prof. Jan Pająk w pigułce

Maria
Zaangażowany Infranin
Posty: 312
Rejestracja: wt cze 12, 2007 4:16 pm
Kontakt:

Re: prof. Jan Pająk w pigułce

Post autor: Maria »

prawo serii--myślisz masz
ktos kiedys zasugerowal ze cos takiego jest mozliwe i lancuszek ruszyl.....podobne do tworzenia egregorow
 
"Niezbadana jest potęga ludzkiego umysłu i siły woli..."
z sily woli rzadko kto korzysta--nie rozumie tego stanu po prostu a umysl jak to umysl---wszystko przyjmie, przetworzy i nowe twory tworzy
JAM JEST Światłością Serca - Saint Germain
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: prof. Jan Pająk w pigułce

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Maria" data-cid="124521" data-time="1473495741">
prawo serii--myślisz masz
ktos kiedys zasugerowal ze cos takiego jest mozliwe i lancuszek ruszyl.....podobne do tworzenia egregorow
 
"Niezbadana jest potęga ludzkiego umysłu i siły woli..."
z sily woli rzadko kto korzysta--nie rozumie tego stanu po prostu a umysl jak to umysl---wszystko przyjmie, przetworzy i nowe twory tworzy
</blockquote>
Dokładnie tak jest. W poniedziałek padł mi stosunkowo młody laptop. Pewnie jest do uratowania, ale nie miałam cierpliwości czekać do weekendu na młodych aby ew. naprawili. Kupiłam dzisiaj nowy najtańszy i o dziwo sama go uruchomiłam. :)
Już nigdy nie dopuszczę dzieci do swojego kompa.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: prof. Jan Pająk w pigułce

Post autor: Katarzyna_1 »

"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: prof. Jan Pająk w pigułce

Post autor: Katarzyna_1 »

Nie obejrzałam do końca tego filmu <a href="https://www.youtube.com/watch?v=h0iibNW ... bNWH4c8</a> ale zaintrygowało mnie, że wybuch na Syberii mogła spowodować materia lustrzana.?
<a href="http://kopalniawiedzy.pl/ciemna-materia ... t,10285</a>
 
Może się mylę ale teoria Jana Pająka o przeciw-materii i przeciw-świecie oraz wykład o telekinezie są w pewnym stopniu zbieżne z hipotezą o materii lustrzanej.
Pzdr "do roboty'
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Ronin
Zaangażowany Infranin
Posty: 349
Rejestracja: pt mar 15, 2013 2:53 pm
Kontakt:

Re: prof. Jan Pająk w pigułce

Post autor: Ronin »

Czasami mam takie wrażenie, że cały ten "postęp" naszej cywilizacji jest powodowany naszym chciejstwem... Tzn. coś wymyślamy, marzymy o czymś, żeby kiedyś powstało i ta idea w zależności od tego jak wielu ludzi w nią wierzy prędzej, czy później urzeczywistnia się... A im więcej ludzi, im większy dostęp i możliwość wymiany informacji, tym szybciej różne zmiany zachodzą, a różne wynalazki się materializują...
Maria
Zaangażowany Infranin
Posty: 312
Rejestracja: wt cze 12, 2007 4:16 pm
Kontakt:

Re: prof. Jan Pająk w pigułce

Post autor: Maria »

Ronin ja także tak uważam
JAM JEST Światłością Serca - Saint Germain
Ronin
Zaangażowany Infranin
Posty: 349
Rejestracja: pt mar 15, 2013 2:53 pm
Kontakt:

Re: prof. Jan Pająk w pigułce

Post autor: Ronin »

To może jednak żyjemy w czymś w rodzaju komputerowej symulacji, przy czym komputer nie musi tu byś rozumiany dosłownie, tak jak my to pojmujemy, bo dla mnie np. komputerem może być cała nasza galaktyka, która działa wg. jakichś prawideł i może czemuś to służy... Może ktoś właśnie przy pomocy naszej galaktyki, miliardów gwiazd, planet, komet i różnych form życia coś sobie oblicza... np. najwyższą liczbę pierwszą... ?
Maria
Zaangażowany Infranin
Posty: 312
Rejestracja: wt cze 12, 2007 4:16 pm
Kontakt:

Re: prof. Jan Pająk w pigułce

Post autor: Maria »

cały wszechświat to jedna wielka symulacja--MAYA, ILUZJA
JAM JEST Światłością Serca - Saint Germain
ODPOWIEDZ

Wróć do „FILMOTEKA INFRA”