Duch z mojego miasta

Duchy, Zjawy, Klątwy
tidius1
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: ndz gru 28, 2008 4:19 pm
Kontakt:

Duch z mojego miasta

Post autor: tidius1 »

Yo!



Znajomy znajomego przeslal znajomemu pewna fotke... az dotarla do mnie ;)



Na tej fotce jest... wiadomo ;P



Ok. Zanim Wam ja pokaze, musze dodac, ze czesto kraza o pewnych duchach legendy, historie itd. Ten, ktorego Wam zaprezentuje tez taka ma, ale ja sie zbytnio jej nie wyuczylem :P Wiem tylko, ze istota, ktora- rzekomo- jest na zdjeciu, powiesila sie wtym lasku, w ktorym fota byla robiona. Podobno wiecej osob sie tam powiesilo ;)



Ja i moi znajomi tez wiele razy tam bylismy, ale ja nic takiego tam nie widzialem, ani nie slyszalem zadnych glosow czy cos (oprocz glosow lasu, wiadomo ;)).



Jako ciekawostke moge dodac, ze kiedys widzialem na kilku drzewach jakies symbole w stylu "Blair Witch Project". Jakies tam gwiazdy (podobne do gwiazdy Dawida) itd. Mozliwe, ze dzieciaki je wyryly, ale wiadomo, zawsze jakas ciekawostka ;)



Jeszcze jedna sprawa, nie chce Was nakrecac, ze to w 100% prawdziwy duch. Buzke pana na zdjeciu ocenzurowalem sam (z wiadomych przyczyn). "Duchy" mozna zobaczyc po prawej stronie tego pana i nad nim.



Co do twarzy nad nim, wydaje mi sie, ze jest doklejona- ma taki osmiokatny ksztalt.



OK, oto zdjecie:



[ external image ]



PS Sorrki za brak polskich znakow ;)
Awatar użytkownika
nickmar
Infrzak
Posty: 31
Rejestracja: czw sie 07, 2008 9:35 pm
Kontakt:

Re: Duch z mojego miasta

Post autor: nickmar »

Cos mi sie wydaje ze te "duchy" juz widzialem ja jakims zdjeciu, wedlug mnie photoshop.

Ale niech specjalisci sie wypowiedza:)
:)
tidius1
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: ndz gru 28, 2008 4:19 pm
Kontakt:

Re: Duch z mojego miasta

Post autor: tidius1 »

Mam podobne wrażenie ;)



Jak znajdziesz gdzieś tę fotkę, to podeślij ;D
Ostatnio zmieniony czw lut 05, 2009 6:39 pm przez tidius1, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Duch z mojego miasta

Post autor: Rysiek23 »

Było kilka razy, a Tidius1 następnym razem skorzystaj z wyszukiwarki.



http://www.paranormalne.eu/forum/wasze-prz...ucha-t3428.html



Zamykam.
Ostatnio zmieniony czw lut 05, 2009 7:04 pm przez Rysiek23, łącznie zmieniany 1 raz.
Zablokowany

Wróć do „DUCHY”