Korzystanie w usług wróżki.

Ogólnie o magii
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Korzystanie w usług wróżki.

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Andrzej 58" data-cid="124786" data-time="1488710529">
" a propos... Marynarz... czy to nie wiąże się z tymi waszymi dywagacjami (Twoimi, Danut i Andrzeja) ?"
Oczywiście ,że się wiąże i nie tylko z naszymi.Nie pisząca tu Livia znalazła połączenie związane z nazwami.Chodzi o plemię Dan i jego znaczenie .Pojawia się też nazwisko Jaxa herbu gryf .O tym wspominaliśmy z Danusią w temacie o innych rzeczywistościach.To z kolei nawiązuje do doświadczeń Kasi z okrętem Gryf.I mamy komplet.
</blockquote>
Sorry Andrzeju ale nie  łącz mnie z Livią której piątej klepki brak.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Maria
Zaangażowany Infranin
Posty: 312
Rejestracja: wt cze 12, 2007 4:16 pm
Kontakt:

Re: Korzystanie w usług wróżki.

Post autor: Maria »

Sorry Andrzeju ale nie  łącz mnie z Livią której piątej klepki brak."
 
az tak żle z livia?
JAM JEST Światłością Serca - Saint Germain
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Korzystanie w usług wróżki.

Post autor: danut »

Andrzeju a masz jakiś dobry link o plemieniu Dan taki nie z wymysłu i bajek? Wiem, że
było to jakieś plemię wykluczone z ludu Izraela w Starożytności, ale dlaczego ? To jest
ciekawe. Słowianie i Skandynawie a także o dziwo Hindusi mają wspólne legendy i jak w tym linku
z Wedami mamy tam o prawdziwych kontaktach z przybyszami z nieba w postaciach ludzkich.
Nie wiem kto to Livia, czy to jakaś wróżka, czy znowu następna kobieta uznająca się za kogoś wybranego spośród ludzi?
Ostatnio zmieniony ndz mar 05, 2017 8:48 pm przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Korzystanie w usług wróżki.

Post autor: Andrzej 58 »

Główne źródło wiedzy o Dan to Stary testament.Często pojawia się w księdze Sędziów.O Dan jest wzmianka w centuriach.
Livia nie jest wróżką , a młodą kobietą po ciężkich doświadczeniach.I według mnie jedną z grupy określonej jako tych bibilijnie wykluczonych  , co jest przyczyną tych traumatyczych doświadczeń.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Korzystanie w usług wróżki.

Post autor: Katarzyna_1 »

"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Maria
Zaangażowany Infranin
Posty: 312
Rejestracja: wt cze 12, 2007 4:16 pm
Kontakt:

Re: Korzystanie w usług wróżki.

Post autor: Maria »

"a młodą kobietą po ciężkich doświadczeniach.I według mnie jedną z grupy określonej jako tych bibilijnie wykluczonych  , co jest przyczyną tych traumatyczych doświadczeń. "
 
Andrzeju nie pisz półprawd pasujących do Twego projektu..
To pani w srednim wieku, po 40 a ma doświadczenia odpowiednie do tego jak postępuje ...tak zresztą jak każdy z nas sam za nie odpowiada .
Oj Andrzeju zdawałoby się iż dorosły człowiek  a bawisz się w Matrixowe gierki.....wciagnęły cie one na maxa.
JAM JEST Światłością Serca - Saint Germain
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Korzystanie w usług wróżki.

Post autor: Andrzej 58 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Maria" data-cid="124793" data-time="1488784521">
"a młodą kobietą po ciężkich doświadczeniach.I według mnie jedną z grupy określonej jako tych bibilijnie wykluczonych  , co jest przyczyną tych traumatyczych doświadczeń. "
 
Andrzeju nie pisz półprawd pasujących do Twego projektu..
To pani w srednim wieku, po 40 a ma doświadczenia odpowiednie do tego jak postępuje ...tak zresztą jak każdy z nas sam za nie odpowiada .
Oj Andrzeju zdawałoby się iż dorosły człowiek  a bawisz się w Matrixowe gierki.....wciagnęły cie one na maxa.
</blockquote>
Czekam Marysiu , kiedy wy dwie przestaniecie się nawzajem oskarżać i zaczniecie odnosić się do swoich doświadczeń poważnie.Przykład - zdarzenie z opalaczem na plaży.Pamiętasz jak Kasia opisała takie samo w innym miejscu.Bagatelizujesz to .Nie można wytwarzać czegoś co nie istnieje.Matrix to iluzja .Nie ma matrixu a twarda rzeczywistość zakłócana środkami technicznymi w celu wytworzenia innej rzeczywistości pod konkretne potrzeby tych dysponentów ukrywanej o tysięcy lat techniki.Nie lubisz określenia "projekt" a ostatnio pojawiły się na forach informacje nie pochodzące ode mnie ,że coś takiego istnieje (chodzi o tą tajemniczą naradę).To tam zostało określony cel projektu bardzo złożonego i rozłożonego w bardzo długim czasie.Elementy składowe , to te , które wielokrotnie były opisywane przeze mnie na forach.Pamiętasz Siolowy "ketten brieff?".Łańcuch listów.Znam inne określenie , to pierścień informacji.Czy wiesz , że Livia wymieniona jest w gronie osób związanych z projektem.Wiesz , że wymieniona jest Kasia ? .Wiesz , że Ty też tam jesteś?i jest tam jeszcze kilka osób , które w pewnym momencie zostały ze sobą skontaktowane.To są te nasze kilkuletnie wymiany postów.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Korzystanie w usług wróżki.

Post autor: Katarzyna_1 »

"'Pamiętasz jak Kasia opisała takie samo w innym miejscu'" to było na plaży w Mielnie b. dawno temu, a satynowe granatowe gacie do kolan, których już nikt wtedy nie nosił na plaży w Jurmali w 1988 r. :)
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Maria
Zaangażowany Infranin
Posty: 312
Rejestracja: wt cze 12, 2007 4:16 pm
Kontakt:

Re: Korzystanie w usług wróżki.

Post autor: Maria »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Katarzyna_1" data-cid="124795" data-time="1488803168">
"'Pamiętasz jak Kasia opisała takie samo w innym miejscu'" to było na plaży w Mielnie b. dawno temu, a satynowe granatowe gacie do kolan, których już nikt wtedy nie nosił na plaży w Jurmali w 1988 r. :)
</blockquote>
 
 
Moje także było w Mielnie lecz nie było motywu satynowych gatek co wciąz insynuuje Andrzej...pisałam juz o tym nieraz a On wciąż jak papuga to samo.
To, że ktoś nosił wtedy robione na szydełku stroje do opalania to nic takiego....wiele osob takie miało.
 
"Czekam Marysiu , kiedy wy dwie przestaniecie się nawzajem oskarżać i zaczniecie odnosić się do swoich doświadczeń poważnie. "
 
Andrzeju znowu konfabulujesz....pokaż mi gdzie ja oskarżam o coś livie o czym by ona sama nie pisała na swoim blogu.....przeciez nie znam Jej osobiście więc wiem tylko to co sama opisze, a że lubi o tym pisac to znam to nie tylko ja.
Powiem Ci Andrzeju że powionieneś sie sam nad sobą zastanowić, każdy sam za siebie odpowiada a nie że ktoś z zewnątrz nim kieruje naprowadzajac  na jakis PROJEKT..
 
"Czy wiesz , że Livia wymieniona jest w gronie osób związanych z projektem.Wiesz , że wymieniona jest Kasia ? .Wiesz , że Ty też tam jesteś?i jest tam jeszcze kilka osób , które w pewnym momencie zostały ze sobą skontaktowane.To są te nasze kilkuletnie wymiany postów. "
 
Cóż wciągnęło Cie to na maxa, dlatego może mniej neta, przepowiedni i spisków...wyjdzie to na zdrowie.
Andrzeju ja poznałam wiele osob ale żadnej nie wmawiam udziału w jakimś projekcie......odpowiedzialność jest w nas a nie jakiś pomylonych pierwszych, drugich i papugach czy hiszpanie.......
Czy naprawde nie widzisz ile zamieszania przez ten tzw projekt....gdzie w tle ci co kiedyś zwani byli nazistami.....dlaczego popierasz to co Tobie podrzucają ?
JAM JEST Światłością Serca - Saint Germain
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Korzystanie w usług wróżki.

Post autor: Andrzej 58 »

Zapewniam Cię Marysiu ,że ze mną wszystko w porządku.Dziwiłem się i zastanawiałem gdy pojawiły się pierwsze relacje Kasi , Danusi i Kropki .Jak i dlaczego pisały o znanych mi zdarzeniach.Ile może być przypadków w jednym małym gronie osób?.Zastanawiałaś się może nad tym skąd Siola wie o Węgrach i dlaczego powiązał to z wątrobą.Siola też potwierdził , że moje przypadki są mu znane .Zresztą jego mi też.Livia podejrzewa nas o niecne sprawki a nasza wiedza o Książu pochodzi z jednego starego źródła i niedawno zostało to potwierdzone przez całkiem zwyczajne źródła.Pamiętasz jak Teresa szukała pewnego zamku?.Pośredniczyłaś w nawiązaniu kontaktu.Ten poszukiwany zamek odnalazł się mimo ,że został rozebrany sto lat temu.Niedawno przy wymianie informacji z eksploratorem z Wałbrzycha dostałem mapę .Wynika z tej mapy , że historia zamku jest mocno tajemnicza i mamy tu podobny przypadek jak u Danusi z górą i kołyską.Same przypadki czy może wzajemnie uzupełniające się informacje?
ODPOWIEDZ

Wróć do „DYSKUSJA OGÓLNA”