Korzystanie w usług wróżki.

Ogólnie o magii
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Korzystanie w usług wróżki.

Post autor: Katarzyna_1 »

"Pamiętasz jak Teresa szukała pewnego zamku?"
Tak mi ta Teresa "chodzi" po głowie bo kiedyś Danuta napisała, że nie lubi osób o tym imieniu. Nie obraź się Danut ale ja miałam z Danutami zawsze w poprzek. Wielkie wzrostem zaborcze baby mnie atakowały. Na szczęście ty do tych gidyj nie należysz, ale tez nieprzyjemnie przez podpowiadaczy było. Gdzieś widziałam jej (Teresy) fotografię bo nie ukrywała nazwiska  i moje pierwsze skojarzenie... kurcze nie wiem dlaczego ta fotka z Danut mi się kojarzy. Przysięgam, ze takie właśnie skojarzenie miałam. Poszperałam dalej i okazało się, ze ta pani to dr farmacji, nie uznająca współczesnej chemicznej farmakologii, a jakieś zioła i inne sposoby leczenia ją interesują. Jest albo była rzeczoznawcą sadowym od działania środków narkotycznych.
Jednak nie ma co brać pod uwagę moich skojarzeń bo mogą być mylące, tak jak wiele innych tu na forum a także poza.
Pozdrawiam Wszystkich
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Korzystanie w usług wróżki.

Post autor: Andrzej 58 »

"Jednak nie ma co brać pod uwagę moich skojarzeń bo mogą być mylące,"
Oczywiście ,że są mylące te skojarzenia Kasiu.Teresa to wspaniała kobieta i bardzo pomocna .Gdyby nie Ona dalej kręciłbym się w miejscu.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Korzystanie w usług wróżki.

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Andrzej 58" data-cid="124800" data-time="1488890527">
"Jednak nie ma co brać pod uwagę moich skojarzeń bo mogą być mylące,"
Oczywiście ,że są mylące te skojarzenia Kasiu.Teresa to wspaniała kobieta i bardzo pomocna .Gdyby nie Ona dalej kręciłbym się w miejscu.
</blockquote>
Pewnie jest tak jak piszesz, ale na moje zapytania na MŻ nigdy nie odpowiedziała. Już nawet nie pamiętam o co dokładnie pytałam, ale chyba chodziło o okręt w Rydze.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Korzystanie w usług wróżki.

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Katarzyna_1" data-cid="124801" data-time="1488890897">
Pewnie jest tak jak piszesz, ale na moje zapytania na MŻ nigdy nie odpowiedziała. Już nawet nie pamiętam o co dokładnie pytałam, ale chyba chodziło o okręt w Rydze.
</blockquote>
Przypomniałam sobie o co panią Teresę jako naukowca i znawcę narko-tematu pytałam ale już nie będę "kijem wody mącić"........
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Maria
Zaangażowany Infranin
Posty: 312
Rejestracja: wt cze 12, 2007 4:16 pm
Kontakt:

Re: Korzystanie w usług wróżki.

Post autor: Maria »

Kasiu a nie bierzesz pod uwagę zbieżność nazwisk ?
JAM JEST Światłością Serca - Saint Germain
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Korzystanie w usług wróżki.

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Maria" data-cid="124805" data-time="1488959728">
Kasiu a nie bierzesz pod uwagę zbieżność nazwisk ?
</blockquote>
Mario, ja nie mówię, że p. Teresa to jest Teresa Danut. Miałam tylko takie dziwne skojarzenie. Poza tym pani Teresa z MŻ jest od Danut 3-4 lat starsza. Mieszkała również w górach ale ok. 70 km od okolic naszej Danuty.
Nie biorę pod uwagę zbieżności nazwisk bo nazwisko nie jest pospolite, a poza tym wszystko co o sobie pisała zgadza się z tym co jest w sieci. Szukaj a znajdziesz :)
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Korzystanie w usług wróżki.

Post autor: danut »

Dziewczyny a co to jest MŻ i gdzie żeście tę panią Teresę wypatrzyły? :)

A propos tej legendy z Sobolowa - to zaporzyczony kit, przekształcenie legendy z moich okolic, góra Grodzisko jest tylko jedna.
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Korzystanie w usług wróżki.

Post autor: Andrzej 58 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="danut" data-cid="124807" data-time="1488969784">
Dziewczyny a co to jest MŻ i gdzie żeście tę panią Teresę wypatrzyły? :)


A propos tej legendy z Sobolowa - to zaporzyczony kit, przekształcenie legendy z moich okolic, góra Grodzisko jest tylko jedna.
</blockquote>
Nie wypatrzyły a sama się odnalazła.
<a href="http://chaciateresy.blog.pl/teresa-chac ... chacia/</a>
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Korzystanie w usług wróżki.

Post autor: danut »

Z tego co widzę to kobieta preferuje homeopatie i leczenia naturalne. To nie jest złe, niektóre z tych rzeczy są bardziej skuteczne od sposobów farmakologicznych, wiem bo sprawdzałam na własnej skórze. Aha Kasiu na pewno nie jest to moja znajoma, to jakaś inna nieznana mi kobieta.
Ridler
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: sob cze 10, 2017 7:37 am

Re: Korzystanie w usług wróżki.

Post autor: Ridler »

Pół żartem, pół serio - prezydent Korei korzystała z usług wróżki i skończyła marnie ;-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „DYSKUSJA OGÓLNA”