ze wszystko jest w porzadku...
KoFi
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: pn maja 02, 2016 11:29 am

Re: 2016.04.20 Nagrałem prawdziwy statek kosmiczny UFO NOL !

Post autor: KoFi »

Jakiej ty przeglądarki używasz że nie widzisz co jest w chmurach ? Jeśli masz jakieś windowsowski badziew to się nie dziw że źle dekoduje ci JPEGi. Poprawnie dekoduje np. program ACDSEE w wersji 18 a w obecnej chwili używam najnowszej 19ki i żadna inna przeglądarka nie pokazuje tak dobrze zdjęć jeśli chodzi o systemy windows.
 
 
A wracając do nagranego obiektu UFO to stwierdzam iż obiekt nie przypomina nawet ptaka bo:
1. Skrzydła wywinięte nie w tą stronę którą leci - ptaki mają na końcach skrzydeł wywinięte ku tyłowi a nie przodowi.
2. Nie ma głowy na środku jak wszystkie ptaki
3. Nie ma ogona jak wszystkie ptaki
4. Nie macha skrzydłami na bardzo długim odcinku.
5. Jest to obiekt duży, bo znam optykę kamery.
6. Dziesiątki godzin spędziłem na przeglądaniu materiału z tej kamery i wiem jak wyglądają ptaki.
7. Leci jak od linijki - żaden ptak praktycznie tak nie lata na tak długim odcinku, i leci równym tempem mimo mocnego wiatru idącego od morza czyli od prawej jego strony.
8. Pokaż mi ptaka na filmie który tak wygląda ze skrzydłami wywiniętymi ku przodowi bez głowy i ogona który leci z bocznym wiatrem w lini prostej bez machania skrzydłami...
9. Liczyłem na to że utrwalę statek przez pewność którą nie będę wam wyjaśniał bo napisałem u góry. Myślę że to nie ja myślę czasami kiedy występuje ta pewność bo jest to zbyt pewne przez to że to staje się. Dodam jeszcze każdemu z was pytanie kiedy zadałem sobie je bardzo dawno temu: Skąd się bierze myśl ? Dlaczego akurat to o czym pomyślałem akurat jest tym o czym właśnie myślę a nie bilionami innych myśli jakie mogły zaistnieć w mojej głowie właśnie w tej chwili - co o tym zadecydowało i dlaczego akurat rybka a nie słoń ?
Ostatnio zmieniony ndz maja 15, 2016 8:40 am przez KoFi, łącznie zmieniany 1 raz.
Ronin
Zaangażowany Infranin
Posty: 349
Rejestracja: pt mar 15, 2013 2:53 pm
Kontakt:

Re: 2016.04.20 Nagrałem prawdziwy statek kosmiczny UFO NOL !

Post autor: Ronin »

Zdjęcia to "fejk", a linki do filmu to darmowa reklama, gratuluję pomysłu...
carcharodon
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: sob maja 21, 2016 11:17 pm

Re: 2016.04.20 Nagrałem prawdziwy statek kosmiczny UFO NOL !

Post autor: carcharodon »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="KoFi" data-cid="123641" data-time="1463301323">
Jakiej ty przeglądarki używasz że nie widzisz co jest w chmurach ? Jeśli masz jakieś windowsowski badziew to się nie dziw że źle dekoduje ci JPEGi. Poprawnie dekoduje np. program ACDSEE w wersji 18 a w obecnej chwili używam najnowszej 19ki i żadna inna przeglądarka nie pokazuje tak dobrze zdjęć jeśli chodzi o systemy windows.
 
 
A wracając do nagranego obiektu UFO to stwierdzam iż obiekt nie przypomina nawet ptaka bo:
1. Skrzydła wywinięte nie w tą stronę którą leci - ptaki mają na końcach skrzydeł wywinięte ku tyłowi a nie przodowi.
2. Nie ma głowy na środku jak wszystkie ptaki
3. Nie ma ogona jak wszystkie ptaki
4. Nie macha skrzydłami na bardzo długim odcinku.
5. Jest to obiekt duży, bo znam optykę kamery.
6. Dziesiątki godzin spędziłem na przeglądaniu materiału z tej kamery i wiem jak wyglądają ptaki.
7. Leci jak od linijki - żaden ptak praktycznie tak nie lata na tak długim odcinku, i leci równym tempem mimo mocnego wiatru idącego od morza czyli od prawej jego strony.
8. Pokaż mi ptaka na filmie który tak wygląda ze skrzydłami wywiniętymi ku przodowi bez głowy i ogona który leci z bocznym wiatrem w lini prostej bez machania skrzydłami...
9. Liczyłem na to że utrwalę statek przez pewność którą nie będę wam wyjaśniał bo napisałem u góry. Myślę że to nie ja myślę czasami kiedy występuje ta pewność bo jest to zbyt pewne przez to że to staje się. Dodam jeszcze każdemu z was pytanie kiedy zadałem sobie je bardzo dawno temu: Skąd się bierze myśl ? Dlaczego akurat to o czym pomyślałem akurat jest tym o czym właśnie myślę a nie bilionami innych myśli jakie mogły zaistnieć w mojej głowie właśnie w tej chwili - co o tym zadecydowało i dlaczego akurat rybka a nie słoń ?
</blockquote>
hej zrobiłem analize jezeli nie masz nic przeciwko to wrzuce na youtube wtedy sobie pobierzesz odp:
ODPOWIEDZ

Wróć do „OBSERWACJE Z POLSKI”