Ukryte Terapie - Jerzy Zięba

Książki (również w formie e-book'ów) które warto przeczytać i mieć
grażka90
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: pt wrz 16, 2016 9:30 am

Ukryte Terapie - Jerzy Zięba

Post autor: grażka90 »

Witam :) Jakiś czas temu rzuciła mi się w oczy książka: <a href="http://www.czarymary.pl/p_891344_ukryte ... y_zieba</a> i chciałabym się dowiedzieć czy mieliście już z nią styczność ? Przyznam, że wcześniej nie interesowałam się takim sprawami, jednak lektura zawiera fakty poparte badaniami, które nie do końca są znane medycynie. Strasznie chciałabym, abyście wymienili się poglądami na ten temat :) Myślicie, że lepiej leczyć się w sposób niekonwencjonalny? 
Awatar użytkownika
s_virus
Infrańczyk
Posty: 128
Rejestracja: pn kwie 15, 2013 9:12 pm
Kontakt:

Re: Ukryte Terapie - Jerzy Zięba

Post autor: s_virus »

Tu dowiesz się wszystkiego
 
<a href="https://www.facebook.com/groups/9064420 ... fref=ts</a>
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Ukryte Terapie - Jerzy Zięba

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="grażka90" data-cid="124556" data-time="1474018573">
Witam :) Jakiś czas temu rzuciła mi się w oczy książka: <a href="http://www.czarymary.pl/p_891344_ukryte ... y_zieba</a> i chciałabym się dowiedzieć czy mieliście już z nią styczność ? Przyznam, że wcześniej nie interesowałam się takim sprawami, jednak lektura zawiera fakty poparte badaniami, które nie do końca są znane medycynie. Strasznie chciałabym, abyście wymienili się poglądami na ten temat :) Myślicie, że lepiej leczyć się w sposób niekonwencjonalny? 
</blockquote>
Zaprzyjaźniona Lekarka z lasu z Podlasia, tutejsza internistka potwierdziła zbawczą zawartość wit. D.  W wakacje miała zapytać o te inne zabiegi p. doktora.... "Babek" z Podlasia. ;)
Co do dożylnych wlewów wit. C chciała niby  ona sprawdzić to na własnej  90 letniej Matce, kiedy ta (nie daj Boże) będzie w fazie agonii. Stwierdziła jednak , że z jej strony byłoby to podłe i nie humanitarne. Znając więc p. Małgosię N. od wielu lat, wiem, że tego nie zrobi.
Życie w pewnym momencie musi się skończyć i nie ma co igrać z iskrą życia daną przez Boga-Stwórcy.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Ukryte Terapie - Jerzy Zięba

Post autor: Katarzyna_1 »

@ Grażka90
Tutaj masz Naczelnego Znachora Kraju. Co na to medyczna nauka? Nie wiem. Czas pokaże.
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=BsJFOvW ... OvWYfkg</a>
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Ciekawski Jasiu
Infrańczyk
Posty: 195
Rejestracja: wt kwie 17, 2012 11:51 am
Kontakt:

Re: Ukryte Terapie - Jerzy Zięba

Post autor: Ciekawski Jasiu »

Facet nie wziął tego wszystkiego z przysłowiowej d..py, tylko swoje wnioski i przemyślenia opiera na badaniach medycznych, do których dotarł, a które po opublikowaniu w zachodnich pismach medycznych nie zyskały żadnego rozgłosu lub tez celowo zostały przemilczane i zignorowane.  Tłuszcze trans - Zięba ma racje, bo to nie jego racja tylko doktor Budwing. Kwasowość żołądka - racja, działenie oleju konopnego - racja. Lewoskrętna wit. C - racja.  Wszystko racja, Zięba to tylko propaguje, badania robili inni tylko zostali przemilczani, zignorowani bądź pozbawieni warsztatu jak doktor Budwing czy dr. Bachański.  Chwała mu za to, że mówi głośno o tym o czym wieksozść lekarzy nie wie a reszta milczy jak zaklęta.
Maria
Zaangażowany Infranin
Posty: 312
Rejestracja: wt cze 12, 2007 4:16 pm
Kontakt:

Re: Ukryte Terapie - Jerzy Zięba

Post autor: Maria »

reszta milczy jak zaklęta."
 
bo to TCHÓRZE choc zycie jest krótkie, to wolą być cicho gdy dzieci się truje a nawet zabija....więc dlaczego sie dziwimy ?
Ludzie mają umierać, częśc najsilniejsza pozostanie i będzie słuzyła chorym z urojenia...po co mamy poznać metody pomagające nam żyć w zdrowiu ?
 
"Życie w pewnym momencie musi się skończyć i nie ma co igrać z iskrą życia daną przez Boga-Stwórcy."
 
Kasiu jakas Ty naiwna....nie ma Boga...bo gdyby byl to ludzie byliby dla siebie jak przyjaciele a nie w imię Boga potrafia mordować....
Nie ma BOGA......to tylko chwyt marketingowy kapłanów......daja ludziom cukierek w postaci wiary ...ktory jest zatruty.
Kiedy człowiek to zrozumie ?
JAM JEST Światłością Serca - Saint Germain
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Ukryte Terapie - Jerzy Zięba

Post autor: Katarzyna_1 »

"Kasiu jakas Ty naiwna....nie ma Boga...bo gdyby byl to ludzie byliby dla siebie jak przyjaciele a nie w imię Boga potrafia mordować....
Nie ma BOGA......to tylko chwyt marketingowy kapłanów......daja ludziom cukierek w postaci wiary ...ktory jest zatruty.
Kiedy człowiek to zrozumie ?"
Takich naiwnych jak ja to w każdym kraju jest większość. Tak się porobiło, ze nawet w Rosji.
Nie czuje się  z powodu wiary ani lepsza ani gorsza i nie mam zamiaru nikogo nawracać. :)
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Ciekawski Jasiu
Infrańczyk
Posty: 195
Rejestracja: wt kwie 17, 2012 11:51 am
Kontakt:

Re: Ukryte Terapie - Jerzy Zięba

Post autor: Ciekawski Jasiu »

To, czy Bóg jest, czy go nie ma to sprawa na zupełnie inną dyskusje.  Osobiście rozumiem wątpliwości ludzi co do wiary w tego czy innego Boga ze znanych nam współcześnie religii czy nawet wcześniejszych kultów. Ja za Boga uważam stwórcę naszego świata, bo to że świat został stworzony jest dla mnie niemal oczywiste. Wziąć prosty dylemat jajka i kury....Oczywistym jest, że pierwsze musiało być jajko i to w liczbie przynajmniej 2. Ciągnę ten wątek, tylko dlatego, że wiara w samoistne powstanie naszego świat wydaje mi się naiwnością w dzisiejszej dobie poznania złożoności rzeczy.  Chyba, że ktoś neguje istnienie stwórcy z powodów osobistych, jakiś zawód, niespełnione nadzieje, modlitwy itp. itd. Insza inszość, ja tak odbieram negacje stworzenia. Dla mnie kąt nachylanie osi obrotu Ziemi jest już mało prawdopodobnym przypadkiem a te przypadki idą w dziesiątki, trzeba być ślepym, albo ignorantem żeby nie zauważyć, że to wszystko jest zaprojektowane pod człowieka.  Zgadzam się, że postawa środowisk lekarskich jest wynikiem jakiegoś strachu, lęku czy obaw ale to nie jedyne środowisko, wszyscy się boimy, jeśli nie o siebie to o najbliższych.  Odwagi nie należy mylić z brawurą. Postawa lekarzy to też pragmatyzm, bo ludzie mogą umierać,byle procedury były zachowane. Jeśli procedury nie zostaną zachowane a pacjent odobrzeje, to  laury ale jak sie coś nie uda, to może to oznaczać fizyczna pracę do emerytury dla człowieka, który jej nigdy nie poznał.......Działa tu RWD.   Sam Zięba przyznaje, że gdyby miał na sobie ta odpowiedzialność, to zupełnie inaczej podchodziłby do tematu.  On i jego ludzie pomagają ale odpowiedzialność pacjent bierze na siebie, zdaje sobie sprawę z tego, że coś może się nie udać. Lekarz nie może eksperymentować, on ma stosować zalecone przez ministerstwo środki,żadnych innych, bo pójdzie siedzieć. Dlatego warto czasem pójść do znachora gdy lekarze rozkładają ręce, a nóż eksperyment się powiedzie.  :kekeke:  To jest złożony problem przepisów, kształcenia i samej mentalności środowiska lekarzy jako całości.
 
Zięba trochę zatrząsł tym świadkiem, może coś dotrze?
Awatar użytkownika
Hybrid
Infranin
Posty: 201
Rejestracja: pt gru 28, 2012 7:37 pm

Re: Ukryte Terapie - Jerzy Zięba

Post autor: Hybrid »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Ciekawski Jasiu" data-cid="124570" data-time="1475104493">
 Wziąć prosty dylemat jajka i kury....
</blockquote>
 
  ... a jak weżmiemy po rozwagę prosy dylemat rajskiej Ewci  i jej Kaina ... ?
 
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Ciekawski Jasiu" data-cid="124570" data-time="1475104493">
....Oczywistym jest, że pierwsze musiało być jajko i to w liczbie przynajmniej 2. 
</blockquote>
 
 ... czy to też będzie takie oczywiste , że pierwszy musiał być Kaim w formie ''łosz end goł''... ?
 
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Ciekawski Jasiu" data-cid="124570" data-time="1475104493">
 
Zięba trochę zatrząsł tym świadkiem, może coś dotrze?
</blockquote>
 
... nic nie dotrze do jednej strony - pacjent i drugiej strony- lekarz gdyż ludzie jak żaby wyrzekają się błota a w ''błocku'' się babrają .
Dzisiaj nie lekarz leczy a korporacja , lobby i kierunkowa polityka .
Zięba nie Waligóra więc jego ''tupanie'' temu świadkowi zwisa i powiewa ... jak zacznie szkodzić to się go ''wyłączy'' .
Maria
Zaangażowany Infranin
Posty: 312
Rejestracja: wt cze 12, 2007 4:16 pm
Kontakt:

Re: Ukryte Terapie - Jerzy Zięba

Post autor: Maria »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Hybrid" data-cid="124571" data-time="1475171391">
 
  ... a jak weżmiemy po rozwagę prosy dylemat rajskiej Ewci  i jej Kaina ... ?
 
 
 ... czy to też będzie takie oczywiste , że pierwszy musiał być Kaim w formie ''łosz end goł''... ?
 
 
... nic nie dotrze do jednej strony - pacjent i drugiej strony- lekarz gdyż ludzie jak żaby wyrzekają się błota a w ''błocku'' się babrają .
Dzisiaj nie lekarz leczy a korporacja , lobby i kierunkowa polityka .
Zięba nie Waligóra więc jego ''tupanie'' temu świadkowi zwisa i powiewa ... jak zacznie szkodzić to się go ''wyłączy'' .
</blockquote>
Zięba nie Waligóra więc jego ''tupanie'' temu świadkowi zwisa i powiewa ... jak zacznie szkodzić to się go ''wyłączy'' .
 
ale co zasial to zasial.....plony będa
JAM JEST Światłością Serca - Saint Germain
ODPOWIEDZ

Wróć do „KSIĄŻKI”