Gang Stalking i Mind Control- glosy w glowie

Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Gang Stalking i Mind Control- glosy w glowie

Post autor: Zbyszek »

Halo ludziska. Wklejam kontrowersyjne filmik Zagorskiego o glosach w glowie i nikczemnosciach. Oosbiscie inaczej interepretuje opisywane przez autorow cialkowe zjawiska. Ciekaw jestem waszych wnioskow.
Sam gadam na okraglo z glosami i mialem momenty ostrzejsze niz opisywane na filmikach. Wtedy nie bylo chyba jeszcze tych podstepnych maszyn. Kto wie czym sa te glosy w glowie?
Oto filmiki

Gang Stalking i Mind Control

<a href="https://youtu.be/kvYli0iM4zs">https://y ... i0iM4zs</a>

<a href="https://youtu.be/dTCemewhn5s">https://y ... mewhn5s</a>

NA koniec ciekawe podsumowanie Alchemi, Tarota i Kabaly. Goscio opowaiada troche wolno ale dobrze zna temat.
<a href="https://youtu.be/M_0HiE5uB5g">https://y ... iE5uB5g</a>
Ostatnio zmieniony śr maja 24, 2017 6:28 am przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Gang Stalking i Mind Control- glosy w glowie

Post autor: Zbyszek »

Wywalili mi chyba komentarz pod jednym z flmikow, nie zebym byl bardzo uszczypliwy , ale chyba okazalem zbyt malo szacunku dla cierpiacych osob przesladowania.
Wklejam relacji wielu osob postrzegajacych podobne dziwnosci w stanie dziennej swiadomosci. Ludzie sie fazuja nie postrzegajac tego. Czesc z podniecenia, czesc z nerwic, odnoszac wrazenie iz ich przesladuja. Jasne, czesc pewnie tak, ktos sie im uwiesil na glowie, ktos stara sie podirytowac, czy osmieszyc. Moze i chodza za kims osoby ,by wywolac w nich psychoze. Efekty takich dzialan sa podobne , do tych wywolanych swiadomie, przy surfowaniu po stanach swiadomosci. Zaburzenia dziennej swiadomosci. Tuataj relacje <a href="http://cialka.net/postrzeganie-nadzmysl ... 32.html</a> uzdolnionych w temacie osob, ktorzy postrzegaja takie dziwa na codzien,bez naswietlania armatkami megnetycznymi, zastanawiajac sie czy im sie

klapki w glowie nie oberwaly. Zwroccie uwage, iz te zaburzenia pojawiaja sie w chwilach napiecia psychicznego jak I spontanicznie, w chwilach szczegolnego rozluznienia czy nawet w momencie zagapienia, czy nudy. Obserwujaca je osoba nagle dostrzega cos innego niz zwykle, co wprawia ja w szczegolne podniecenie, czy ekscytacje. Po chwili dochodzi do rownowagi , zastanawiajac sie co to bylo. Widziane dziwo znika, pozostawiajac jednak slad udziwnienia w pamieci. W sammym momecie patrzenia towarzyszy tym osobom czesto zwiekszona wrazliwosc na emocje, To jest wlasnie charakterystyczne w zmienionych stanach swiadomosci. Strach zdziwienie , czy podziw. Niezwykle intensywnie odczuwane. Wlasnie tam tak jest. Po chwili jednak odzyskuja oni rozsadek i znowu jest wszystko po staremu.
Jakga role winno sie nadawac tym poztrzeganym halucynacjom?
Dobrze wiedziec, iz czlowiek jest istota wielowymiarowa, ma to oczywiscie swoje nastepstwa. Poziomy rzeczywistosci postrzegamy z roznych powodow. Moze byc to silna nerwica, dlugotrwale napiecie jak i stany medytacyjne, rozluznienie , czy nawet lekkie przysniecie. Dostajemy sie do tych poziomow swiata wiec na przerozne sposoby. One sa tam zawsze i dziwadla pozostaja tam nawet, gdy my ich juz nie postrzegamy. To wazne by wiedziec. One nie znikaja, gdy my ich juz nie postrzegamy. Wtedy warto sobie uswiadomic iz wydaja sie one grozne jedynie , gdy je widzimy swiadomie, obserwujac je. Ta odmiennosc wprawia nas w panike.
Co zrobic ? Czy bac sie ich nadal, nawet gdy slepniemy dymensyjnie? W takich monetach warto pamietac iz przed zobaczeniem jak i po ich znikneciu, wszystko jest takie same i bedzie jak zawsze, i nic sie szczegolnego nie tak na prawde dzieje.TAk jak zylismy wczesniej na luzie tak i robimy to przeciez potem, gdy ta dziwna percepcja zniknie. A te chwile widzenia winny dac nam do myslenia, iz jest gdzies jakies miejsce we wszechswiecie, ktore jest inne. Dla mnie takie momenty sa jak uswiadamiajace drogowskazy,, iz znana mi rzeczywistosc to jedynie nakladka na istniejacy swiad duchowy, w ktorym sie nie orientujemy, co jest czym.
Nawet sobie szczegolnie je cenie, oo wiele bardziej niz calkowita rownowage, czy harmonie. Nie szukam wiec ratunku, gdy mi sie takie chwile przydarza a obserwuje zafascynowany to co widze. Jak sie ratowac przed tymi zaburzeniami. Zagorski powiedzial, iz nikt nie wykryl metody chroniacej ludzi przed MIND CONTROL. Wrecz odwrotnie, zna ja i stosuje wiele osob. Oni ignoruja to co widza.
Metoda ta, to przestac sie podniecac widzainym a zrozumiec i docenic, to co sie postrzega.
Ostatnio zmieniony czw maja 25, 2017 6:40 am przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Gang Stalking i Mind Control- glosy w glowie

Post autor: Zbyszek »

Chyba wszystkich wywialo na facebooka. Posluchalem kolejnych wywiadow Zagorskiego  i mi sie spodobaly.Szykuja sie programy kontrolujace umysly ludzkie. Ciekawa perspekytwa, juz sie szykuje do telepatycznej pertraktacji z takimi programami. Pierwszym moim rozkazem , jak sie juz  do niego dobiore,to  bedzie przelew na konto infry paru milionow dolcow, by czytelnikow przybylo. JAk na razie, to podchodzac pod telewizor pytam , czy juz tam jest, ale ciagle milczy. Na leptopach rowniez nie ma jeszcze polaczenia
Ostatnio zmieniony czw maja 25, 2017 5:52 pm przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Ridler
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: sob cze 10, 2017 7:37 am

Re: Gang Stalking i Mind Control- glosy w glowie

Post autor: Ridler »

Wygląda to na kolejną akcję, której nie udowodnisz bo dzieje się w umyśle jakiegoś gościa. Przykra sprawa, ale to raczej kwestie chorób psychicznych a nie "kontroli".
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Gang Stalking i Mind Control- glosy w glowie

Post autor: Zbyszek »

zadnych zainteresowanych manipulacja?  Choc troche?  500 wejsc w ten watek , to troche juz jest.  Glosy w glowie, to sliski temat, nie wychylam sie wiec z interpretacja moich  odlotow, z upierdliwymi glosami. Tyle ludzi pisze teraz z takim zaangazowaniem o tych   wlamaniach w umysly, ze ten co bedzie je ignorowal ich strasznosc, albo dostrzeze w nich zalety   wyjdzie zaraz na agenta. Podobnie jest na scenie politycznej, ciagle jakies walki , niewiadomo z czym, zagrozenia, podejrzenia. Co za cyrki. Czytelnicy, ludzie slyszacy glosy , nie dajcie sie zwariowac
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Gang Stalking i Mind Control- glosy w glowie

Post autor: Zbyszek »

Swiadomosc to niezwykla sprawka. Od lat dyskutowalem ze soba samym ktory przybieral rozne postacie. Poczatkowo utrzymywalem w tajemnicy przed znajomymi, nie wiedzac z czym mam do czynienia. No wiadomo, lepiej sie nie wychylac z takim sposobem spedzania czasu. Testowalem na ile sie da te czesci mnie, uczac sie rozozniac je od rozmow z duchami czy telepatycznym polaczeniem z kolegami, w czasie eksperymentow. Ciezkie to, gdyz zlewa sie to wszystko w podobny stan swiadomosci, w ktorym niuanse sa wyraznie dostrzegalne , tylko wtedy gdy rozmawiajacy chca dac znac iz z nami rozmawia. Uzaleznia to sukces eksperymentow od dobrej woli partnerow dialogu. 

Kim sa osoby wewnatrz nas? Kto dopisze reszte?
ODPOWIEDZ

Wróć do „TEORIE SPISKOWE”