Polska: Obserwacje latających trójkątów

Relacje, zdjęcia i doniesienia z kraju.
spacemaster92
Full Active
Posty: 544
Rejestracja: sob paź 04, 2008 10:07 am
Kontakt:

Re: Polska: Obserwacje latających trójkątów

Post autor: spacemaster92 »

DObra antygrawitacja jest rozgryziona. Teraz niech popracują nad wytworzeniem sztucznej grawitacji takiej jak na Ziemi żeby można było swobodnie chodzić na księżycu bądź w statkach kosmicznych :D
Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ? A to ...będzie dopiero początek końca .


"Laa shay'a waqi'un mutlaq bale kul'un mumkin"
 
"Jedno ziarenko ryżu może przechylić szale. Jeden człowiek może odmienić losy całego świata"
Awatar użytkownika
sasquatch
Homo Infranius
Posty: 430
Rejestracja: śr mar 07, 2007 11:30 am
Kontakt:

Re: Polska: Obserwacje latających trójkątów

Post autor: sasquatch »

Ją też już wykombinowali :D gdzieś to było w Skandynawii, chyba w Finlandii. Artykuł jest w którymś z pierwszych numerów Nexusa.

spacemaster92
Full Active
Posty: 544
Rejestracja: sob paź 04, 2008 10:07 am
Kontakt:

Re: Polska: Obserwacje latających trójkątów

Post autor: spacemaster92 »

no to jeszcze pare lat i bedziemy latac z Ziemi na Marsa i odwrotnie. Jeszcze kwestia paliwa. Ja mam taki pomysl ale tylko w głowie :P żeby energie pozyskiwać z promieniowania gwiazd i gromadziłoby się ją w jakiś akumulatorach ale kwestia gdzie te panele umieścić i jak je zrobic :D
Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ? A to ...będzie dopiero początek końca .


"Laa shay'a waqi'un mutlaq bale kul'un mumkin"
 
"Jedno ziarenko ryżu może przechylić szale. Jeden człowiek może odmienić losy całego świata"
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Polska: Obserwacje latających trójkątów

Post autor: Arek 1973 »

Zeus 13

A po co to mają wprowadzać do powszechnej produkcji?.

Plan A zakłada że lepiej kontrolować świat (własne państwo) tym co się ma i nie narażając podatników na utratę miejsc pracy (czytaj: płacącychpodatki). Nie wolno ludziom dać czegoś takiego jak np. free energy, chyba że można ją opodatkować, a to jest na razie trudno. Energię pozyskiwaną z wiatru czy słońca mamy już, i jest ok, bo powstało wiele firm (miejsc pracy---podatników--)i to się podoba rządom tego świata. Ale dać komuś coś za darmo?, rzadko do tego dochodzi.



pozdrawiam
Ostatnio zmieniony pt gru 12, 2008 10:24 pm przez Arek 1973, łącznie zmieniany 1 raz.
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Polska: Obserwacje latających trójkątów

Post autor: Rysiek23 »

Wiadomość ze skrzynki kontaktowej NPN:



"dn . 05.12.2008r. Idac z moim kolegą zauwazlismy 4 obiekty latające.. na Łubowcu w Jaworznie z początkiem nad blokiem nr.27 a nastepnie nad boiskiem zwanym ''salos'' klubu sportowego w Jaworznie. było to od ok 18.10 do ok 19 .. nastepnie ukazał sie jeszcze jednen na 5 min po godzinie 21 ,... krazyły nad lasem i garażami ...



były one dokladnie takie jak na strnie NPN

jedynie roiznily sie tym ze gołym okiem .. zamiast swaitała czerwonego było niebieskie...



a 09.12.2008r. widziałam obiekt taki czerwony (tzn mrugajace czerwone i zolte swiatła)latajacy nad elektrownią Jaworzno III.. latal jedyny.. i latal ok godziny 23... dokladnie niestety nie pamieteam.



wydarzenie z dn 05.12 . moga potwierdzić 2 osoby. ktore to rowniez widziały."



Dane nadawcy do wiadomości NPN
Ostatnio zmieniony sob gru 13, 2008 10:29 am przez Rysiek23, łącznie zmieniany 1 raz.
spacemaster92
Full Active
Posty: 544
Rejestracja: sob paź 04, 2008 10:07 am
Kontakt:

Re: Polska: Obserwacje latających trójkątów

Post autor: spacemaster92 »

Dosyć ciekawe albo Amerykanie cos planują albo poporostu to obcy latali, a amerykanie podpieprzyli im plany i zbudowali tak samo wyglądające statki. Chyba nigdy się nie dowiemy nawet za 1000500sto900 lat.
Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ? A to ...będzie dopiero początek końca .


"Laa shay'a waqi'un mutlaq bale kul'un mumkin"
 
"Jedno ziarenko ryżu może przechylić szale. Jeden człowiek może odmienić losy całego świata"
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Polska: Obserwacje latających trójkątów

Post autor: Rysiek23 »

Komentarz ze strony Serwisu NPN dodany przez Jarosław Kunert , grudzień 17, 2008:



Listopad grudzień - nie pamiętam już dokładnie 2002 Tychy - tereny przemysłowe - Przyjechaliśmy jak zwykle do pracy do nie istniejącej już dziś tam fabryki okien TRAS.Godzina ok 22:15 - po tym jak strażnicy poinformowali nas , że mamy przymusowy wolny dzień z powodu braku pracy - wyszliśmy przed bramę dyskutując co też będziemy dzisiaj robić zamiast produkcji na III-ciej zmianie.Na niebie bardzo wysoko dostrzegłem samolot pasażerski lecący równolegle do drogi na której staliśmy przesuwał sie bardzo powoli ze względu na pułap.Jak tak staliśmy i patrzyliśmy na czyste niebo dostrzegłem obiekt w kształcie trójkąta z zapalonymi białymi światłami na każdym wierzchołku - w centrum był ciemny. Światła świeciły tak jak świetlówki - światłem jasnym lecz nie rażącym w oczy. Obiekt leciał tyłem do przodu i prostopadle do drogi i za razem do samolotu.Był może 4-5 razy od niego wiekszy i poruszał się znacznie szybciej prawdopodobnie ze względu na mniejszy pułap.Obiekt przeleciał dokładnie nad nami w absolutnej ciszy - zrobiło to na mnie i wielu innych ( a było nas 15-stu chłopa ! ) piorunujące wrażenie - a inni ??? Inni mieli te same klapki na oczach jak wiekszość ludzi - usłyszałem tylko " Kurde ! ale niesamowity samolot !!! A jakie miał ciche silniki !!! ".Nikomu nawet przez myśl nie przeszło ze mogło to być coś innego niż samolot... Wydaje mi się ze jeśli to są samoloty to nie wszystkie są nasze - a technologia ich budowy z pewnością nie miała źródła na ziemi.Pozdrawiam redakcje !!! Dobra robota panowie - ściągajmy im te klapki z oczu , a może w końcu przejrzą ! Może w końcu śmiech i drwina przestana być jedyną reakcją na takie raporty...
Awatar użytkownika
Dreamer
Infrańczyk
Posty: 190
Rejestracja: ndz mar 25, 2007 10:02 pm
Kontakt:

Re: Polska: Obserwacje latających trójkątów

Post autor: Dreamer »

Cieszy mnie fakt że mamy już tyle relacji.



To wielka sprawa wiele analogicznych zeznań potwierdza autentyczność zeznań świadków
Norbi
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: ndz lis 30, 2008 9:26 pm
Kontakt:

Re: Polska: Obserwacje latających trójkątów

Post autor: Norbi »

To co najmniej dziwne, że od pewnego czasu wszyscy widzą trójkąty. Każdy opisuje "obiekt" (tak postanowiłem to nazwać, przynajmniej dla siebie), jako trójkąt, chociaż kształt obiektu nie jest znany, jeżeli ktoś ujrzy pięć świateł umiejscowionych na czymkolwiek w okrąg przy czym nie zobaczy na czym one się znajdują stwierdzi za pierwszym razem, że obiekt ma kształt okręgu, chociaż nie są widoczne kontury (chciałbym tym uświadomić, że ludzie przeważnie opisują to, co chcą zobaczyć a nie to co widzą) . Dziwne jest też to, że trójkąty są opisywane w ten sam sposób i często jest odwołanie do opisu z artykułu na stronie NPN dotyczącego właśnie tychże trójkątów. Oczywiście nie chciałbym nikogo obrazić przez swoja wiadomość, ale wydaje mi się, że obserwatorzy tych "obiektów" zbytnio bardzo to wszystko ubarwiają i zmierzają do jednego: UFO W KSZTAŁCIE TRÓJKĄTA. Może to nie należy do prostych rozwiązań, ale wydaje się (przynajmniej dla mnie), najbardziej racjonalne.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Polska: Obserwacje latających trójkątów

Post autor: Arek 1973 »

Norbi

To jest normalne, po tym jak w Belgi tak głośno było wtedy o tym trójkątnym ufo to meldunki z całego świata powoływały się na tą słynną fotografię. Nie zaprzeczam tym ludziom że widzili coś innego, ale im było po prostu łatwiej potwierdzić fotografię ( bo jak takie coś sfotografowano, to znaczy że egzystuje i lata) niż samemu robić jakieś rysunki
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „OBSERWACJE Z POLSKI”