Ufo Wegorzewo

Relacje, zdjęcia i doniesienia z kraju.
carcharodon
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: sob maja 21, 2016 11:17 pm

Ufo Wegorzewo

Post autor: carcharodon »

Duza aktywnosc ufo w Polsce i nie tylko,link do filmu z Wegorzewa z dn 12.06.2016.
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=UMeuAWm ... MeuAWmoK-Q </a>
carcharodon
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: sob maja 21, 2016 11:17 pm

Re: Ufo Wegorzewo

Post autor: carcharodon »

Tu podaje link do filmu na ktorym nagrane sa obiekty ktore niestety nie sa widoczne gołym okiem,poniewaz lataja z ogromnymi predkosciami 
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=Khgehli ... hlix_QQ</a>
film nie jest przyspieszany nałozony został tylko filtr
CursedAkira
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: czw lip 24, 2014 9:20 pm

Re: Ufo Wegorzewo

Post autor: CursedAkira »

Ciężko mi powiedzieć co to jest. Może jakiś dron, albo świetlik, a może nawet coś bardziej niezidentyfikowanego. Jedno wymaga pochwalenia, mianowicie jakość nagrania. Bardzo dobry materiał, który można analizować, a nie to co zazwyczaj się ogląda, czyli filmiki nagrywane kawałkiem płyty chodnikowej..
Ronin
Zaangażowany Infranin
Posty: 349
Rejestracja: pt mar 15, 2013 2:53 pm
Kontakt:

Re: Ufo Wegorzewo

Post autor: Ronin »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="CursedAkira" data-cid="123945" data-time="1467107741">
Ciężko mi powiedzieć co to jest. Może jakiś dron, albo świetlik, a może nawet coś bardziej niezidentyfikowanego. Jedno wymaga pochwalenia, mianowicie jakość nagrania. Bardzo dobry materiał, który można analizować, a nie to co zazwyczaj się ogląda, czyli filmiki nagrywane kawałkiem płyty chodnikowej..
</blockquote>
Zawsze sam sobie odpisujesz ? I następne pytanie co jest niezwykłego w sfilmowanym w dużym zbliżeniu kawałku obdrapanej ściany ?
carcharodon
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: sob maja 21, 2016 11:17 pm

Re: Ufo Wegorzewo

Post autor: carcharodon »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Ronin" data-cid="124097" data-time="1468113215">
Zawsze sam sobie odpisujesz ? I następne pytanie co jest niezwykłego w sfilmowanym w dużym zbliżeniu kawałku obdrapanej ściany ?
</blockquote>
Wszystko ok?,bo nie za bardzo wiem o co Ci chodzi :)
Ostatnio zmieniony pn lip 11, 2016 2:30 pm przez carcharodon, łącznie zmieniany 1 raz.
Ronin
Zaangażowany Infranin
Posty: 349
Rejestracja: pt mar 15, 2013 2:53 pm
Kontakt:

Re: Ufo Wegorzewo

Post autor: Ronin »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="carcharodon" data-cid="124099" data-time="1468241069">
Wszystko ok?,bo nie za bardzo wiem o co Ci chodzi :)
</blockquote>
Głównie to chodzi mi o ten Twój link z filmikiem pokazującym w dużym zbliżeniu obdrapaną ścianę i przesuwający się szybko kursor po ekranie komputera... Ale jak Ty nie dostrzegasz tego typu rzeczy w proponowanych przez siebie "niezwykłościach" to ja nie mam pytań :)
carcharodon
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: sob maja 21, 2016 11:17 pm

Re: Ufo Wegorzewo

Post autor: carcharodon »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Ronin" data-cid="124143" data-time="1469239369">
Głównie to chodzi mi o ten Twój link z filmikiem pokazującym w dużym zbliżeniu obdrapaną ścianę i przesuwający się szybko kursor po ekranie komputera... Ale jak Ty nie dostrzegasz tego typu rzeczy w proponowanych przez siebie "niezwykłościach" to ja nie mam pytań :)
</blockquote>
Dla Twojej wiadomosci
Film nie ma zblizenia.Ta odrapana sciana to filtr.Ten kwadracik nie duzy wiesz tam na dole w lewym rogu :) to wycinek bez filtra,i gdzie masz tam kursor,uzyj głowki troche ."Jak nie dostrzegasz tego typu rzeczy "to nie zadawjaj juz głupich pytan:)
Ostatnio zmieniony ndz lip 24, 2016 3:08 pm przez carcharodon, łącznie zmieniany 1 raz.
Ronin
Zaangażowany Infranin
Posty: 349
Rejestracja: pt mar 15, 2013 2:53 pm
Kontakt:

Re: Ufo Wegorzewo

Post autor: Ronin »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="carcharodon" data-cid="124152" data-time="1469371441">
Dla Twojej wiadomosci
Film nie ma zblizenia.Ta odrapana sciana to filtr.Ten kwadracik nie duzy wiesz tam na dole w lewym rogu :) to wycinek bez filtra,i gdzie masz tam kursor,uzyj głowki troche ."Jak nie dostrzegasz tego typu rzeczy "to nie zadawjaj juz głupich pytan:)
</blockquote>
A jak  "filtr" to spoko, to wszystko tłumaczy :) Jeszcze tylko jedno naiwne pytanie... czemu obraz z tego małego kwadracika, nie pokrywa się z obrazem "przefiltrowanym" ?
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Ufo Wegorzewo

Post autor: arek »

to owady ,prawdopodobnie mucha domowa . To nie filtr tylko zastosowanie efektu uwypuklenia  w obróbce komputerowej . Mniejsza o to czy  w programie  zewnętrznym czy takie możliwości ma kamera . Nie jest to filtr.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Ronin
Zaangażowany Infranin
Posty: 349
Rejestracja: pt mar 15, 2013 2:53 pm
Kontakt:

Re: Ufo Wegorzewo

Post autor: Ronin »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="arek" data-cid="124338" data-time="1470719536">
to owady ,prawdopodobnie mucha domowa . To nie filtr tylko zastosowanie efektu uwypuklenia  w obróbce komputerowej . Mniejsza o to czy  w programie  zewnętrznym czy takie możliwości ma kamera . Nie jest to filtr.
</blockquote>
Arek kolejny raz brawo Ty :) Także zauważyłem, pewne "nieścisłości", ale skoro interlokutor się upiera... To chciałem poznać szczegóły odkrycia :) Nawet wziąłem słowo filtr w cudzysłów :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „OBSERWACJE Z POLSKI”