Mój koszmar - klasyczny scenariusz odwiedzin obcych

Listy forumowiczów i czytelników. Podziel się swoim niezwykłym przeżyciem!
Awatar użytkownika
Szczupak
Infrzak
Posty: 88
Rejestracja: ndz lip 21, 2013 10:14 am

Mój koszmar - klasyczny scenariusz odwiedzin obcych

Post autor: Szczupak »

Witam, Chciałem wam opowiedzieć o moim śnie (a przynajmniej tak mi się wydaje), który miałem dzisiejszej nocy. Bez zbędnego gadania - położyłem się wczoraj około 1 w nocy do łóżka i jako, że byłem już zmęczony to bez problemów zasnąłem. Miałem jakieś tam normalne sny, lecz ostatni sen który pamiętam został nagle przerwany przez zupełnie inny - śniło mi się, że byłem na jakimś obozie lub wczasach nad jeziorem i nagle ten sen został tak jakby przerwany i przeniosłem się do mojego pokoju w nocy. Obudziłem się i spojrzałem na ścianę naprzeciwległą do okna i zobaczyłem, że jest bardzo mocno oświetlona. Więc podniosłem się i odwróciłem do tyłu w stronę okna i wtedy ogarnęło mnie przerażenie, bo wiedziałem co się święci, więc ze strachu położyłem się znowu na łóżku i nagle odczułem takie uczucie paraliżu na całym ciele. Zacząłem rozglądać się (wodziłem oczami bo nie mogłem ruszyć głową) i kątem oka dostrzegłem niską postać stojąca nad moim łóżkiem. Nie pamiętam szczegółów jak wyglądała, bo jak tylko na nią spojrzałem to obudziłem się z krzykiem około 5:30 nad ranem. Liczę, że to był tylko koszmar, a nie wizyta nocnych gości. Dodam, że interesuje się zjawiskami paranormalnymi od podstawówki/gimnazjum, ale NIGDY nie zdarzyło mi się, żebym śnił o kosmitach porywających mnie czy odwiedzających mnie w nocy.  Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony wt wrz 23, 2014 11:57 am przez Szczupak, łącznie zmieniany 1 raz.
AnusMundi
Infrzak
Posty: 91
Rejestracja: czw lip 17, 2014 8:53 am

Re: Mój koszmar - klasyczny scenariusz odwiedzin obcych

Post autor: AnusMundi »

Paraliż przysenny, najprawdopodobniej. Ewentualnie kosmity zlądowały. Znalazłeś jakieś fizyczne ślady?
Awatar użytkownika
Szczupak
Infrzak
Posty: 88
Rejestracja: ndz lip 21, 2013 10:14 am

Re: Mój koszmar - klasyczny scenariusz odwiedzin obcych

Post autor: Szczupak »

Przejrzałem się, ale nic nadzwyczajnego nie znalazłem. Zdarzyło mi się miec paraliż przysenny, po obudzeniu z drzemki popołudniowej, ale to było coś innego. Przy paraliżu miałem świadomość tego, że jestem obudzony ale moje ciało nadal śpi. W tym przypadku bardziej czułem się jak to by był sen. Ale strasznie realistyczny jeśli chodzi o lokalizację - mój pokój wyglądał identycznie, nawet po obudzeniu byłem zaskoczony jak dobrze miałem odwzorowany pokój w tym koszmarze. 
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Mój koszmar - klasyczny scenariusz odwiedzin obcych

Post autor: Arek 1973 »

Typowy  Badroom Visitor
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Szczupak
Infrzak
Posty: 88
Rejestracja: ndz lip 21, 2013 10:14 am

Re: Mój koszmar - klasyczny scenariusz odwiedzin obcych

Post autor: Szczupak »

Jak to ocenić? Cały dzień o tym myślę i każda myśl przyprawia mnie o niepokój, ciarki i gęsia skórkę. Nie wiem też, czy będę mógł spokojnie zasnąć...
Awatar użytkownika
charlie2tango
Infranin
Posty: 246
Rejestracja: ndz lis 10, 2013 7:53 am

Re: Mój koszmar - klasyczny scenariusz odwiedzin obcych

Post autor: charlie2tango »

Co do fizycznych śladów - czy masz jakieś okaleczenia, krwawienia (nos, odbyt, uszy), zmiany skórne, problemy z oczami (zapalenie spojówek itp), nietypowe siniaki nieznanego pochodzenia, nieznane zgrubienia, nietypowe problemy pokarmowe? W otoczeniu - zegary z przestawionym czasem, awarie sprzętu elektronicznego, problemy z "zasięgiem" komórek, telefonów, wifi, może obniżona żywotność baterii? Poza tym - nietypowo zachowujące się zwierzęta w pobliżu, nietypowe dla twojego miejsca zamieszkania gatunki, może nietypowo zachowujący się obcy ludzie?
Pozdrawiam
c2t
"Na Księżycu się nie żyje / a na Ziemi ziemskie troski / Nikt nie mieszka na Księżycu / morsem nadał Pan Twardowski
 Ciekaw jestem gdzie jest E.T. i co robi dziś pies Łajka / Skąd się biorą ci kosmici w dobranockach snach i bajkach"  Akurat "Bajka o Księżycu"
Zagłębiak89
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: wt wrz 23, 2014 2:45 pm

Re: Mój koszmar - klasyczny scenariusz odwiedzin obcych

Post autor: Zagłębiak89 »

Jest jakaś zasada o której godzinie dzieją się najczęsciej bedroom visitors?
Awatar użytkownika
Szczupak
Infrzak
Posty: 88
Rejestracja: ndz lip 21, 2013 10:14 am

Re: Mój koszmar - klasyczny scenariusz odwiedzin obcych

Post autor: Szczupak »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="charlie2tango" data-cid="116851" data-time="1411488971">Co do fizycznych śladów - czy masz jakieś okaleczenia, krwawienia (nos, odbyt, uszy), zmiany skórne, problemy z oczami (zapalenie spojówek itp), nietypowe siniaki nieznanego pochodzenia, nieznane zgrubienia, nietypowe problemy pokarmowe? W otoczeniu - zegary z przestawionym czasem, awarie sprzętu elektronicznego, problemy z "zasięgiem" komórek, telefonów, wifi, może obniżona żywotność baterii? Poza tym - nietypowo zachowujące się zwierzęta w pobliżu, nietypowe dla twojego miejsca zamieszkania gatunki, może nietypowo zachowujący się obcy ludzie?</blockquote> Tak jak już pisałem wcześniej obejrzałem dokładnie moje ciało, ale nic szczególnego nie znalazłem. Co do przedmiotów to na biurku obok łóżka leżał mój zegarek, ale czas na nim się całkowicie zgadza. Co do innych rzeczy które wymieniłeś, naprawdę nic szczególnego nie zauważyłem. 
Awatar użytkownika
charlie2tango
Infranin
Posty: 246
Rejestracja: ndz lis 10, 2013 7:53 am

Re: Mój koszmar - klasyczny scenariusz odwiedzin obcych

Post autor: charlie2tango »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Zagłębiak89" data-cid="116852" data-time="1411494954">Jest jakaś zasada o której godzinie dzieją się najczęsciej bedroom visitors?</blockquote>John Keel opracował statystyki dla obserwacji UFO. wg nich dniem, w którym najczęściej było widywane to zjawisko jest środa. Jeśli chodzi o same godziny to od 2100 do 0300, z dwoma o ile pamięć mnie nie myli nasileniami - około 0000 i po 0200. Myślę że można zakładać podobny rozkład dla bedroom visits, choć to jest i tak pojęcie względne.
Pozdrawiam
c2t
"Na Księżycu się nie żyje / a na Ziemi ziemskie troski / Nikt nie mieszka na Księżycu / morsem nadał Pan Twardowski
 Ciekaw jestem gdzie jest E.T. i co robi dziś pies Łajka / Skąd się biorą ci kosmici w dobranockach snach i bajkach"  Akurat "Bajka o Księżycu"
Awatar użytkownika
charlie2tango
Infranin
Posty: 246
Rejestracja: ndz lis 10, 2013 7:53 am

Re: Mój koszmar - klasyczny scenariusz odwiedzin obcych

Post autor: charlie2tango »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Szczupak" data-cid="116853" data-time="1411508529"> Co do innych rzeczy które wymieniłeś, naprawdę nic szczególnego nie zauważyłem. </blockquote>Może to tylko koszmarny sen. Z drugiej strony rzeczom nieszczególnym, a nowym też należałoby się przyjrzeć, to zjawisko jest totalnie zwodnicze. Swoją drogą - może masz możliwość uruchomienia w pokoju kamery, nawet internetowej? Wiem, że to nieco naiwny pomysł, ale lepszy rydz niż nic. Spróbowałbym też sprawdzić zachowanie kompasu.
Pozdrawiam
c2t
"Na Księżycu się nie żyje / a na Ziemi ziemskie troski / Nikt nie mieszka na Księżycu / morsem nadał Pan Twardowski
 Ciekaw jestem gdzie jest E.T. i co robi dziś pies Łajka / Skąd się biorą ci kosmici w dobranockach snach i bajkach"  Akurat "Bajka o Księżycu"
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE I HISTORIE CZYTELNIKÓW”