prof. Jan Pająk w pigułce

Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: prof. Jan Pająk w pigułce

Post autor: danut »

Wiem Hybrid jesteś specem od powielania teorii spiskowych i obśmiewania ludzi z brakiem taktu i kultury, i w tym nikt ci nie dorówna :) Dlaczego kasujecie?!!!! Napisane było co powtórzę - Hybrid nei widzi różnicy miedzy chemią procesowa a chemią ogólną- podstawami, studiowałam matematykę skoro o wartości człowieka ma świadczyć znajomość wzorów i konstrukcji matematycznych .. a i tak przez wycinki co sie komu podoba post jest zepsuty....... może jednak coś sobie przypomnę i cię poduczę? :) A czytałeś jak dziennikarza Marcina obśmiali pod artykułem i chyba nie tylko tym jednym? Wszyscy nic nie wiedzą Wy tylko obaj wiecie? Masz w ogóle jakiekolwiek własne przemyślenia czy wszystko opierasz tak z automatu na regułkach i  średniowiecznym widzeniu świata ?
Ostatnio zmieniony pt lip 01, 2016 12:15 pm przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: prof. Jan Pająk w pigułce

Post autor: Katarzyna_1 »

Hybrid cyniku... w dobrym tego słowa znaczeniu, chociaż nie zawsze.
Niestety cytujesz wiele z internetu n/t mózgu, świadomości itd. a od siebie, od własnych doświadczeń nic!
Jak Ci teraz napiszę, że świadomość zaistniała dzięki halucynogenom, to co? (jak mawiał Lepper) to będziesz w stanie obalić moją hipotezę?
Do tego wniosku doszłam obserwując własne zwierzaki i nie tylko (naprowadził mnie na to też mąż Kory).
1. suczka Luśka kilka lat temu (wtedy 14-letnia) została pogryziona przez sforę psów sąsiadów. Cała w ranach. Nie przyszło mi do głowy żeby wzywać pogotowie weterynaryjne, zresztą wiedziałam, że i tak po takich obrażeniach nie doczeka poranka. Dałam jej w mielonym mięsie tabletkę  oxazepanu, (do dziś przyjmuje to moja mama staruszka), aby zasnęła i aby nie czuła bólu. Spała prawie dwie doby ale przeżyła. Przemywałam jej rany, smród był niesamowity po dwóch trzech dniach. Żyła jeszcze dwa lata i to jakby ze świadomością. Ja nie musiałam do niej nic mówić bo ona telepatycznie odbierała moje polecenia.
2. piesek o imieniu Czaki - York. Otrzymałam go w prezencie ok. 6 lat temu bo trójka dzieci poprzedniego właściciela bardzo mu dokuczała.
Piesek mieszkał w domu, a stary olbrzymi (większy od od wilka pies- większy choć kundel) mieszkał w budzie. Kiedy przyjeżdżała tu moja rodzina psy walczyły o dominację w "cieszeniu się gośćmi" . Mały Czaki został poturtbowany przez wielkiego Gucia. Piszczał siedząc w kącie pokoju. Gucio nie ugryzł go ale zauważyłam dopiero po dwóch dniach (spod sierści), że oko mu wypłynęło. Natychmiast aby ulżyć mu cierpienia dałam mu znowu oxazepam. Przyjechała siostrzenica i zawiozła go do kliniki. Został operowany, oko wyjęto, później antybiotytki itd... Piesek przeżył. Jednooki piesek rozumie od tamtej pory co do niego mówię. Mało tego nie muszę mówić a on wie co zamierzam. Zyskał jakby świadomość. Uwielbia uciekać na wał i wie kiedy ja zamierzam otworzyć furtkę np. po to aby wystawić kubeł ze śmieciami.
3. nie będzie... chodzi o dzięcioła zielonego, jeża i Gucia w jednym dniu w zeszłym roku zdechłych.
 
Co na to Hybridu powiesz pewnie, że psychol ze mnie? :Oh:
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: prof. Jan Pająk w pigułce

Post autor: Katarzyna_1 »

Też mi przed chwilą wycięło..... ale uzupełnię..
Czaki nie tylko mnie i moją mamę rozumie. Rozumie wszystkich, którzy się wokół niego pojawiają. Bratowa wróciła po roku z Anglii i mówi do niego: Czaki smierdzisz, idziemy się kąpać! Piesek uciekł natychmiast pod fotel i nie wyszedł do czasu kiedy ona nie wyszła z pokoju bo nie lubi się kąpać, robi histerię :Oh:
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: prof. Jan Pająk w pigułce

Post autor: danut »

Zwierzaki uczą się komend i rozumieją ludzką mowę, nie wiadomo na jakiej zasadzie- może barwy głosu? Ale nie wytłumaczysz tego komuś kto widzi w nich tylko laboratoryjne mięsko. :) Telepatia zwierząt jest też silniejsza od ludzkiej, tak jest proszę państwa, żyjemy w całej sieci informatycznej i chyba najgorzej ją potrafimy odbierać swoimi zmysłami.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: prof. Jan Pająk w pigułce

Post autor: Katarzyna_1 »

Hybryś kiedyś pisał o podatku katastralnym..... no i jak to z tym podatkiem? Hybryś napisz.
Według mnie musi być, chociaż wkurza mnie bo 8-mioktronie zdrożał. Za ziemię orną płaci się grosze. Najgorzej te 1500 m2 od budynku.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Maria
Zaangażowany Infranin
Posty: 312
Rejestracja: wt cze 12, 2007 4:16 pm
Kontakt:

Re: prof. Jan Pająk w pigułce

Post autor: Maria »

"Ja uważam , że świadomość jest integralną częścią naszego dualnego ciała ."
 
cialo dualne?
jak mam to rozumieć?
 
 
"Hybrid cyniku..."
 
i super że jest cynikiem, ja im więcej wiem tym wiekszym jestem cynikiem .
 
 
"Wiem Hybrid jesteś specem od powielania teorii spiskowych i obśmiewania ludzi z brakiem taktu i kultury, i w tym nikt ci nie dorówna :)"
te teorie spiskowe już nimi nie są.
Dlaczego obawiasz sie obsmiewania?
Mnie tu też obsmiewano i nic sobie z tego nie robie....kązdy ma prawo wyrazic swoja opinie.
Prawdziwa cnota krytyki sie nie boi.
:InLove: :P :Hay:
JAM JEST Światłością Serca - Saint Germain
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: prof. Jan Pająk w pigułce

Post autor: danut »

Mario tylko, że krytyka to nie jest obśmiewanie. Nie mylmy wciąż pojęć. "Te teorie już nimi nie są" - A które teorie nimi nie są, o które teorie ci chodzi? Że środowisko warunkuje nam nasz odbiór świata( powtórzyłam i to kilka razy)? A słyszałaś może o eksperymencie Zimbardo, który miał za zadanie zbadać jak nawet symulacja życia więziennego wyzwala w ludziach prawie takie same zachowania jak u prawdziwych więźniów? Robiło się bardzo niebezpiecznie i eksperyment musiano przerwać. Rzeczywistość iluzyjna i ta prawdziwa nie wykazuje różnic. Tylko, że te fakty także mówią nam o tym, że mózg działa pod wpływem informacji z zewnątrz, że jest ich odbiornikiem, a nie jakieś głupoty o dualnej części ciała :)..
Ostatnio zmieniony pt lip 01, 2016 3:50 pm przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: prof. Jan Pająk w pigułce

Post autor: danut »

Xybridku a to artykuł który ci wytłumaczy czym jest inżynieria chemiczna i procesowa - ktoś go napisał przewidując twój brak wiedzy w temacie :)
 
 <a href="http://www.ichip.pw.edu.pl/pl/content/i ... co-jest</a>
Maria
Zaangażowany Infranin
Posty: 312
Rejestracja: wt cze 12, 2007 4:16 pm
Kontakt:

Re: prof. Jan Pająk w pigułce

Post autor: Maria »

"Że środowisko warunkuje nam nasz odbiór świata( powtórzyłam i to kilka razy)? A słyszałaś może o eksperymencie Zimbardo, który miał za zadanie zbadać jak nawet symulacja życia więziennego wyzwala w ludziach prawie takie same zachowania jak u prawdziwych więźniów? Robiło się bardzo niebezpiecznie i eksperyment musiano przerwać. Rzeczywistość iluzyjna i ta prawdziwa nie wykazuje różnic."
 
Z tym wpływem środowiska na nasz odbior swiata --w częsci sie mogę zgodzic, ale tylko w części....i to na podstawie swojego zycia.
Ten eksperyment w zasadzie ujawnil slabosc, kruchosc psychiki tych ludzi-nic wiecej, tak uwazam.
 
Czy napewno to byla rzeczywistosc iluzyjna?
Czy ludzie wiedzieli ze to tylko eksperyment?
Jesli wiedzieli tzn ze moge miec racje .
Danut na temat mozgu naprawde nie wiemy wiele i wiem to także z wlasnego zycia.
JAM JEST Światłością Serca - Saint Germain
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: prof. Jan Pająk w pigułce

Post autor: danut »

Grupa wykształconych niewinnych ludzi, psychologów dowiedziała się dopiero na końcu, że jest to eksperyment,nikt z nich nie był słaby psychicznie ani chory :) a jednak ich zachowania przy zetknięciu z odgrywanymi scenami dającymi im poczucie zagrożenia i zniewolenia były irracjonalne. :) Oczywiście, że zbyt mało wiemy o mózgu, ale to już wiemy, że on będzie "śpiewał tak" jak zagra mu otoczenie i na jakie czynniki zostanie narażony psychiczne i fizyczne. O ewolucji świadomości też kiedyś pisałam, o tym, że w dwóch najodleglejszych od siebie zakątkach świata i bez kontaktu ze sobą ludzie wpadają na identyczne pomysły co wykracza poza warunkowanie jej rozwoju przez to środowisko, o którym wyżej i świadczy o działalności naszej nad świadomości, która ujawnia się w wielu momentach naszego życia, choćby w tych co wyżej, którym Ty przypisujesz słabość psychiki tym  ludziom, a ja raczej słabości ich własnego ja. Indywidualizm i to, że nic jednakowo i automatycznie nie odbieramy też wyraźnie wskazuje na to, że mimo iż mamy takie same organy do dyspozycji, to każdy reaguje i myśli inaczej.
Ostatnio zmieniony pt lip 01, 2016 8:27 pm przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „FILMOTEKA INFRA”