prof. Jan Pająk w pigułce

Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

prof. Jan Pająk w pigułce

Post autor: Katarzyna_1 »

Sympatyczny i niestrudzony naukowiec jak się okazuje. Wiele jego teorii nawiązuje  do tutejszych aktywnych tematów. Polecam
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=f3MuZec ... Zec4jGM</a>
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Ronin
Zaangażowany Infranin
Posty: 349
Rejestracja: pt mar 15, 2013 2:53 pm
Kontakt:

Re: prof. Jan Pająk w pigułce

Post autor: Ronin »

Wspomniałem już kiedyś na tym forum o tym człowieku, ale specjalnego zainteresowania on wtedy nie wzbudził... Ludzie, którzy interesują się tematyką poruszaną na tym forum już coś tam o Panu Pająku wiedzą.... :) Tak, czy siak kontrowersyjna to postać...
Awatar użytkownika
Hybrid
Infranin
Posty: 201
Rejestracja: pt gru 28, 2012 7:37 pm

Re: prof. Jan Pająk w pigułce

Post autor: Hybrid »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Katarzyna_1" data-cid="123777" data-time="1466194725">
Sympatyczny i niestrudzony naukowiec jak się okazuje. Wiele jego teorii nawiązuje  do tutejszych aktywnych tematów. Polecam
 
</blockquote>
 Jak się okazuje ... następny nieszkodliwy ''wielowymiarowy świr'' wrzucony w wielki brylantowy wrątek wielkiej kaskady lejwodziarstwa .
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: prof. Jan Pająk w pigułce

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Hybrid" data-cid="123781" data-time="1466239000">
 Jak się okazuje ... następny nieszkodliwy ''wielowymiarowy świr'' wrzucony w wielki brylantowy wrątek wielkiej kaskady lejwodziarstwa .
</blockquote>
:Oh: ale nasz rodak Spider Men wygląda dość oryginalnie na tle innych.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: prof. Jan Pająk w pigułce

Post autor: Arek 1973 »

Straszne co on  wypisuje, już dawno nie biorę go  na poważnie
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Hybrid
Infranin
Posty: 201
Rejestracja: pt gru 28, 2012 7:37 pm

Re: prof. Jan Pająk w pigułce

Post autor: Hybrid »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Katarzyna_1" data-cid="123783" data-time="1466244414">
:Oh: ale nasz rodak Spider Men wygląda dość oryginalnie na tle innych.
</blockquote>
Jak podpowiada logika ... miejsce oryginałów to różnej maści ''muzea'' - tam w zaciszach sal bądż komnat mogą w spokoju sobie czekać aż historia zweryfikuje ich lejwodziarstwo , wystawiając ''laurkę'' .
 
Pomiędzy 12:55 a 13:42 powyższego promującego filmiku , Pająk twierdzi , że całe nasze jestestwo nasze myśli ... są poza naszym mózgiem ... to samo twierdzą , nasza Forumowa Reisende interdimensionaler i jej psiapsiółka od lejwodziarstwa , dr A-R . 
 
Proponuję im taki sobie eksperymencik myślowy :
Z chwilą urodzin zamknięcie pod biologicznym kloszem , tylko flora ( zero fauny , zero cywilizacji ) , powierzchnia klosza około 6 km* .
Obsługa : 1-2 nieme bioroboty . 
Pożywienie , tylko wegetariańskie .
Klimat : równikowy .
 
Po 22-25 latach , otwarcie klosza i przewiezienie lejwodziarskiej trójcy do NY na 52 ulicę , wypuścić i pozostawić samym sobie ... czekając , aż trójca zmieni otaczającą ją rzeczywistość , swoje mózgi zmobilizuje do nawiązania łączności z zewnętrzną świadomością  .
 
W każdym bądż razie ubaw był by po pachy  ... i król nagi .
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: prof. Jan Pająk w pigułce

Post autor: Katarzyna_1 »

"Pomiędzy 12:55 a 13:42 powyższego promującego filmiku , Pająk twierdzi , że całe nasze jestestwo nasze myśli ... są poza naszym mózgiem ... to samo twierdzą , nasza Forumowa Reisende interdimensionaler i jej psiapsiółka od lejwodziarstwa , dr A-R ."
 
Tak..m.in. dlatego wkleiłam ten film dopisując, że teorie p. Spidera tyczą się tutejszych aktywnych tematów. Poza tym dostrzegłam w jego teoriach coś co dotyczy i mnie. Zaskoczenie dla mnie, że ta jego teoryjka ma się rodem z lat 80-tych ub.w.
Hybrid chyba przesadzasz z tym "lejwodziarstwem"... Człowiek często się myli, a nie znaczy to, że oszukuje. . Przyznam jednak, że Twój powyższy "eksperymencik" myślowy dal mi wiele do zastanowienia i sądzę, że nie tylko mnie. Dzięki bo to istotne.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: prof. Jan Pająk w pigułce

Post autor: danut »

Dok. Pająka znałam wcześniej tylko z sensacji o Diabelskich Kamieniach jako punktach nawigacyjnych dla UFO, ale także bardzo ciekawych powiązaniach ich z historią i legendami. Cieszyło mnie nawet to, że najwięcej uwagi poświecił tak mnie dobrze znanej skale.  Czy to samo twierdzi co my? Hmm - słuchając powyższej opowieści ma ona odrobinę zbieżności z tym naszym poglądem. 

Powiem więcej, w wielu miejscach ten pan może mieć rację - czy to aż tak kogoś tu boli?
 
Ciekawy eksperyment ? A o czymże on może zaświadczyć? Czemu zaprzeczyć, skoro dzieci niewidome od urodzenia są w stanie odtworzyć widzianą innymi oczami rzeczywistość, narysować ją, czy opisać, tak że nie będzie różnicy miedzy nimi a widomymi? Czemu ma to zaprzeczyć, skoro odizolowanie od społeczeństwa odetnie te dzieci, właśnie, od wymiany informacji i bodźców, jakie ich mózgi mogłyby zdobyć od innych, czyli jak najbardziej z zewnątrz, by rozpoczął się w ogóle proces ich myślenia według schematu odpowiedniej im cywilizacji :)? Hybrydku wpadłeś we własne sidła :Oh: - bo skoro mózg tworzy myśli sam od siebie, to po co mu ten kontakt z kimkolwiek i czymkolwiek?  Obserwując florę ( bo ta ma zostać, mniemam) hmm może nauczyć się on rozumieć rośliny, bo te są także żywe. Rozwój świadomości jest zależny od doświadczanego środowiska i to jest proces niezaprzeczalny, a świadczy o tymże mózg wszystkie te odebrane bodźce i informacje z zewnątrz tylko przetwarza, a nie wytwarza i o tym zaświadczy także twój niby eksperyment.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: prof. Jan Pająk w pigułce

Post autor: Katarzyna_1 »

Dr Pająk - wywiad dla radia Przebiegunowani
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=I_FXfYT ... fYTd1Wc</a>
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: prof. Jan Pająk w pigułce

Post autor: Katarzyna_1 »

"Dok. Pająka znałam wcześniej tylko z sensacji o Diabelskich Kamieniach jako punktach nawigacyjnych dla UFO, ale także bardzo ciekawych powiązaniach ich z historią i legendami. Cieszyło mnie nawet to, że najwięcej uwagi poświecił tak mnie dobrze znanej skale.  Czy to samo twierdzi co my? Hmm - słuchając powyższej opowieści ma ona odrobinę zbieżności z tym naszym poglądem. 

Powiem więcej, w wielu miejscach ten pan może mieć rację - czy to aż tak kogoś tu boli?"

 
A może ten tajemniczy nieznajomy człowiek z łysinką.., znający przyszłość, mówiący, że książka będzie czytana jak Biblia, który nawiązywał do filmu "moja mama jest kosmitką", wydłubał sobie chipa z głowy itd... to był p. Jan Pająk. Wiadomo, że eksplorował wtedy teren wokół diabelskiego kamienia szukając legend związanych z kamieniem, z klasztorem cystersów i ufoko-diabłami... Kto to wie?
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
ODPOWIEDZ

Wróć do „FILMOTEKA INFRA”