prof. Jan Pająk w pigułce

Awatar użytkownika
Hybrid
Infranin
Posty: 201
Rejestracja: pt gru 28, 2012 7:37 pm

Re: prof. Jan Pająk w pigułce

Post autor: Hybrid »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Maria" data-cid="124205" data-time="1469863126">
 
Doktor Lorber w swojej pracy spotkał się z wieloma przypadkami ludzi właściwie nie posiadających mózgu, którzy mimo to, funkcjonowali całkiem normalnie i w przeważającej części ich iloraz inteligencji utrzymywał się na poziomie przeciętnego. Ich czaszki w 95% wypełniał płyn, i gdyby nie szczegółowe badania, nigdy nie dowiedzieliby się, że nie mają mózgu.
</blockquote>
    ... rozśmieszyłaś mnie tym całym doktorkiem Lorberem  ... jest o tym wzmianka w ''Science''  z 12 Decembra 1980 roku ... w dziale na końcu periodyku ... powiedzmy nasze ''z przymrużeniem oka'' . 
 
Doktor Lorber albo jest debil albo nie zna fizyki naszego ciała ... bądż osoba pisząca artykuł - ma to dwa w jednym .
 
Wodogłowie - hydrocefalia nie rozwija się z dnia na dzień jest to proces biologiczny długofalowy ... w głowie istnieje w tym momencie ciśnienie śródczaszkowe , duże nie duże lecz wywiera znaczący wpływ na mózg ... w związku z tym dochodzi do jego kompresacji  ... mózg zachowując swoje struktury zmniejsza   objętość ... ot i cała filozofia .
 
Więc nie można tego interpretować w ten sposób ... jak w za reprezentowanym  przez ciebie artykuliku ... ''ludzie się raptem dowiadują , że nie mają mózgu'' ... no lipa totalna i granie pod publiczkę .
 
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Maria" data-cid="124205" data-time="1469863126">
 
Skoro mózg jest siedliskiem świadomości, to jak wytłumaczyć fakt istnienia ludzi nie posiadających go prawie w ogóle?
</blockquote>
 Pytanie bez związku każdy człowiek posiada mózg ... czy chcemy w to uwierzyć czy nie ... każdy posiada mózg ... a jeżeli ktoś nie wierzy , że tak istotnie jest ... proszę pokazać ''bezmózgowca'' twierdząc , że ten osobnik ''żyje'' pełnią życia .
 
Nasza świadomość to niestety nasz mózg z całym swoim procesem . 
Myślenie zachodzi w strukturach mózgowych ... a myślenie to podstawa świadomości bez myślenia nie ma świadomości ... bez procesu myślowego jesteśmy tylko uciążliwym - dla rodziny - jak wrzód na tyłku ''warzywkiem'' .
 
Oczywiście ja tak tylko uważam .
 
c.d.n. 
<div> </div>
Ostatnio zmieniony sob lip 30, 2016 4:58 pm przez Hybrid, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: prof. Jan Pająk w pigułce

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Hybrid" data-cid="124226" data-time="1469897516">
 
    ... rozśmieszyłaś mnie tym całym doktorkiem Lorberem  ... jest o tym wzmianka w ''Science''  z 12 Decembra 1980 roku ... w dziale na końcu periodyku ... powiedzmy nasze ''z przymrużeniem oka'' . 
 
Doktor Lorber albo jest debil albo nie zna fizyki naszego ciała ... bądż osoba pisząca artykuł - ma to dwa w jednym .
 
Wodogłowie - hydrocefalia nie rozwija się z dnia na dzień jest to proces biologiczny długofalowy ... w głowie istnieje w tym momencie ciśnienie śródczaszkowe , duże nie duże lecz wywiera znaczący wpływ na mózg ... w związku z tym dochodzi do jego kompresacji  ... mózg zachowując swoje struktury zmniejsza   objętość ... ot i cała filozofia .
 
Więc nie można tego interpretować w ten sposób ... jak w za reprezentowanym  przez ciebie artykuliku ... ''ludzie się raptem dowiadują , że nie mają mózgu'' ... no lipa totalna i granie pod publiczkę .
 
 Pytanie bez związku każdy człowiek posiada mózg ... czy chcemy w to uwierzyć czy nie ... każdy posiada mózg ... a jeżeli ktoś nie wierzy , że tak istotnie jest ... proszę pokazać ''bezmózgowca'' twierdząc , że ten osobnik ''żyje'' pełnią życia .
 
Nasza świadomość to niestety nasz mózg z całym swoim procesem . 
Myślenie zachodzi w strukturach mózgowych ... a myślenie to podstawa świadomości bez myślenia nie ma świadomości ... bez procesu myślowego jesteśmy tylko uciążliwym - dla rodziny - jak wrzód na tyłku ''warzywkiem'' .
 
Oczywiście ja tak tylko uważam .
 
c.d.n. 
<div> </div>
 
</blockquote>
Hybrid ale jak wyjaśnisz to co ja napisałam. Pewnie stwierdzisz, że kłamię.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Maria
Zaangażowany Infranin
Posty: 312
Rejestracja: wt cze 12, 2007 4:16 pm
Kontakt:

Re: prof. Jan Pająk w pigułce

Post autor: Maria »

bez procesu myślowego jesteśmy tylko uciążliwym - dla rodziny - jak wrzód na tyłku ''warzywkiem'' .
 
uważasz, że osoba ktorą określasz jako " warzywko" nie myśli?
Mylisz się, wiele z tych osob myśli i są świadome tego co się wokol dzieje.
Z pewnościa nie wszyscy bo tego nawet nie da sie sprawdzić jesli pobiera sie od takich osób organy lub pozwala umrzeć odłączając od maszyn podtrzymujących życie ciała.
O takich przypadkach świadomości bez oznak jej poprzez ciało był program w tv, wypowiadały się osoby którym udało sie odzyskać sprawnośc cielesna w tym mowe.
Gdzieś w necie na yt wypowiadaja sie dwie panie o tym jak sobie pomogły dzięki świadomości usprawnić ciało ponieważ lekarze powiedzieli że kontaktu z Nimi nie bedzie juz zadnego i będą wymagały opieki do końca swego życia.
Sama opiekująć sie Mamą  w komie wiem że świadomość nie została odcięta a tylko ciało .
Zreszta pan Hawking jest także tego przykladem, gdyby nie komputer uważano by Go za "warzywko"
W moim spontanicznym wyjściu z ciała także napisałam na infrze ze świadomość jest poza cialem, bo cialo zostało na kanapie.
JAM JEST Światłością Serca - Saint Germain
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: prof. Jan Pająk w pigułce

Post autor: danut »

Tak pan Hawking jest tego przykładem, a także moja mama na chwilę przed śmiercią, która nastąpiła w wyniku silnego wylewu. Nie mogła nas pożegnać słownie i wyraziła to charakterystycznym liczeniem palców i uściskiem  podawanych jej kolejno naszych rąk. Gdy powiedziałam o tym lekarzowi, to oczywiście sprawę skwitował - odruchami klonicznymi. Jestem pewna, że to nie było to. Nie łudźcie się, nawet, że naukowcom uda się stworzyć technologicznie taką świadomość i takie życie, jak dzieje się to poza zasięgiem człowieka.
Awatar użytkownika
Hybrid
Infranin
Posty: 201
Rejestracja: pt gru 28, 2012 7:37 pm

Re: prof. Jan Pająk w pigułce

Post autor: Hybrid »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Maria" data-cid="124229" data-time="1469903876">
 
Mylisz się, wiele z tych osob myśli i są świadome tego co się wokol dzieje.
 
</blockquote>
... wcale się nie mylę to raz ... a dwa to to , że opacznie odebrałaś mój wpis .
Nie miałem wcale na uwadze ludzi , którzy byli normalnymi i dopadł ich przykry los .
 
Miałem na myśli ? no właśnie ... w mieście Łodzi mieści się szpital dla Psychicznie i Nerwowo chorych ... znajdował się tam oddział dla ''warzywek'' , to byli ludzie których strasznie doświadczył los od urodzenia brak było z nimi kontaktu ... czy w ich mózgach zachodził proces myślenia nie wiem i nikt wtedy tego nie wiedział . Dla psychologa klinicznego brak ''zdrowego'' bezpośredniego kontaktu może świadczyć tylko o jednym ... w mózgu pacjenta nie zachodzą procesy myślowe . Bardzo dobry przykład takiego ''warzywka'' można obejrzeć w produkcji ''Lot nad kukułczym gniazdem'' ... gdzie w powyższą rolę wcielił się Jack Nicholson ... jest tylko ten problem , że był normalny a został poddany terapii ''mózg'' .
 
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Maria" data-cid="124229" data-time="1469903876">
 
W moim spontanicznym wyjściu z ciała także napisałam na infrze ze świadomość jest poza cialem, bo cialo zostało na kanapie.
</blockquote>
 ... czy aby na pewno istnieje zjawisko wyjścia ''umysłu'' ... ot tak sobie poza ciało ...      ??
Osobiście z politowaniem mogę się tylko uśmiechać .
 
Dla osobnika który udowodni , że posługuje się tą ''techniką'' czeka nagroda 1 miliona baksów w jednym z uniwerków amerykańskich (niestety nie pamiętam którego )  ... u  rektora w sejfie jest zdeponowana i zalakowana koperta w której wnętrzu znajduje się karteczka z dwoma prostymi zdaniami . 
Przyszły zwycięzca ma za zadanie odczytać te dwa zdania ... choć kopercina leży sobie już 10 latek z ''odkładem'' ... jeszcze żadnemu fruwającemu ludkowi nie udał się ten numer z odczytem ... a słyszy się i czyta się ... gdzie to oni nie fruwali i kogo nie widzieli .
 
Najgorsze dla fruwającego to schować mu jego ciałko ... zgłupiał by doszczętnie ...
 
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Maria" data-cid="124229" data-time="1469903876">
 
Zreszta pan Hawking jest także tego przykladem, gdyby nie komputer uważano by Go za "warzywko"
</blockquote>
 
 ... przypadek ''ostrzelany ostrą amunicją'' ... lecz same pudła .
 
Koryfeusza naszej dzisiejszej fizyki trudno zakwalifikować jako ''warzywko'' czy ''roślinkę'' ... jest to normalny zdrowy na umyśle osobnik ... 
Maria
Zaangażowany Infranin
Posty: 312
Rejestracja: wt cze 12, 2007 4:16 pm
Kontakt:

Re: prof. Jan Pająk w pigułce

Post autor: Maria »

 ... czy aby na pewno istnieje zjawisko wyjścia ''umysłu'' ... ot tak sobie poza ciało ...      ??
Osobiście z politowaniem mogę się tylko uśmiechać . "
 
uzylam określenia ktore jest tak nazywane.
w czasie tego doswiadczenia zobaczyłam /poznałam budowe ciała ludzkiego......ktore oglądalam z pozycji poza głowa / początek /, potem byłam myśla, wszystkim....wszystko slyszalam, widzialam choc nie cialem, oczami....świadomość to nie móżg ale Ty możesz uważac jak chcesz......to dla mnie malo ważne.
JAM JEST Światłością Serca - Saint Germain
Awatar użytkownika
Hybrid
Infranin
Posty: 201
Rejestracja: pt gru 28, 2012 7:37 pm

Re: prof. Jan Pająk w pigułce

Post autor: Hybrid »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Maria" data-cid="124237" data-time="1469911753">
......to dla mnie malo ważne.
</blockquote>
 ... i vice versa ... i vice versa ... Mario .
 
A tak zapytam z ciekawości wiesz co to intencjonalność i jak się ją stopniuje ?
 
Nasza świadomość to niestety nasz mózg z całym swoim procesem . 
Myślenie zachodzi w strukturach mózgowych ... a myślenie to podstawa świadomości bez myślenia nie ma świadomości ... bez procesu myślowego jesteśmy tylko uciążliwym - dla rodziny - jak wrzód na tyłku ''warzywkiem'' .
 
Oczywiście ja tak tylko uważam .
Maria
Zaangażowany Infranin
Posty: 312
Rejestracja: wt cze 12, 2007 4:16 pm
Kontakt:

Re: prof. Jan Pająk w pigułce

Post autor: Maria »

Oczywiście ja tak tylko uważam .
 
masz takie prawo :Hay:
JAM JEST Światłością Serca - Saint Germain
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: prof. Jan Pająk w pigułce

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Katarzyna_1" data-cid="124189" data-time="1469790651">
"Katarzyno ja lubię każdego prawego czlowieka bez wzgledu na rasę, wyznanie--więc się mylisz."
Trochę poszłam na skróty. Powinnam napisać, że nie uznajesz żadnych religii, bo wiem od jakiegoś czasu, że uważasz je za zło.
ST i NT zawierają wiele przekłamań ale i wiele prawdy z której od wieków  ludzie dobrej woli korzystają dla dobra swojego i wspólnego (kazanie na górze, 10 przykazań, 7 grzechów głównych itp) Gdyby nie było religii to ludzie tych dobrych nauk by nie poznali i bez tych praw moralnych czynili by dużo zła. Większość to byłby satani :?  
</blockquote>
Uzupełnię ten post.
Wczoraj przypomniałam sobie o "youtuberze", który w bardzo dowcipny sposób ośmiesza zapisy w starym testamencie. Obejrzałam dwa nowe odcinki. Zgadzam się z jego spostrzeżeniami i serdecznie się uśmiałam. Starotestamentowy jahwe to oszust. Myślę, że ten autor w Nowym Testamencie nie znajdzie argumentów na ośmieszanie nauk Jezusa Chrystusa.
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=SyN2m0U ... m0UKotE</a>
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=gI6fox- ... ox-Cgkg</a>
P.S Głos autora tych filmów wydaje mi się znajomy, ale nie wiem kim on jest. Może ktoś z Was wie?
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Hybrid
Infranin
Posty: 201
Rejestracja: pt gru 28, 2012 7:37 pm

Re: prof. Jan Pająk w pigułce

Post autor: Hybrid »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Katarzyna_1" data-cid="124321" data-time="1470304344">
 Myślę, że ten autor w Nowym Testamencie nie znajdzie argumentów na ośmieszanie nauk Jezusa Chrystusa.
 
</blockquote>
 ... dobre sobie nauk Jezusa Chrystusa ... a może to jednak Kryszna ... historia jego jest taka sama - nie podobna ale taka sama - jak historia Jezusa Chrystusa ... jest jednak problem , Kryszna wyprzedza narodziny ''dzieciątka'' o 1228 lat ( 3228 rok p.n.e.) ... to o jakich jego naukach ty chcesz pisać ?
 
Jest to wyjątkowa manipulacja KK  i pierwszego soboru nicejskiego (325 rok n.e.) 
 
<blockquote class="ipsBlockquote">
 ... Gdyby nie było religii to ludzie tych dobrych nauk by nie poznali i bez tych praw moralnych czynili by dużo zła. Większość to byłby satani  :?  
</blockquote>
 ... a może to ''szatankowi'' powinniśmy oddawać cześć i chwałę ?? 
To on przecież uświadomił Ewci i Adasiowi w czym rzecz ... o co kaman  czym w...wił brodate , stare bóstwo zwane ''bogiem'' które w wielkiej złości w...erdoliło na kopach z Edenu Ewcię i Adasia raz na zawsze .
Jaki niecny zamiar miało brodate , stare i oszukańcze bóstwo względem swoich ''dzieci'' ??
Bo taki zamiar musiał istnieć .
 
A do czego potrzebna jest nam religia ... no do czego ?
Czy wykonując codzienne obowiązki ... domowe , zawodowe ... potrzebna ci herezja zwana dla nie poznaki religią ??
Czy potrzebna ci religia do odróżnienia dobra od zła ... ?? 
 
 <a href="https://youtu.be/N8u1IRHBrEw">https://y ... IRHBrEw</a>
 
... obejrzyj dokładnie i wyciągnij wnioski ...
 
<a href="https://youtu.be/bEV_sJ9rgfY">https://y ... sJ9rgfY</a>
 
... obejrzyj dokładnie i wyciągnij wnioski ...
ODPOWIEDZ

Wróć do „FILMOTEKA INFRA”