Alicja Ziętek: Specjalistka od duchów

Duchy, Zjawy, Klątwy
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Alicja Ziętek: Specjalistka od duchów

Post autor: Newsman »

<div>13-latka, przez którą kontaktują się duchy, dom, w którym boją się przebywać nawet jego właściciele czy nawiedzone mieszkania w warszawskim bloku - to przykłady spraw, z którymi mierzy się Alicja Ziętek - parapsycholog i medium. Jak sama mówi, pomaga duchom, a przy okazji ludziom mającym z nimi problemy. Jak wygląda życie człowieka, który na co dzień ma do czynienia z niespokojnymi przybyszami z zaświatów? Rozmawia Piotr Cielebiaś.</div><div> </div><div>Czytaj całość na Onet Strefa Tajemnic...</div>
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Alicja Ziętek: Specjalistka od duchów

Post autor: danut »

A to pokłóćmy się o definicję duszy i ducha, skoro czytamy wypowiedź kontaktowca z  tymi świadomościami przekraczającymi próg naszej tu śmierci. :) Napisano w artykule :"<div>Są na pewno bardzo świadomą energią. Skoro jakiś byt objawia się w formie mniej lub bardziej wyrazistej, na pewno ma w tym jakiś cel".</div><div> </div><div>Na innym forum nie umiem się dogadać w momencie, gdy na siłę ktoś chce mnie przekonywać, że duch to energia. Świadoma energia już brzmi lepiej, ale do pojęcia dusza, bo bardziej ujmuje to jak ja określam coś co przemieszcza informację, co przemieszcza zapis naszej świadomości i jest jej nośnikiem. Energia to coś j./w może być jak pojmuje się na podobieństwo religii samym tchnieniem Boga, zarządcy informacjami, operatora czyli Schematem i świętymi prawidłowościami, prawami wszech wszechświata. Tchnienie, duchowość, uczuciowość będą więc według mnie odpowiedzialne za kierunek i siłę przemieszczania się świadomości( informacji).</div><div> </div><div>Tak według mnie wyglądałoby pojęcie duszy.</div><div> </div><div>Medium natomiast bardzo często twierdzi, że ma kontakt z duchem.</div><div> </div><div>Co to jest według mnie duch :InLove: ?- To rzeczywista istota z innego wymiaru rzeczywistości, przebywająca w nim stale, także podczas naszego tu życia, ponieważ ten poziom jest ponad naszą czasowością i ponad nią funkcjonuje.</div><div>Jak uważam i ma to poparcie w bardzo wielu czytanych relacjach i wywiadach, opisach, książkach- spotkanie z taką istotą, czy kontakt nie jest  zatem zupełnie uzależniony od naszego czasu, może zajść w naszym tu pojęciu i wyglądać na spotkanie nawet z duchem przyszłości. Z duchem to ogólnie chyba i tak złe określenie, chociaż tak przyjęte), ponieważ ma materialną^ w naszym pojęciu) i rzeczywistą swoją ponadczasową postać istniejącego tam obiektu..</div><div>Powinno być to objaśnione, jak mi wydaje w tym wywiadzie, skoro zaraz po energii występuje w nim pojęcie byt, bo niestety te wypowiedzi tu energia , a tu byt, tu bliżej nieokreślone z kim i jaki to kontakt sieje dużo zamieszania i brak zrozumienia, właściwie o czym kto pisze, szczególnie, gdy ten ktoś twierdzi, że ma ten kontakt z zaświatami.</div><div> I proszę dalej mamy znowu - "objawia się w formie mniej lub bardziej wyrazistej" - Czyli nie można jak we wstępie cytatu z artu pisać tutaj o energii,  bo energia nie ma formy :InLove:</div><div> </div><div>To, że objawia się w formie mniej lub bardziej wyrazistej świadczy o możliwościach zasięgu osobistego dostosowanego do odbioru informacji od nich, a czasami może dojść, nawet do czegoś co nauka określa teleportacją, a na jakich zasadach ona zachodzić może, już pisano wiele i podawano tu namiary na nowe o tym wiadomości.</div><div> </div>
Ostatnio zmieniony śr lis 27, 2013 12:25 am przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „DUCHY”