Strefa 51

UFOKlaudia
Infrańczyk
Posty: 127
Rejestracja: pt paź 24, 2008 12:40 pm
Kontakt:

Re: Strefa 51

Post autor: UFOKlaudia »

Nic się nie rozbiło? Ja mam inne zdanie... Ja mam kasetę , która przedstawia autopsję kosmity, wypowiedzi specjalistów od efektów specjalnych , naukowców, itp...Polecam Ci ten film "Obcy oni żyją. Prawda czy fikcja?"

Ja przeanalizowałam ten film pare razy i nie widze tam żdanego klamstwa...
spacemaster92
Full Active
Posty: 544
Rejestracja: sob paź 04, 2008 10:07 am
Kontakt:

Re: Strefa 51

Post autor: spacemaster92 »

Widzę że temat się na nowo rozkręcił. Ja mam 2 opcje jak można zbadać co tam mają.

1. Używając techniki wyjścia z ciała (OOBE) wejść tam jako dusza czy jakoś tak i sprawdzić.

2. Zbudować muchoszpiega i wysłać tam. Jeżeli po skończeniu technikum elektronicznego bez wiedzy informatycznej będe w stanie zbudować coś takiego to takową muche zbuduje i powiem całemu światu co tam mają :D



Ale problem u lidzi też jest taki że im powiesz prawdę, a oni nie zawsze wierzą. Taka już ludzka natura. Co o tym sądzicie?
Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ? A to ...będzie dopiero początek końca .


"Laa shay'a waqi'un mutlaq bale kul'un mumkin"
 
"Jedno ziarenko ryżu może przechylić szale. Jeden człowiek może odmienić losy całego świata"
UFOKlaudia
Infrańczyk
Posty: 127
Rejestracja: pt paź 24, 2008 12:40 pm
Kontakt:

Re: Strefa 51

Post autor: UFOKlaudia »

heh.dobre... Jak ja się nauczę wychodzić z ciała to tam polece ;P

To napisz jak skonstuujesz tą muche czy innego owada ;D i jak nagrasz co tam jest to nie cackać się tylko odrazu do tv, neta... :P i oczywiście nowy temat na tym forum ;D
Awatar użytkownika
Zit
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: pt sty 12, 2007 11:18 am
Kontakt:

Re: Strefa 51

Post autor: Zit »

[quote name='UFOKlaudia' post='48199' date='nie, 25 sty 2009 - 15:54']Nic się nie rozbiło? Ja mam inne zdanie... Ja mam kasetę , która przedstawia autopsję kosmity, wypowiedzi specjalistów od efektów specjalnych , naukowców, itp...Polecam Ci ten film "Obcy oni żyją. Prawda czy fikcja?"

Ja przeanalizowałam ten film pare razy i nie widze tam żdanego klamstwa...[/quote]



Ten film to czyste kłamstwo. Sama sekcja była na silikonowym manekinie.



PS.



rzadnego ;) bez obrazy
[ external image ]

,, Veni Vidi Vici" - przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem



Timeo Danaos Et Dona Ferentes ;)



**********Sol Omnibus Lucet!!!**********
UFOKlaudia
Infrańczyk
Posty: 127
Rejestracja: pt paź 24, 2008 12:40 pm
Kontakt:

Re: Strefa 51

Post autor: UFOKlaudia »

A oglądałeś ten film...? Ja nie widze w nim Żadnego kłamstwa... Ale cóż każdy ma inne zdanie... ;D
Awatar użytkownika
sasquatch
Homo Infranius
Posty: 430
Rejestracja: śr mar 07, 2007 11:30 am
Kontakt:

Re: Strefa 51

Post autor: sasquatch »

Przecież ludzie którzy robili tą "sekcje zwłok" sami przyznali się do tego że taśma jest podrobiona. Utrzymują że prawdziwe nagranie zostało uszkodzone na skutek częstego odtwarzania i przetrzymywania w nieodpowiednich warunkach. Jakiś czas temu taki artykuł/wywiad można było znaleźć na wielu stronach o tematyce paranormalnej.

Awatar użytkownika
Zit
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: pt sty 12, 2007 11:18 am
Kontakt:

Re: Strefa 51

Post autor: Zit »

[quote name='UFOKlaudia' post='48207' date='nie, 25 sty 2009 - 16:45']A oglądałeś ten film...? Ja nie widze w nim Żadnego kłamstwa... Ale cóż każdy ma inne zdanie... ;D[/quote]



Oczywiście, że tak.



Posłuchaj Saskłacza ;)
[ external image ]

,, Veni Vidi Vici" - przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem



Timeo Danaos Et Dona Ferentes ;)



**********Sol Omnibus Lucet!!!**********
Przemek
Homo Infranius
Posty: 425
Rejestracja: pn lip 09, 2007 2:11 pm
Kontakt:

Re: Strefa 51

Post autor: Przemek »

To, że w Roswell coś faktycznie spadło z nieba to fakt niezaprzeczalny. I tego nikt nie podważa.
Ostatnio zmieniony pn sty 26, 2009 9:20 pm przez Przemek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Strefa 51

Post autor: UFOWORLDNEWS »

David Adair następca Boba Lazara?-Strefa 51

Czas już zapełnić na nowo treścią dla jednych nie zrozumiałą a dla innych nie pojętą ten blog.Znowu dopadły mnie rozterki o czym tak na prawdę mam tu czasami pisać co jest ważne a co może jest mniej.Niewątpliwie cały obszar tzw.ufologii jest ważny ale jak wszędzie są te mniej lub bardziej które lubimy.I prawda jest taka jak tu trafić w potencjalne gusta czytelników skoro mamy takie pole do popisu.Zawsze ktoś wybierze tą swoją utartą drogę nie zważając jakimi bzdurami jest ona wybrukowana.Dzisiejszy problem ufologii to nie udowodniać, w nieskończoność, że U.F.O to prawda a to iż niektóre tzw.,,N.O.L-e" to kompletna bzdura.Niestety wielu ludzi kieruje się jeszcze wyobraźnią a nie zdrowym rozsądkiem.Nawet historie zaznaczmy te które okazały się stekiem bzdur i kłamstw na potrzeby mediów przetrwały i mają się całkiem dobrze.Pamiętacie zapewne historię Bob-a Lazara i jego strefę S-4 lezącą poniżej Strefy 51.Miał on jakoby pracować tam i poznać kilka rodzajów spodków jak i rodzaj napędu.To dzięki niemu wybuchła niczym sylwestrowa petarda moda na U.F.O w Strefie 51.Jednak z biegiem czasu okazało się, że w bardzo wielu tych swoich mitach nie miał racji.Dzięki technice jaką są zdjęcia satelitarne wiemy, że: S-4 to bzdura i fałsz.Czy była to celowa ,,robota" a może Lazar był manipulowany?Wiele jest w tej historii niedomówień i luk które przemawiają na niekorzyść całej historii.Sama przeszłoś Lazara staje pod znakiem zapytania i niewiele o niej wiadomo.Niektórzy nawet dopatrywali się przy ataku hackerskiego na jego stronę www udziału powiedzmy nieokreślonych sił.To, że później był oskarżony o prowadzenie jak mnie pamięć nie myli domu publicznego też jest ciekawe.Niektórzy krzykacze nazwą ten tekst manipulacją ale pomyślcie kto tak naprawdę manipuluje informacjami.Sprawa jest tak zawiła, że szkoda na to czasu.Zastanawiacie się czemu zacząłem od historii strefy S-4 itp. już wyjaśniam.Jak się okazuje w internecie pojawiła się nowa historia która zaprawdę powiadam wam przebija tą w postaci B.L.Jej autorem jest David Adair człowiek oprócz nazistowskich specjalistów z programu Operation Paperclip można powiedzieć wysokim klasy specjalista od budowy rakiet.Jak wynika z artykułów dotyczących jego można śmiało uznać go za amerykańskiego von Brauna.Jego wersja wydarzeń oprócz opisu osobistych historii które nas nie interesują mówi o jego pracy w Strefie 51.Nie ma tam mowy o S-4 lecz o również jakim kompleksie podziemnym.Postaram się w skrócie opisać co widział tam Adair.Z pewnością miał do czynienia z tzw.napędem pozaziemskiego statku.Nie ujął skąd pochodził ale na pewno był poza Ziemi.Okazało się, że jedną z zasad na jakiej się opierał ten ,,silnik" to to, że był ,,żywy".Można porównać to do tego, że ewentualny pilot był podłączony do niego jak na przykład pilot śmigłowca AH-64A Apache za pomocą kasku.Taką technologie zastosowano jak się nie mylę w którymś z myśliwców chyba F-22.Choć nie jest to identyczna technologia to jest ona podobna.Cała historia zasługuje na miano ciekawego filmu jeśli nie jest prawdziwa.Wydaje się jednak, że te informacje są bardziej wiarygodne a jak zajrzyjcie do linków tam znajdziecie wywiad z Davidem Adair-em jak również inne ciekawe rzeczy..

Link1:http://www.exopolitics.org.uk/core%11exopo...vent-%11-video/

Link2:http://www.phils.com.au/adair.htm

Link3:http://www.youtube.com/results?search_quer...mp;search_type=

Link4:http://www.ufodigest.com/news/0408/ufo-secrets.html

Link5:http://www.ufocasebook.com/2008/sacramentophotos.html
ODPOWIEDZ

Wróć do „AREA 51, TAJNE PROJEKTY”