mózg kontra świadomość

Fizyka, chemia, nauki o Ziemi, wynalazki, eksperymenty.
Maria
Zaangażowany Infranin
Posty: 312
Rejestracja: wt cze 12, 2007 4:16 pm
Kontakt:

Re: mózg kontra świadomość

Post autor: Maria »

""Bóg nie gra w kości".
 
pewnie że nie gra...bo ŻADNEGO BOGA NIE MA .
 
 
"Nie wiesz czym-kim jesteśmy skoro traktujesz oddziaływania świadomością jako zabawę, nasze życie nie jest zabawą i niewłaściwym jest pogrywanie sobie swoją, ani niczyją inną świadomością, "
 
znowu negujesz wypowiedz innej osoby..czyzbys była wszechwiedząca i tylko Ty wiesz co i jak?
Cokolwiek ktokolwiek powie, napisze - juz to JEST...
Ja jestem tu dla ŻARTU dlatego nie uważam iż ktoś mnie atakuje bo podważa to, o czym ja piszę.
Może tak myśleć .
Dusza się nie gubi ....czymkolwiek jest, ja nazywam zapisem, świadomościa
Poza hologramem ISTNIEJE COŚ, dlatego piszę iz to iluzja tylko / nasza tzw rzeczywistość /.
Myśl uderza jeśli sama tego chcesz bo podswiadomie sama to sciagasz...stad demony, opętania itd
Z tymi skupieniami by stworzyc materialny byt to uwazam kit jakich wiele ..
Jeśli tak myślisz o płaczu i zgrzytaniu zębami to to masz .
Ogólnie to wciąż piszesz o ezoterykach w negatywnym oddzwieku a sama masz ciag w ich strone.
Ostatnio zmieniony pn sie 01, 2016 3:53 pm przez Maria, łącznie zmieniany 1 raz.
JAM JEST Światłością Serca - Saint Germain
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: mózg kontra świadomość

Post autor: danut »

Negatywne oddziaływanie jest wtedy, gdy lekceważy się życie i uważa że wszystko w nim jest dopuszczalne, bo to jest tylko matrix. że sobie mogę wszystko, bo to ja jestem ten jedyny wyjątkowy bóg i nie przejmuje mnie reszta.
Nie, nie jest to dopuszczalne, bo zaprzecza celom tego wszystkiego, wprowadza chaos w logiczny schemat, pracujący w oparciu o logiczne i twarde zasady. Tak ezoterycy głoszący takie jak napisałam, bo wyłapałam w ich wypowiedziach te hasła, mają bardzo negatywne oddziaływania na rzeczywistość. I niech ona sobie jest hologramem, bo wszystko na to wskazuje, że wręcz cały wszechświat opiera się o holograficzne zasady, to jest takim hologramem, który odbija istotę rzeczy, obrazuje to co w naszym źródle dusz zachodzi, co z nami się dzieje.
Maria
Zaangażowany Infranin
Posty: 312
Rejestracja: wt cze 12, 2007 4:16 pm
Kontakt:

Re: mózg kontra świadomość

Post autor: Maria »

Negatywne oddziaływanie jest wtedy, gdy lekceważy się życie i uważa że wszystko w nim jest dopuszczalne, bo to jest tylko matrix. że sobie mogę wszystko, bo to ja jestem ten jedyny wyjątkowy bóg i nie przejmuje mnie reszta."
 
danut tak się zastanawiam dlaczego Ty w wypowiedziach moich widzisz negatyw, czyżby to tkwiło w Tobie nieuświadomione a podświadomość w taki sposob przypomina o tym?
Nie pomyślałaś o tym kiedykolwiek?
Dlaczego jeśli ktoś pisze ze świetnie się bawi, jest tu dla Zartu Ty w tym widzisz tą zła strone?
Niby rozumiesz jak to funkcjonuje a jednocześnie przeczysz.
 
"obrazuje to co w naszym źródle dusz zachodzi"
 
" Dusze " mają się świetnie....a dlaczego MY-zapisy,świadomośc jesteśmy tak pokręceni?
Szukamy czegoś co istnieje tylko w naszych głowach......Tam nie mamy rąk, nóg ani głow......nie są do niczego potrzebne i bogów wszelkiej maści tez nie ma.
MIŁOŚĆ - TAK
JAM JEST Światłością Serca - Saint Germain
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: mózg kontra świadomość

Post autor: danut »

Jesteś tu dla żartu? Dla jakiego żartu? Nie widzisz swojego celu bytności tu? Jesteś pewna, ze dusza danej osoby ma się świetnie podczas, gdy ta osoba cierpi, czy ona nie odczuwa tego wszystkiego, choćby np. na siebie ataków, czy ona nie realizuje naszym życiem swoich planów? Skąd wiesz, że nasza wyższa świadomość nie ma rąk, ani głów, skąd wiesz co jest budowane przez świadomości cząstkowe? chyba może być to wstrętne, lub piękne. :) 
Maria
Zaangażowany Infranin
Posty: 312
Rejestracja: wt cze 12, 2007 4:16 pm
Kontakt:

Re: mózg kontra świadomość

Post autor: Maria »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="danut" data-cid="124258" data-time="1470072236">
Jesteś tu dla żartu? Dla jakiego żartu? Nie widzisz swojego celu bytności tu? Jesteś pewna, ze dusza danej osoby ma się świetnie podczas, gdy ta osoba cierpi, czy ona nie odczuwa tego wszystkiego, choćby np. na siebie ataków, czy ona nie realizuje naszym życiem swoich planów? Skąd wiesz, że nasza wyższa świadomość nie ma rąk, ani głów, skąd wiesz co jest budowane przez świadomości cząstkowe? chyba może być to wstrętne, lub piękne. :)
</blockquote>
 
Tak, dla żartu--być może kiedyś to pojmiesz.
Wiem, wiem tyle ezo bzdetów sie namnożyło ze juz sami nie wiemy co to z duszą ..i ogolnie czym jest.
A co ciało ma do duszy?
Dusza do ciala tak ----po prostu najpościej pisząc eksperymentuje, doświadcza.
A po co WŚ ręce i nogi?
 
 
"skąd wiesz co jest budowane przez świadomości cząstkowe? chyba może być to wstrętne, lub piękne "
 
sama sobie daj odpowiedz......
JAM JEST Światłością Serca - Saint Germain
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: mózg kontra świadomość

Post autor: danut »

Ciało jest tworzone i modelowane w inteligentny sposób cały czas, aż do zaprzestania pracy nad nim, czyli do śmierci, przez co? :) To ma dusza do ciała. Dusza na pewno nie przejmuje gotowego ciała do zasiedlenia, jak operator maszynę.Skoro ktoś/coś jest i to wysoko świadome i jeszcze indywidualne, to musi być czymś/kimś, mieć swoją postać. W OOBE, czy w bilokacji posługuje się innym ciałem, nie może być niczym, ani wszystkim, bo wtedy byłoby nikim. Informacje też można wymieniać tylko pomiędzy odpowiednimi układami fizycznymi, bo słane w eter rozproszą się.
Maria
Zaangażowany Infranin
Posty: 312
Rejestracja: wt cze 12, 2007 4:16 pm
Kontakt:

Re: mózg kontra świadomość

Post autor: Maria »

"Ciało jest tworzone i modelowane w inteligentny sposób cały czas, aż do zaprzestania pracy nad nim, czyli do śmierci, przez co? "
wymiana informacji
 
"To ma dusza do ciała. Dusza na pewno nie przejmuje gotowego ciała do zasiedlenia, jak operator maszynę "
 
wymiana informacji
 
".Skoro ktoś/coś jest i to wysoko świadome i jeszcze indywidualne, to musi być czymś/kimś, mieć swoją postać. W OOBE, czy w bilokacji posługuje się innym ciałem, nie może być niczym, ani wszystkim, bo wtedy byłoby nikim "
 
jak , nie wiesz?
w oobe jest świadomościa--nie ma ciała, w bilokacji--także
Jeśli chodzi o bilokacjie " ciała "--to napisze jak wyzej--wymiana informacji
 
 
"Informacje też można wymieniać tylko pomiędzy odpowiednimi układami fizycznymi, bo słane w eter rozproszą się. "
 
o czym tu piszesz, możesz mi wyjasnic, bo nie wiem
wg mnie wszystko miesci sie w eterze w tej rzeczywistości / iluzji /...
JAM JEST Światłością Serca - Saint Germain
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: mózg kontra świadomość

Post autor: danut »

Odpowiadasz na wszystko że jest to wymiana informacji a w końcu doczytujesz kiedy do takiej może dojść i nie wiesz o czym ja piszę :).
 
To zadam Ci pytanie co stworzyło w takim razie te fizyczne układy, żeby dochodziło do stwierdzonej przez Ciebie wymiany tych informacji? Bo to materia jest złożona, upraszczając, z informacji własnie. W eterze to możemy śledzić jedynie jej ruch, te wymiany, ich przebieg i przepływ, choć akurat tych naturalnych procesów jakoś jeszcze nie potrafimy rejestrować swoimi zmysłami, ani technologiami..
Ostatnio zmieniony pn sie 01, 2016 7:59 pm przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
Maria
Zaangażowany Infranin
Posty: 312
Rejestracja: wt cze 12, 2007 4:16 pm
Kontakt:

Re: mózg kontra świadomość

Post autor: Maria »

Odpowiadasz na wszystko że jest to wymiana informacji a w końcu doczytujesz kiedy do takiej może dojść i nie wiesz o czym ja piszę :). "
 
mnie w tych slowach- wymiana informacji chodzi o wymiane w tej rzeczywistości--Matrixie--hologramie jak piszesz
 
Początkiem jest H -- wodór
 
 
naturalne procesy w hologramie?
hmm
 
A czy fizyczne układy naprawdę istnieją ?
JAM JEST Światłością Serca - Saint Germain
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: mózg kontra świadomość

Post autor: Katarzyna_1 »

Maria napisała; MIŁOSC - TAK
to prawda bo BÓG JEST MIŁOŚCIĄ jak wielokrotnie mówił św. JP II
trzeba si wsłuchać w Jego słowa
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=BZsl0DY ... 0DYqN5Y</a>
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
ODPOWIEDZ

Wróć do „NAUKA i TECHNIKA”