[quote name='XAURM' post='41217' date='wto, 16 wrz 2008 - 23:32']Owszem można.[/quote]
...trochę czasu minęło,... ale spytam się w jaki sposób chcesz przesłać informację szybciej niż 'c'
...ponadto tytułowe doświadczenie wcale nie udowadnia, że w tej naszej rzeczywistości może się jakieś 'cuś' poruszać z prędkością większą od 'c',..udowadnia jedynie, że jeżeli 'cuś' wyszło poza naszą rzeczywistość, może do niej nie wrócić lub wrócić i wówczas albo w tym samum miejscu albo w innym miejscu o czasie powrotu, nawet bardzo odległym od czasu wyścia z niej, ....i poże powrócić o czasie przesuniętym zrówno w przód, czyli w przyszłość, jak i w tył, czyli w przeszłość
..dodam jeszcze ,że takie 'cuś', które wyszło poza naszą rzeczywistość, musi do niej powrócić, jeżeli nie wyszło z niej w pełni kompletnym,..czyli inaczej coś z tego cuś pozostało w naszej rzeczywistości
Polecamy: Radio Paranormalium · Nieznany Świat · Księgarnia-Galeria Nieznany Świat - internetowy sklep ezoteryczny online
Prędkość światła przekroczona!
Re: Prędkość światła przekroczona!
Ostatnio zmieniony sob maja 23, 2009 11:04 am przez vkali, łącznie zmieniany 1 raz.