4 lipiec 2016 okolice Szczecina

Relacje, zdjęcia i doniesienia z kraju.
mefistoself
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: sob lip 11, 2009 12:23 pm
Kontakt:

4 lipiec 2016 okolice Szczecina

Post autor: mefistoself »

witajcie, z przyczyn wiadomych nie podaje dokładnej lokalizaji mojej obserwacji. 
 
dziś (niespełna 15 minut temu) uslyszałam przeraźliwy huk silników odrzutowca. Ale taki, że jeszcze nigdy nie było to tak głośno. Mieszkam na najwyższym piętrze w bloku. Wybiegłam na balkon i wypatruję co jest u licha. Wojna czy co... Na serio od dźwięku zjeżył mi sie włos na głowie,
 
Umilkło, a samolotu nie znalazłam. Po chwili słysze znów to samo, no to znów mocno wypartuje odrzutowca. No i mam coś. Biały punkt po lewej stronie z oddali, lecący ze wschodu na południe. Ale coś mi sie pojejżany ten punkt wydawał, nie mógł on produkowac tego dżwięku. Już nie raz latały nad blokami odrzutowce i za każdym razem gdy było je słychać, to ewidentnie było widać tez ich kontur. wiecie, skrzydła i nawet kolor.
 
a tu, biała plamka, lecąca powoli, ni z d*** sie wzieła i ni z d*** po około 15 sekundach znikła.
przeniosłam wzrok w prawo i nareszcie wypatrzyłam sprawce dźwięków. z północy na południe leciał odrzutowiec i niec ponad horyzontem gwałtownie skręcał w lewo.
 
Białego obiektu juz nie widziałam, ale łacznie odrzutowców przeleciało 5 sztuk, w odstępach moze kilkusekundowych.
 
Byłam sama w domu wiec od razu zadzwoniłam do mamy (na serio byłam w panice), a ta powiedziała mi, że wczoraj nad osiedlem pod wieczór też widziała taką lecącą kropę do niczego nie podobną.
 
macie podobne doswiadczenia, lub czytaliscie cos o takiej zbieżnosci NOLi z odrzutowcami?
 
Nie chcę poklasku, pisze tylko to co przeżyłam. Hejtowi mówie nie bo niczemu nie służy. Jeśli masz pluć jadem to się nie wypowiadaj. Raz jeszcze piszę: nie jestem trollem i pytam o podobne wydarzenia.
Ostatnio zmieniony pn lip 04, 2016 6:40 pm przez mefistoself, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: 4 lipiec 2016 okolice Szczecina

Post autor: arek »

Wiesz jak  napisałaś że, nie podasz lokalizacji , to znaczy że, to jest tak samo ważna informacja jak to że ,masz w domu  komputer. I tak samo zaskakująca .
 By informowanie o takiej obserwacji miała sens, trzeba podać datę ,godzinę,miejsce  .Tak by mogła byc zweryfikowana przez kogokolwiek w oparciu o relacje ewentualnych innych świadków . Bo skoro przeleciało nisko 5 odrzutowców to raczej nie tylko ty to słyszałaś.
Ta relacja wygląda jak domorosłe amatorskie próby pisania opowiadań S-F .
 Powiem ci tak, dostaje  bardziej ciekawe "relacje" można nawet je od razu do  nowej fantastyki wysyłać.  Może spróbuj  tak bezpośrednio, lepiej to ocenią.
 Nie używaj sformułowania  "z dupy wzięło" Bo tak piszą ludzie po piwku . Są lepsze  sformułowania  .np. "ni z gruszki ni z pietruszki "czy po prostu "nagle, nie wiadomo skąd" .
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Ronin
Zaangażowany Infranin
Posty: 349
Rejestracja: pt mar 15, 2013 2:53 pm
Kontakt:

Re: 4 lipiec 2016 okolice Szczecina

Post autor: Ronin »

arek... brawo Ty, jak to głosi pewna reklama... a co do  "mefistoself" już sam nick dziwnie trochę brzmi, ale pomijając to... Mieliśmy niedawno "Anakondę" a i teraz szczyt NATO ma miejsce w Warszawie, może stąd ta zwiększona liczba latających samolotów wojskowych...
Ostatnio zmieniony ndz lip 10, 2016 1:05 am przez Ronin, łącznie zmieniany 1 raz.
KoFi
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: pn maja 02, 2016 11:29 am

Re: 4 lipiec 2016 okolice Szczecina

Post autor: KoFi »

Hej - mieszkam w tym samym województwie blisko morza - twoja historia mnie nie dziwi wcale - wiem czemu jest wysyp obiektów ufo na całym świecie *też i u nas w zachodniopomorskim* ale nie napiszę tego na open forum, bo jest to coś co może spowodować mi przykrości itd.
 
samolociki latają na dopalaczach ponad dźwiękowo na niskich wysokościach, bo mają obiekty przybyszy na radarach, a palanty są wysyłane do rozpoznania obcych obiektów itd.
pierwsze 2 filmiki obadaj:
<a href="https://www.youtube.com/results?search_ ... i+o+ufo</a>
Pozdrówki
mason
Infrzak
Posty: 37
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 11:13 am
Kontakt:

Re: 4 lipiec 2016 okolice Szczecina

Post autor: mason »

"samolociki latają na dopalaczach ponad dźwiękowo na niskich wysokościach, bo mają obiekty przybyszy na radarach" - to już jest podstawa do jakiejś diagnozy :Oh:
KoFi
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: pn maja 02, 2016 11:29 am

Re: 4 lipiec 2016 okolice Szczecina

Post autor: KoFi »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="mason" data-cid="124101" data-time="1468320007">
"samolociki latają na dopalaczach ponad dźwiękowo na niskich wysokościach, bo mają obiekty przybyszy na radarach" - to już jest podstawa do jakiejś diagnozy :Oh:
</blockquote>
 
walnij się tak zdrowo w ten pusty łeb...
mason
Infrzak
Posty: 37
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 11:13 am
Kontakt:

Re: 4 lipiec 2016 okolice Szczecina

Post autor: mason »

Tobie by się bardziej przydało, ale nie wiem, czy pomoże. Piszesz totalne brednie i chcesz być traktowany poważnie. Jaki wysyp obiektów UFO? Co ma radar do lotu na niskiej wysokości i ponaddźwiekowo? Bździny będące wytworem wyobraźni spragnionej sensacji i tyle. No i ta twoja sekretna wiedza o powodzie "wysypu" UFO. Zacznij myśleć racjonalnie, nawet o rzeczach trudnych do racjonalnego wytłumaczenia. Pozdrawiam, pełny łebku (pełny chyba siana).
Ronin
Zaangażowany Infranin
Posty: 349
Rejestracja: pt mar 15, 2013 2:53 pm
Kontakt:

Re: 4 lipiec 2016 okolice Szczecina

Post autor: Ronin »

mason... i tak masz farta bo do mnie Pan/Pani KoFi raczył na privie napisać onegdaj coś takiego "odpierdol się pajacu - zjebany łbie !". Wkleiłem bezpośrednio z poczty forumowej...
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: 4 lipiec 2016 okolice Szczecina

Post autor: arek »

Czyli generalnie totalna UFO zawiecha .0 kręgów , 0 obserwacji .
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „OBSERWACJE Z POLSKI”